2737
2734
عنوان

تو رو به خودت قسم دیگه بسه😔😔😔چقدر انتظار بکشم منم مادر بشم

| مشاهده متن کامل بحث + 611 بازدید | 101 پست
من ده سال نداشتم  کلیم نذرو نیاز کردم همه درمانیم کردم تا ای وی اف رفتم اخر دکتر گفت برو با شو ...

عزیزززم همیشه وقتی یادم هستی ودعات میکنم😔

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

۲سال

من‌۴ ساله منتظرم دیگه اصلا برام مهم نیست انگار از بس ناامیدشدم

🤲خدایا خیلی انتظار سخته اینکه ندونی باید منتظر باشی یا بیخیال بشی ، خدایا هیچ وقت هیچ زنی رو ناامید نکن از مادر شدنش😔چون درد داره اینکه آدم ندونه قراره مادر بشه یان ،از ی جایی ب بعد خودشو میزنه ب بیخیالی ولی این بیخیالی نیس حس ناامیدی هس ک تو وجود اون زن ایجاد شده😢خدایا ب همه منتظرا بچه بده ب منم بچه بده ۵ سال شد دیگه خسته شدم همسرمم ازم سرد شده دلش بچه میخواد حق داره خدایا خودت دل همسرمو شاد کن
2728
عزیزم ما همسایه مون بعد از چندین سال فکر کنم ۱۰ سال باردار شد اونم دو قلو 

شاید خدا نمیخاد من مامان بشم

تیکر ب امید بارداری میشه دعا کنین زودتر مامان بشم 😔 🙏
2740
شاید خدا نمیخاد من مامان بشم

اون بعد از ۱۰ سال البته فکر کنم ۱۰ سال 

اون مادر شد چرا تو نشی آخه 

اینطوری فکر نکن انقد علم پیشرفت کرده ک نگو

من حتی خودمم درست نمیشناسم چ برسه ب بقیه🙃

تو رو خدا بیخیال تو این اوضاع کرونایی بچه میخایین چیکار

قیافه من😑😑🔫وقتی تو تاپیک خانومای باردار میرم ... از پشت بوم صدای گربه میاد روی بچم اثر نذاره 😑🔫تو لقمم مو بود نپیچه دور گردن بچم خفه شه 😑🔫 یدونه کنجد رو نون بود بچم سقط نشه😑🔫 موز خوردم بچم نیوفته . کشمش خوردم بچم فلان نشه . یدونه بالشت جابجا کردم بچم ال نشه . مادرشوهرم با این وضعم میخاد بیاد خونمون شب نشینی ..مگه چند روزه دیگه داری تا زایمان ؟ دوهفتمه عزیزم😑😑😑🔫
من ده سال نداشتم  کلیم نذرو نیاز کردم همه درمانیم کردم تا ای وی اف رفتم اخر دکتر گفت برو با شو ...

وااای خدا به شما صبر و طاقت بده ان شاالله

تا می توانم به لبخندها و شیطنت های دخترانه ام ادامه میدم.....
2706