2733
2734

اتفاقا این قشنگ ترین تناسب قدِ

اینکه زن پیش مردش ریزه به نظر بیاد از نظر من خیلی هم باحاله

اوشون دارن بهونه میارن

قهرمان خودت باش🍃ترو جَدِت قسم لایک نکن عاااامو🥲🥺من لایک دوس ندارم خو☹اگه لایک کردی امیدوارم یه هفته اسهال شی و هفته دوم یُبس بشی🙃🖐🤭😁آی اَم یک عدد کاربر صلح طلب🥰

وای من ۱۶۵

طرفم۱۸۵

اون بهم نمیگه قدکوتاه

ولی راه که میریم همیشه من از بلندی میرم اون از کنار پیاده رو🙈

بهم میگه جوجه تپلی

یادته میگفتی دوستداری زودتر از من از دنیا بری چون تحمل نبود منو نداری؟چرا خدا صدای تورو شنید ولی صدای منو نه🖤 عهد بستم باخودم  تااخرین نفسم بهبعشت پایبند بمونم،قول میدم سریع بیام پیشت عشقم😞.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

لطفا به عشقم توهین نکنید خب حق داره قد منم خیلی کوتاهه اخه 163 قد نیس ک اعتماد به نفس ندارم اصلا

عزیزم عشق کورکورانه نداشته باش.آدم کسیو دوست داشته باشه بهانه الکی نمیاره.چشماتو باز کن 

لطفا به عشقم توهین نکنید خب حق داره قد منم خیلی کوتاهه اخه 163 قد نیس ک اعتماد به نفس ندارم اصلا

دیونه شدی دخترررر !

برات متاسفم وقتی اعتماد بنفس نداری همین میشه دیگه 

من ۱۵۶ ام ! روی هوا راه میرم ! اتفاقا فنچا خیلی ام بامزه ان !!

بعدشم ینی شما هیچ ویژگی مثبتی نداری ؟ 

ک اونو ببینه 

ناراحت نشو ولی میخوادکات کنع

خدایا ! اینجا و این جوری زندگی کردن ⏳تو سلیقه من نیست 😒یه فکری بکن ....!!!
2731

ببخشیدا انگار خودتم یه چیزیت میشه این اقا شما رو کوچیک میکنه وشخصیتت رو زیر سوال میبره فک میکنی باهاش خوشبخت میشی والا ادم میمونه تو کار شما

تو رو خدا دوستان تو این روزا آب رو کمتر مصرف کنیم به فکر بحران کم آبی هم باشیم هرموقع دستاتون رو میشورید شیر آب رو ببندید  
شما اذیت نمیشی بخاطر قدت؟؟؟

گاهی

بیشتر به خاطر این که سنمو کمتر نشون میده مخصوصن که لاغرم هستم حس می کنم تو اولین برخورد کمتر جدی گرفته میشم. آدمای قدبلندو بیشتر جدی می گیرن تو برخورد اول

⚠️ اولین درس اقتصاد: منابع و امکانات محدودن. ⚠️ اولین درس سیاست: اولین درس اقتصاد رو نادیده بگیر‌. ⚠️ بند و بار برای چهارپایان استفاده میشه، نه برای انسان. انسان بند و بار نداره، ارزش و چهارچوب داره. 

واسه یه دختر متناسبه

یادته میگفتی دوستداری زودتر از من از دنیا بری چون تحمل نبود منو نداری؟چرا خدا صدای تورو شنید ولی صدای منو نه🖤 عهد بستم باخودم  تااخرین نفسم بهبعشت پایبند بمونم،قول میدم سریع بیام پیشت عشقم😞.
دقیقا همینطوره

ولله.

برادر من ۱۸۹ قدشه ماشالله هزار ماشالله هیکیلی داره از در رد نمیشه، خانمش قدش ۱۴۸ یا ۱۵۰ هستش از لحاظ هیکل هم اینقدر لاغره که همش میترسیم از وسط بشکنه. اما عاشقانه دوستش داره 

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
ولله. برادر من ۱۸۹ قدشه ماشالله هزار ماشالله هیکیلی داره از در رد نمیشه، خانمش قدش ۱۴۸ یا ۱۵۰ هستش ...

دقیقا! و اونا چقد بازه ان 

من عاشق زوج های فیل فنجونیم:")🤩🤸🏻‍♀️

خدایا ! اینجا و این جوری زندگی کردن ⏳تو سلیقه من نیست 😒یه فکری بکن ....!!!

عاقا منم ۱۶۵ هستم ولی اصلا دوس ندارم بیشتر از این رشد کنه قدم 

قهرمان خودت باش🍃ترو جَدِت قسم لایک نکن عاااامو🥲🥺من لایک دوس ندارم خو☹اگه لایک کردی امیدوارم یه هفته اسهال شی و هفته دوم یُبس بشی🙃🖐🤭😁آی اَم یک عدد کاربر صلح طلب🥰
دقیقا! و اونا چقد بازه ان  من عاشق زوج های فیل فنجونیم:")🤩🤸🏻‍♀️

😃😃😃واقعا هم فیل و فنجونن.هرکی اونها رو میبینه فکر میکنه پدر و دختر هستن، اما دوتا بچه هم دارن 

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
2706