2733
2734
عنوان

دخترموبردم دکترولی پشیمون شدم

| مشاهده متن کامل بحث + 2316 بازدید | 198 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یا خدا 😂😂

یه موقع الان عضو نسه باز😱

من هنوزم همون دختر کوچولو ۱۴ ساله ام💙هنوز هم همون قدر زودرنجم💙همون قدر احساساتی ام💙من بزرگتر نشده ام💙دنیا برای من به همون اندازه کوچیکه💙ادم ها برام همون معنی مهربانی و از خودگذشتگی رو میدن💙من همونم💙همون دختر بازیگوش ۵ سال پیش💙همون دختری که ساعت ها با موجود خیالی کنارش حرف میزد💙همونی که میتونست💙ساعت ها با کسی درد دل کنه که وجود نداره💙من همونم💙هیچ تغییری نکردم💙اما یه چیزی برام جالبه💙و اون مادر شدنه💙من میترسم💙من نمیتونم حامی یه موجود دیگه باشم💙در حالیکه خودم هنوز بچه ام💙نیاز به حمایت دارم💙گاهی وقت ها با خودم فکر میکنم💙کی انقدر بزرگ شدم💙که به مادر شدم فکر میکنم💙🌹
خدارو شکر قطع شده وگرنه تورم نفرین میکرد

ناراحت نشو کلا مشکل داشت به همه میپرید 

من برا مادرشدنت ۵ تاصلوات فرستادم🌷🌷

آرزوییم این است آنقدر سیربخندی که ندانی غم چیست ❤
2731
ناراحت نشو کلا مشکل داشت به همه میپرید  من برا مادرشدنت ۵ تاصلوات فرستادم🌷🌷

مرسی مهربون🌹

من هنوزم همون دختر کوچولو ۱۴ ساله ام💙هنوز هم همون قدر زودرنجم💙همون قدر احساساتی ام💙من بزرگتر نشده ام💙دنیا برای من به همون اندازه کوچیکه💙ادم ها برام همون معنی مهربانی و از خودگذشتگی رو میدن💙من همونم💙همون دختر بازیگوش ۵ سال پیش💙همون دختری که ساعت ها با موجود خیالی کنارش حرف میزد💙همونی که میتونست💙ساعت ها با کسی درد دل کنه که وجود نداره💙من همونم💙هیچ تغییری نکردم💙اما یه چیزی برام جالبه💙و اون مادر شدنه💙من میترسم💙من نمیتونم حامی یه موجود دیگه باشم💙در حالیکه خودم هنوز بچه ام💙نیاز به حمایت دارم💙گاهی وقت ها با خودم فکر میکنم💙کی انقدر بزرگ شدم💙که به مادر شدم فکر میکنم💙🌹
بدبخت شدیم من فراررررر😂😂❤️

منم ببر😱😱😱😱😱😱

بیا بریم عشقولی 😂😂😂❤️

👭

دوستان عزیز من همون کاربر قبل هستم

اول از همه میخواستم از همتون عذر خواهی کنم بابت حرف های زشتی که زده شد و واقعا نمیخوام این موضوع رو بیشتر کشش بدم ولی لازم بود این حرفا رو بگم رو دلم سنگینی میکردن😂

اول از همه کل قضیه از اینجا شروع شد که ایشون درمورد پزشک این خانم با لحن خیلی بدی صحبت کردن و من و چنتا از کاربرای دیگه به ایشون تذکر دادیم بله موضوع به همین سادگی بود ولی این خانم گفتن اینجا محیط خصوصی هست و حرف من ربط به شما نداره و به استارتر فقط مربوطه که منم گفتم اینجا خصوصی نیست و عمومیه شما وقتی خارج از پی وی پیام میذاری اصلا خصوصی نیست که بعد ایشون به من فحاشی کردن و انواع و اقسام کلماتی که لایق خودشون بود و انواع حیوانات!!! رو به من و خانوادم نسبت دادن و البته بعدم که همه ی کاربرای دیگر و به فحش و لعن و نفرین بستن

میخواستم بگم من فکر میکنم کار اشتباهی نکردم که از همکارم و خودم دفاع کردم و شاید نظر شما ای مباشه ولی کن فکر میکنم ما تباید در برابر توهین به کس دیگه ای سگوت کنیم

و خودمم سعی میکنم دیگه تو این سایت نیام ولی ازاین به بعدم برنامم همینه هر عقل سلیمی حکم میده به دفاع از خود  حدا به ما دشتور میده مه ظلم رو بپذیریم و نه در برابر ظلم سکوت کنیم

حالا اینکه من اولین نفری بودم که مورد مهر افشانی!!ایشون قرار گرفتم و از خودمم دفاع کردم نمیدونم در نظر شما منو همون مقدار مقصر میکنه یا نه و اینکه اگه شما بودین چه میکردین ولی فکر میکنم فرق من با بقیه این بود اول از همه توهین نصیبم شد!!

اینک حرف اخرم مه باید میگفتم و گرنه سنگینی میکرد رو دلم والا برا خودمم سنگین بود از سایت مجازیم قطع دسترسی بشم اخر عمر😐😐

یا علی همتون در پناه خا موفق و سلامت باشین اگه نا خواسته به کس دیگه ای توهین شد از همه معذرت میخوام و دستتونو با رعایت نکات بهداشتی میبوسم

خدا نگهدار‌همه

@دنیاهمسرم_مظلوم    

@kiyannaa    @mojansaadati    @سلین0    @میهندوست    

دوستان عزیز من همون کاربر قبل هستم اول از همه میخواستم از همتون عذر خواهی کنم بابت حرف های زشتی که ...

خواهر جان اشکالی نداره 

خدایی نفرین و توهین زیاد کردی ولی ایرادی نداره همه ماها مرتکب خطا میشیم 

فداتم ❤️

خواهر جان اشکالی نداره  خدایی نفرین و توهین زیاد کردی ولی ایرادی نداره همه ماها مرتکب خطا میشی ...

حقیقتا من جواب دادم به ایشون هر بار توهین کرد به نظر خودمم اشتباه نکردم😑

جواب توهینو با تقدیر وتشکر نمیدن

حقیقتا من جواب دادم به ایشون هر بار توهین کرد به نظر خودمم اشتباه نکردم😑 جواب توهینو با تقدیر وتشک ...

چطور نینی یار برت گردوند؟😁

خوش اومدی عزیزم

ولی اون بی شخصیته شما نباید بااون وارد بحث میشدین وقضیه رو کش میدادین

چطور نینی یار برت گردوند؟😁 خوش اومدی عزیزم ولی اون بی شخصیته شما نباید بااون وارد بحث میشدین وقضی ...

دندون لقو باید کند انداخت بیرون سلین جان

والا میذاشتم هر چی میخواد بگه

درس عبرتی شد براش هر چی میخواد بگه رو مزه کنه اول

چطور نینی یار برت گردوند؟😁 خوش اومدی عزیزم ولی اون بی شخصیته شما نباید بااون وارد بحث میشدین وقضی ...

حالا نمیدونم تو ام مورد توهین قرار گرفتی یا نه

من اولین نفر بودم اخه😕😕فکر نکنم چیزی بش نمیگفتمم درست بود

2706