2733
2739
😃😃😃واقعا هم فیل و فنجونن.هرکی اونها رو میبینه فکر میکنه پدر و دختر هستن، اما دوتا بچه هم دارن&nbs ...

خیلیم خوبه اینجوری 

زندادشتون هیچوقت پیر نمیشه برا داداشتون ♡

خوشبخت و سلامت باشن انشالله

خدایا ! اینجا و این جوری زندگی کردن ⏳تو سلیقه من نیست 😒یه فکری بکن ....!!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

لطفا به عشقم توهین نکنید خب حق داره قد منم خیلی کوتاهه اخه 163 قد نیس ک اعتماد به نفس ندارم اصلا

وا ۱۶۳ برای زن خوبه 

بیشتر اصلا قشنگ نیست

دنیای قشنگیه 🖤ولی به ماچه 😜😜😜تنها کسی که قلبت را نخواهد شکست همان کسی هست که ان را ساخته است........ ❤❤❤
لطفا به عشقم توهین نکنید خب حق داره قد منم خیلی کوتاهه اخه 163 قد نیس ک اعتماد به نفس ندارم اصلا

من دیگه حرفی ندارم

به عنوان کسی که قدش 150 عه به نشانه ی اعتراض به تحقیر آدم های قدکوتاه تاپیکو ترک می کنم 😅

⚠️ اولین درس اقتصاد: منابع و امکانات محدودن. ⚠️ اولین درس سیاست: اولین درس اقتصاد رو نادیده بگیر‌. ⚠️ بند و بار برای چهارپایان استفاده میشه، نه برای انسان. انسان بند و بار نداره، ارزش و چهارچوب داره. 
2731
حتما ارثی بوده پدر و مادرت خیلی بلند قد بودن پدرو مادر من معمولی بودن منم 13 سالگی پریود شدم قدم 162 ...

اتفاقا مادرم و خانواده اش قد کوتاه هستن. البته جزء مادر مادرم. ولی خانواده ی پدرم همه قد بلند هستن، البته قد متوسط هم دارن. 

ولی تا حالا نشنیدم که قد از ۳۰ سال به بعد کوتاه بشه😐😐من الان ۳۵ ساله امه سه ماه دیگه میرم ۳۶ اما قدم همونه

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
خیلیم خوبه اینجوری  زندادشتون هیچوقت پیر نمیشه برا داداشتون ♡ خوشبخت و سلامت باشن انشالله

😃اتفاقا از دست برادرم و دوتا شیطونش پیر شده

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
اتفاقا مادرم و خانواده اش قد کوتاه هستن. البته جزء مادر مادرم. ولی خانواده ی پدرم همه قد بلند هستن، ...

نه از لحاظ علمی از 30 یا 35 سالگی شروع به کوتاه شدن می شه من خودم متولد 63 هستم یکم کوچیک کوتاه شدم می تونی بری تحقیق کنی گلم 

💕💕💕💞 توکل به خدا 💞💕💕💕
2740
😃اتفاقا از دست برادرم و دوتا شیطونش پیر شده

:") بنظرم هرچه که عادم چین و چروک داشته باشه بازم وقتی شوهرش خیلی ازش گنده تره بچه میزنه براش🤭

خدایا ! اینجا و این جوری زندگی کردن ⏳تو سلیقه من نیست 😒یه فکری بکن ....!!!
اتفاقا مادرم و خانواده اش قد کوتاه هستن. البته جزء مادر مادرم. ولی خانواده ی پدرم همه قد بلند هستن، ...

اینو تو شبکه سلامت هم گفت یه زمانی خیلی به اون شبکه نگاه می کردم

💕💕💕💞 توکل به خدا 💞💕💕💕
نه از لحاظ علمی از 30 یا 35 سالگی شروع به کوتاه شدن می شه من خودم متولد 63 هستم یکم کوچیک کوتاه شدم ...

😃وووییی دیگه به من نمیگن تو قدت بلنده اون بالای کابینت ظرف گل گلیه رو برامون بیار 

حالا قد شما چقدره که می گی قدت بلنده 

۱۷۰ 😃😃

دورسرت بگردم ناراحت نشو از حرفم اما این اسمش عشق نیست

عشق مثل احساس مادرانه از ته دله

هیچوقت یه مادر عیبی روی بچش نمیزاره و عاشقانه همجوره دوستش داره هرچهره ای که داشته باشه بچش باز هم انگار زیباترین بچه متعلق به اونه چون از پوست و گوشت و تنشه

کسی هم که عاشقت باشهه همینطوره فداتشم عشق یعنی عاشقانه جزی از گوشت و تن و احساس هم بشید کسی که عاشقت باشه قد و این چیزا براش مهم نیست اینو باور کن 

من قدم ۱۵۹ و شوهرم ۱۸۵ هستش اختلاف قد هست اما اختلافی تو عشق و احساس نیست این موضوع واقعا ارزش اینو نداره انقدر حال خودتو خراب کنی چون تک تک ماها قدمون وزنمون و چهرمون دست خودمون نیست و کسی که دوستمون داشته باشه اینو درک میکنه

۱۷۰ 😃😃

اره قدت بلنده منم 163 بودم تو 25 سالگی الان نمی دونم چندم چون اون موقع نی خواستم بیمه تامین اجتماعی بشم یادمه دکتر قدو وزن و همه جی امو گرفت البته تا الان وزنم تغییر نکرده اون موقع 50 بودم شهریور سال گذشته هم 50 بودم الان این چنده روزه به خاطر کرونا فک کنم 2 کیلو چاق شدم 

💕💕💕💞 توکل به خدا 💞💕💕💕
2706