2733
2734
عنوان

اونایی که مثل منن بیان ...کیا مثل من دعوا با شوهراشون ...

| مشاهده متن کامل بحث + 1438 بازدید | 116 پست

منم قبلا شوهرم اینجور بود همه رو باخبر میکرد واسه همین همیشه ناراحت بودم

چه کسی میداند؟   که تو در پیله تنهایی خود، تنهایی؟                 که تو در حسرت یک روزنه در فردایی؟                                                     پیله ات را بگشا،                                                                  تو به اندازه ی پروانه شدن زیبایی ....💗

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من و همسرم اصلا تو این ده سال نزاشتیم کسی بفهمه دعوا داریم.حتی شده دعواکردیم شبش مهمان داستیم از خاتواده هنسرم انقدر خوب باهم برخورد کردیم هیچ کس نفهمیده.خواهرزاده شوهرم سی سالسه ازدواج کرده هنیشه میگه هیچ زوجی مثل شما و دایی نیستیدنمیدونه ما هم گاهی مشکل داریم

منم خانواده شوهرم همش در جریانن...منم هر روز با شوهرم درگیرم الانم یه نمونش

واییی من خیلی خجالت میکشم ..ما رفته بودیم خونشون دعوا کرده بودیم..مادرشوهرم اصلن ناراحت نشد و خوشحال...چایی اورد و تخمه برا پسرشو فیلم میدیدن میخندیدن دل منم خووون..تو دلم گفتم اگه سر دخترت هم میومد همینجوری میخندیدی بیچاره خانواده دختر

2731

نمی‌فهمم چی رو میخوان ثابت کنن. قصدشون واقعا از ازدواج چی بوده؟ آروم گرفتن کنار عشقشون یا بدبخت کردن خودشون و دختر مردم برای خوشحالی و بدست آوردن دل مادرشون؟؟؟؟ خدایا. یه مادر چقدر میتونه پست باشه که از دعوای پسر و عروسش خوشحال بشه 

خدایا کمکم کن تا باحرفهام دلی رو نشکنم و عشقی رو به نفرت تبدیل نکنم 
چقدر بعضی پدر و مادرا بی شعورن که از دعوای خانوادگی پسرشون لذت میبرن، 

باباش که خییلی ناراحت میشه..به خدا باورت نمیشه مامانش نمیدونم چی گفت به شوهرم باهم خندیدن..بعد من رفتم بخوابم رفت چایی گذاشت و تخمه اورد با شوهرم و دخترا فیلم میدیدن هی میخندیدن..تو دلم گفتم اگه دخترتم دعوا کرده بود اینجوری میکردی فقط من و پدرشوهرم ناراحت بودیم

2740

چه وحشت ناک 

من اصلا فلسفه ی کتک کاری رو نمیفهمم 

از مردی که رو زنش دست بلند کنه با تمام وجود متنفرم 

من و همسرم هر روز بحثمون میشه ولی اصلا یادمون میره که بحث کردیم و دوباره میگیم و میخندیدم 

من هم کتک رو ۳ بار تو ده سال زندگی تجربه کردم 

اما هر ۳ دفعه همسرم مست بوده و نفهمیده داره چه غلطی میکنه 

در حالت عادی اصلا همچین شکری نمیخوره 

من و همسرم اصلا تو این ده سال نزاشتیم کسی بفهمه دعوا داریم.حتی شده دعواکردیم شبش مهمان داستیم از خات ...

به نظرم یه وقتایی بدونن هم بد نیست اینجور همش تو چشم فامیل هستی .منو شوهرم هم همینحور هستیم .کل فامیل فقط از شوهرم تعریف میکنن 😐

اگر کسی را دیدید که از همه چیز لذت میبرد،سخت نمیگیرد،میخنددومیخنداند بی مشکل نیست بلکه اوطوفان هولناکی را پشت سرگزاشته است واکنون قدر داشته هایش را میداند.

خدارو شکر ما دعوایی نداریم باهم.ولی نمیدونم چرا مامانشون به نظرم میاد از این بابت ناراحته.چون یه باری به شوهرم گفت چرا اینقدر احترامش رو داری ! یه بارم گفتش چقدر این شانس داره  شوهرش هیچی نمیگه بهش ! به نظرتون باید چه سیاستی در پیش گرفت با این خانم

2706