2752
2734
عنوان

بچها بیاین رفتم سونو جنسیت سه‌قلو هام معلووووم شد😍😍😍😍

| مشاهده متن کامل بحث + 25743 بازدید | 1335 پست

دقیقا سه قلو روچجوری میخای بزایی؟من یکی روهم فک میکنم همه بدنم مور مورمیشه

من تاوقتی نتونم غذارودانلودکنم، تحت تاثیرتکنولوژی قرارنمیگیرم  روسنگ قبرم بنویسین: ازحرص حرفایی ک میتونست وسط دعوابزنه ولی نزد، بعدایادش اومد مرد  خوابالوبودن جـــزئی ازشخصیــت منـــه #دختــــرخاصــــــه__چون خـــداخواستـه@aftabb_gardoonلینک کانالمه عضوشید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ای جاااانم😍من مجردم اماکلی ذوق کردم😁 البته امیدوارم خدا بهت صبرایوبم بده چون واقعااااسخته . زیرسایه پدرومادربزرگ بشن عزیزم❤ ارثی سه قلوباردارشدی یابادارو؟ 

اسمشونوچی میخوای بذاری؟😜

❤💖💛💚
2731

تو1 ساکن؟

صبح امروز کسی گفت به من.     تو چقدر تنهایی،گفتمتش در پاسخ تو چقدر حساسی،تن من گر تنهاست دل  من با دلهاست دوستانی دارم ببهتراز برگ درخت یاد شان در دل من قلبشان منزل من صافی آب مرا یاد تو انداخت رفیق.                                                      عشق از این بیشتر؟ که تو لبخند بزنی و من برای چال گونه ات بمیرم                                                           تو چشمات می خوام غرق شم روز و شب هواتو تنفس کنم زنده شم به حدی اسیرم کنی تو چشات با تو از زمین و زمان کنده شم نباشی بپوسم تو حجم خودم تو تنهاییام بی تو نابود شم حصاری بکش از خودت دور من می خوام به تو یک عمر محدود شم

واقعا فاز بعضیاتون چیه ته دل ادمو خالی میکنین همه میدونیم سختی داره ولی شادیش هزار برابر 

psychometrist.ir معتبرترین تست های روانشناسی , شخصیت شناسی, افسردگی و اضطراب, ازدواج

قدم خیر باشن ان‌شاءالله سالم و سلامت دنیا بیان😍

و "خدایـی"که بـه شدت کافـیست  اگه میشه ی صلوات به نیت ظهور امام مهدی(عج)  و شادی دل هممون میفرستی؟ 🌱💓ی کیدرامر اصیل😎☺️تاپیک های مذهبی و سریالای کره ای تگم کنین خوشحال میشم🌸

چه خوب یبارکی سه تا بچه گیرت میاد بسلامتی بدنیا بیان خواهر من دوقلو داره تنهای ازپسشون برنمیاد خانوهده شوهرش کمکش میدن شما کسی رو دارین؟

طوطی و کلاغ هردو زیبا آفریده شدند،طوطی اعتراض کرد و زیبا شد اما کلاغ راضی بود به رضای خدا،امروز طوطی در قفس است و کلاغ آزاد...                                                                           پشت هر حادثه ای حکمتی است که شاید هرگز متوجه نشوی!      هرگز به خدا نگو چراااا؟
دقیقا سه قلو روچجوری میخای بزایی؟من یکی روهم فک میکنم همه بدنم مور مورمیشه

سزارین...طبیعی که نمیشه. ولی خب واقعا ادم ازماه 5به بعدفکرنکنم حتی بتونه بخوابه چون بچه میادتوحلقش ...واقعاسخته سه قلو

❤💖💛💚
@مسینا     @گل_پری72 ‍  @1371مینا     @val_vale     @ت ...

اسماشون چی میخوای بزاری؟

خدایاااا،توکل ب خودت ! نه به بنده های بی خودت😒     خدایا کمکم کن تا تاریخ ۱۳۹۹/۹/۹سرکاربرم.همیشه پشتم بودی اینبارم کمکم کن🙏
2706