2737
2739
عنوان

بچها بیاین رفتم سونو جنسیت سه‌قلو هام معلووووم شد😍😍😍😍

| مشاهده متن کامل بحث + 25726 بازدید | 1335 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم مبارکت باشه😍😍😍

انشاالله که بسلامتی فارغ شی

قرصی چیزی مصرف کردی سه قلو شدن یا سابقه خانوادگی داشتین؟ 

اولین بار تو هفته چندم فهمیدی سه تا هستن؟ 

ببخش انقد میپرسم آخه منم دلم میخواد اینبار چند قلو داشته باشم🥰

بسم الله الرحمن الرحیم وَإِن یَکَادُ الَّذِینَ کَفَرُوا لَیُزْلِقُونَکَ بِأَبْصَارِهِمْ لَمَّا سَمِعُوا الذِّکْرَ وَیَقُولُونَ إِنَّهُ لَمَجْنُونٌ وَمَا هُوَ إِلَّا ذِکْرٌ لِّلْعَالَمِینَ/  مادری دارم لطیفتر از برگ گل🌹، مهربونتر از بارون🌧️، خوبتر از هرچه خوبی تو دنیاست.... 😇تویی که امضامو باز میکنی............. میشه برای سلامتی  هرچه سریعتر مادرم یه صلوات بفرستی؟ ❤️  هروقت فرستادی بگو تا منم برای رسیدن به حاجتت صلوات بفرستم💓/ دنیای من بچه هامن 👧👶 خدایا برام حفظشون کن 🙏🥰🤗

مبارکت باشه عزیزم

سه قلو خیلی شیرین میشه

آن شاالله با سلامتی و راحتی و  دلخوشی دوران بارداری و بگذرونی و با سلامتی و راحتی زایمان کنی.

تاپیک نور💚متاهل💎صلوات برای امام زمان❤️من سراسر مهر و مهر ورزی هستم، در جهان من همه چیز زیباست...    خدایاشکرت
2731

هر روز واسه نی نی هات سوره مؤمنون بخون 

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم
2738
سلام.آیا امکان اشتباه توی تعیین جنسیت در غربالگری دوم وجود داره؟ لطفا جواب بدین ممنون میشم

فکر نکنم خانومی.احتمال خیلی زیاد درسته.شاید خطاش حتی یک درصدم نباشه

تاپیک نور💚متاهل💎صلوات برای امام زمان❤️من سراسر مهر و مهر ورزی هستم، در جهان من همه چیز زیباست...    خدایاشکرت
میدونی اونجا چی شد  گفت دو تا پسره رو که مطمئم دیدم ولی یکیشو نمیبینم جنسیتش چیه  چند با ...

من اشک شوق تو چشام جمع شد😍😍😍خدا بهت توان بده  ب سلامتی دنیا بیاریشون و بزرگشون کنی و براشون عروسی بگیری  کلا تا ۱۲۰ سال سایتون بالا سرشون باشه

مردم این شهر به مرگ غریبی مرده بودند
واقعا فاز بعضیاتون چیه ته دل ادمو خالی میکنین همه میدونیم سختی داره ولی شادیش هزار برابر 

من یدونه دارم تا ی ساعت پیش از دستش داشتم دیونه میشدم‌همش ده ماهشه

وزن الن۷۰😍وزن اولیه۹۴😐وزن هدف۶۵😗😙قد ۱۷۰ کاربره قدیمی ام اذیتم نکنید خیلی نازم 😊 کرونا خر است

چ خوش شانسی هستی اسی جنست جور شد حالا اگ‌من بودم هر س تا ی جنس میشد

وزن الن۷۰😍وزن اولیه۹۴😐وزن هدف۶۵😗😙قد ۱۷۰ کاربره قدیمی ام اذیتم نکنید خیلی نازم 😊 کرونا خر است
2706