2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
میشه بیشتر توضیح بدی؟

عزیزم اگه دوست داری توی تلگرام بهم پی ام بده برات ویس بفرستم راستش زیاد حوصله تایپ ندارم... البته گوگل سرچ کنی هم هست

من قانون جذب رو باور کردم و نتیجه دیدم ازش.خدای خوبم شکرت.⁦⁦(。◕‿◕。)🌞 بیایم به طبیعت و حیوونا احترام بذاریم اون ها هم حقوقی دارن که باید محترم شمرده بشه بخدا سگ و گربه تو خیابون دشمن خونی ما نیستن چی میشه اگه باقی مونده غذامون همونایی که به درد خوردن خودمون یا انسان دیگه ای نمیخوره رو یه گوشه بذاریم تا وعده غذایی یکی از مخلوقات خدا بشه؟؟؟؟ من فمینیست هستم ولی منطقی.مردهایی که آدم حسابی اند،از برابری نمیترسند.مخالف صددرصد کودک همسری و کودک مادری. هر چه کنی به خود کنی/گر همه نیک و بد کنی  زمین گرده (کارما)...............
وا یعنی چی یه کم عزت نفس داشته باش🤨

عزیزم من اولین بار بود عاشق شدم به نظرت عشق و دوست داشتن ربطی به عزت نفس داره االبته نظرت محترمه ولی واقعا نمیتونه اذیتم کرده ولی خیلم محبت کرده متاسفانه اولین شخص بود که وارد زندگیم شد از جنس مخالف به خاطر این نمیتونم محبتاشو دوست داشتناشو فراموش کنم 

2740
و ی چیز دیگه اینکه واسه فراموش کردن هیچ وقت سریع وارد رابطه جدیدی نشو چون بیشتر ضربه میخوری

نه اصلا این برا ازدواج بود که اومدن همه چیز بهم خورد من نمیتونم با کسی دوست شم یعنی دلم نمیخواد غرورم اجازه نمیده اصلا 

الآن اگه میرفتی بیرون پاساژ گردی و خرید میکردی سریع همه چی یادت میرفت. لعنت به این مریضی...

عزیزم نمیدونم عاشق شدی یا نه ولی اتفاقا وقتی میری بیرون بدتر دلت میگیره اتفاق قبله کرونا میرفتم میگشتم حالم بدتر میشد !!!

چطوری غرورتون اجازه میده به کسی که علاقه ای به شما نداره فکر کنید

نگفتم که علاق نداره داشت ولی خیلی بی سیاست و بیعرضه بود اتفاقا اون بود که اول از من خوشش اومد باورت نمیشه چقدررر توجه میکرد  احترام میزاشت حواسش بهم بود ولی با بی عرضگی و بی سیاستیش و سادگیش  همه چی رو خراب کرد اخرش خودشم فراموش نکرده از پروفش فهمیدم ولی بیعرضه بود نتونست جلو خانوادش وایسه

عزیزم من اولین بار بود عاشق شدم به نظرت عشق و دوست داشتن ربطی به عزت نفس داره االبته نظرت محترمه ولی ...

ببین وقتی یکی بهت بدی کرده و آسیب زده و شما همچنان دنبالش باشی یا دوست داشته باشی برگرده پیشت حتی اگه به خودش هم‌ نگی اینارو، به عزت نفست آسیب میزنی خودتو دوست داشته باش عزیزم، من منظور بدی نداشتم😘

جهل و تعصب آنقدر قدرتمند است که میتواند جنگ را به صلح،و بردگی را عین آزادی جلوه دهد.
عزیزم اگه دوست داری توی تلگرام بهم پی ام بده برات ویس بفرستم راستش زیاد حوصله تایپ ندارم... البته گو ...

دستت گلت درد نکنه عزیزم پس اگه میشه آیدیتو بده ❤❤❤

متاسفانه اولین ها هیچوقت فراموش نمیشن عزیزم

میشه ازتون خواهش کنم برا اینکه بابام راضی ب ی کاری بشه برام صلوات بفرستید خیلییی محتاجم ممنونم 😍😘😗😔(سوالات در مورد حیوانات پاسخگوهستم)
دستت گلت درد نکنه عزیزم پس اگه میشه آیدیتو بده ❤❤❤

قربونت💋 blackdevilmm28

من قانون جذب رو باور کردم و نتیجه دیدم ازش.خدای خوبم شکرت.⁦⁦(。◕‿◕。)🌞 بیایم به طبیعت و حیوونا احترام بذاریم اون ها هم حقوقی دارن که باید محترم شمرده بشه بخدا سگ و گربه تو خیابون دشمن خونی ما نیستن چی میشه اگه باقی مونده غذامون همونایی که به درد خوردن خودمون یا انسان دیگه ای نمیخوره رو یه گوشه بذاریم تا وعده غذایی یکی از مخلوقات خدا بشه؟؟؟؟ من فمینیست هستم ولی منطقی.مردهایی که آدم حسابی اند،از برابری نمیترسند.مخالف صددرصد کودک همسری و کودک مادری. هر چه کنی به خود کنی/گر همه نیک و بد کنی  زمین گرده (کارما)...............
2706