2733
2734
عنوان

دخترموبردم دکترولی پشیمون شدم

| مشاهده متن کامل بحث + 2316 بازدید | 198 پست
خوب اون قسمتی که به چوب دست زده رو نبرده داخل دهن بچه که اونطرفش رفته دهنش اون دستگاهارم هی ضدعفونی ...

منم یبار قبل اینکه کرونا علنی بشه ک اومده تو ایران رفتم دکتر دیدیم با یه دستکش هم بگوشیش ج داد هم دخترم و معاینه کرد به همه چی هم دست زد اون دستکشم فقط برای محافظت از خودش دستش کرده بود مریض براش مهم نبود منم بعدش استرس گرفتم دیگه تصمیم گرفتم پیش اون دکتر نرم و خدارو شکر بخیر گدشت

همیشه مراقب اشتباه دوم باش، اشتباه اول حق توست.
2731
دیدی چ زبونی داشت مشالله😂😂😂😂😂

خدا كنه يه عروس سر زبون دار گيرش بياد كه اَز پسش بر بياد😂

زندگي صحنه يكتا هنرمندي ماست/هر كسي نغمه خود خواند و اَز صحنه رود/ صحنه پيوسته به جاست / خرم ان نغمه كه مردم بسپارند به ياد 
واااا😑

آره نگاه کن اون کاربر دیگه هم قطع دسترسی شده 

هیچ کدومشون منشون نیم من نیمشد

هر دوشون فوحش میدادند

شاید اگه با زبون نرمتری اشتباهشو تذکر میداد دعوا نمیشد

برایه فرج امام زمان صلوات بفرستید🌘��🌍🌍🌍🌍🌍🌍��اللهم عجل لولیک الفرج به حق حضرت زینب
والا همرو نفرین کرد بعد دلشم شکسته بود طلبکار بود😂😂😂😂😂

🤣🤣🤣🤣🤣

من هنوزم همون دختر کوچولو ۱۴ ساله ام💙هنوز هم همون قدر زودرنجم💙همون قدر احساساتی ام💙من بزرگتر نشده ام💙دنیا برای من به همون اندازه کوچیکه💙ادم ها برام همون معنی مهربانی و از خودگذشتگی رو میدن💙من همونم💙همون دختر بازیگوش ۵ سال پیش💙همون دختری که ساعت ها با موجود خیالی کنارش حرف میزد💙همونی که میتونست💙ساعت ها با کسی درد دل کنه که وجود نداره💙من همونم💙هیچ تغییری نکردم💙اما یه چیزی برام جالبه💙و اون مادر شدنه💙من میترسم💙من نمیتونم حامی یه موجود دیگه باشم💙در حالیکه خودم هنوز بچه ام💙نیاز به حمایت دارم💙گاهی وقت ها با خودم فکر میکنم💙کی انقدر بزرگ شدم💙که به مادر شدم فکر میکنم💙🌹
بخدا بعید میدونم با این همه نفرین و توهینی که به دیگران کرد بتونه از زیر نگاه خدا سالم در بره.فقط خد ...

میدونی چیه 

نفرین کردن ب خود آدم بر میگرده 

من بدترین چیزا رو از نامزد سابقم و مادرش دیدم 

بلایی سرم آوردن ظلم کردن بهم ک کارم ب قرص اعصاب کشید 

ولی بازم نتونستم نفرین کنم

چ دلی دارن بخدا 🙁

والا همرو نفرین کرد بعد دلشم شکسته بود طلبکار بود😂😂😂😂😂

خدارو شکر قطع شده وگرنه تورم نفرین میکرد

من هنوزم همون دختر کوچولو ۱۴ ساله ام💙هنوز هم همون قدر زودرنجم💙همون قدر احساساتی ام💙من بزرگتر نشده ام💙دنیا برای من به همون اندازه کوچیکه💙ادم ها برام همون معنی مهربانی و از خودگذشتگی رو میدن💙من همونم💙همون دختر بازیگوش ۵ سال پیش💙همون دختری که ساعت ها با موجود خیالی کنارش حرف میزد💙همونی که میتونست💙ساعت ها با کسی درد دل کنه که وجود نداره💙من همونم💙هیچ تغییری نکردم💙اما یه چیزی برام جالبه💙و اون مادر شدنه💙من میترسم💙من نمیتونم حامی یه موجود دیگه باشم💙در حالیکه خودم هنوز بچه ام💙نیاز به حمایت دارم💙گاهی وقت ها با خودم فکر میکنم💙کی انقدر بزرگ شدم💙که به مادر شدم فکر میکنم💙🌹
تو داری سوز چیو میزنی الان؟ حامله شدن من؟؟ پس معلومع مشکلت چیه ک داری میسوزی بیچاره امیدوارم خداهر ...

نفرین دو سرداره مواظب باش نفرینت رو سر خودت خراب نشه خانوم بافرهنگ

آرزوییم این است آنقدر سیربخندی که ندانی غم چیست ❤
توهین رو ک مشخص بود اول کی شروع کرد عفریته خانوم وقتی ته شهر کنارجوب بزرگ شدی و ترببت درست حسابی ...

وای چقدر شما بی ادبین واقعا

ادم باید یکم حرفشو تو دهنش مزه مزه کنه بعد بده بیرون

اعصابم خرد شد اق

نفرین دو سرداره مواظب باش نفرینت رو سر خودت خراب نشه خانوم بافرهنگ

قطع شده

2706