2726

امشب دلم می خواد تا خود صبح گریه کنم ... یه گوشه دنج و خلوت .... کاش هیچ وقت قرار نبود صبح بشه ...از این زندگی تکراری ...خدا جونم ...

به بزرگیت قسم دیگه خسته شدم ... آخه مگه من بندت نیستم ... مگه صدامو نمیشنوی ... مگه حال و روزم رو نمی بینی .... چرا اینقدر عذابم میدی ...نمیدونم .... شاید این همه زجر کشیدن حقمه ...

تا جایی که یادم میاد همیشه حسرت یه لحظه خوشی توی این زندگی لعنتی رو داشتم ....

یادم نمیاد به کسی بدی کرده باشم یا باعث غم و غصه کسی شده باشم ...

آخه چرا ...چرا زندگی من با ید از اولین روزش با غم و غصه شروع بشهخدا جون .... تا حالا چقدر التماست کردم ...؟ چند دفعه به پات افتادم ...؟ چند بار دیگه .... تا چند وقته دیگه باید اینجوری سر کنم ...؟نمي دونم ...

خسته شدم ...آخه تا كي ...؟؟؟

تا كي بايد بشينم و منتظر بمونم ...؟؟؟

كاش بهم مي گفتي واسه چي ...؟؟؟

كاش بهم مي گفتي ... به كدوم گناهم با این همه درد چی کار کنم ...؟ می گن هستی ... به حرفهای بنده هات گوش میدی... درداشونو دوایی.. مگه من بنده تو نیستم ...؟ چرا صدامو نمی شنوی...؟ چرا به دادم نمیرسی ...؟ اگه بنده خوبی نیستم بنده توام ... اگه لیاقت بنده بودن تو رو نداشتم واسه چی منو به این جهنم کشوندی ...؟

بعضی وقتا اونقدر از دست خودم خسته می شم که نمی دونم به کی ؟؟....به چی؟؟ .... یا به کجا پناه ببرم....؟؟

مثل همین حالا ....حالم اصلآ خوب نیست... سرم داره از درد میترکه ...همیشه دلم می خواست یه روز ی برسه که فرداش غمی نداشته باشم ...

😞😞😞😞😞😣😣😣😣😣😣

تیکر ب امید بارداری میشه دعا کنین زودتر مامان بشم 😔 🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

نمیدونم چرا به دلم افتاده قراره باردار بشی 

دعا میکنم ان شالله خود دامنت سبز کنه از بچه صالح وسالم 

توی تنهایت ودلتنگیت‌ یه بالشت بزار رو پاهات وبرا حضرت علی اصغر لالایی بخون مطمن باش خود حضرت علی اصغر حاجتت میده 

امتحان کن ان شالله که جواب بگیری

لالا لالا گل ریحون دوتا فال و دوتا فنجون توی فنجون تو لیلی تو خط فال من مجنون لالا لالا گل خشخاش چه نازی داره تو چشماش پر از نقاشیه خوابت تو تنها فکر اونا باش لالا لالا گل پونه گل خوش رنگ بابونه دیگه هیچکس تو این دنیا سر قولش نمیمونه لالا لالا شبه دیره بببین ماهو داره میره هزارتا قصه هم گفتم چرا خوابت نمیگیره؟؟
نمیدونم چرا به دلم افتاده قراره باردار بشی  دعا میکنم ان شالله خود دامنت سبز کنه از بچه صالح و ...

😔😔😔ممنون

من ده سال نداشتم 

کلیم نذرو نیاز کردم همه درمانیم کردم تا ای وی اف رفتم اخر دکتر گفت برو با شوهرت خوش،باش

دیگه نمیدونم چی شد طبیعی شدم اونم دوبار سقط کردم بار سوم خدا دخترمو داد بهم 

که اونم تو ۱۸ ماهگیش تصادف کردیم ضربه مغزی شدید شد تو کما رفت هنوزم راه نمیتونه بره 

درخواست دوستی قبول نمیکنم سر این موضوع شدید  ضربه خوردم 💔

عزیززززم...الهییییی...غصه نخور میشه گلم..آزمایش های این دنیا خیلی سخته😔

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم
عزیزم الان مشکلت فقط بچس، شاید خیری هست یا به صلاحتونه ، ان شاالله خدا بهت بچه هم میده ولی وقتش که ب ...

فقط بچه میخام

2706