2733
2734
عنوان

دخترموبردم دکترولی پشیمون شدم

| مشاهده متن کامل بحث + 2316 بازدید | 198 پست
والا شایدم اگه بی تفاوت نباشیم هر کسی جرات نکنه به هر کسی توهین کنه هرچند خیلی اعصاب میخواد ظاهرا ...

چی بگم به نظرت کسی که به یه پزشک که تو این شرایط سلامت خودشو خانوادشو در خطر میندازه توهین میکنه، با من و شما درست حرف میزنه؟ منظورم این بود😀 ولی امیدوارم درس بگیره حداقل

جهل و تعصب آنقدر قدرتمند است که میتواند جنگ را به صلح،و بردگی را عین آزادی جلوه دهد.
ببخشید شما جای من چطوری میتونی نسبت به همچین حرفی بی تفاوت باشی

همیشه میگن جواب ابلهان خاموشیه ولش کن بسپار ب خدا

برای سلامتی پسرم و خانوادم صلوات بفرستین..یه صلواتم برای اینکه خونمون زودتر ساخته بشه...اگه فرستادین بگین منم براتون بفرستم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یه لحطه تنم لرزید به خدا  من شبا با گریه میخابم فقط به خاطر بچه  چرا اخه این جوری نفرین ...

عزیزم برو یه ایه الکرسی بخون اصلا هم نگران نباش😘 نفرین بیخودی به خود ادم برمیگرده

جهل و تعصب آنقدر قدرتمند است که میتواند جنگ را به صلح،و بردگی را عین آزادی جلوه دهد.
یه لحطه تنم لرزید به خدا  من شبا با گریه میخابم فقط به خاطر بچه  چرا اخه این جوری نفرین ...

بسپارش به خدا 

به خدا برو بخش كودكان ببين بچه هاي مريض و كه چه زجري ميكشن اگه بچه دار شي خدايي نكرده بچت مريض شه خودت اول نفري كه ميگي خدايا تو كه ميخواستي بگيري چرا دادي 

اصلا شايد فعلا صلاح نيست 

اَز خدا بخواه ولي غصه نخور بخاطرش 

انشاالله هر چي صلاحه پيش مياد 

زندگي صحنه يكتا هنرمندي ماست/هر كسي نغمه خود خواند و اَز صحنه رود/ صحنه پيوسته به جاست / خرم ان نغمه كه مردم بسپارند به ياد 
2731
بسپارش به خدا  به خدا برو بخش كودكان ببين بچه هاي مريض و كه چه زجري ميكشن اگه بچه دار شي خدايي ...

مرسی عزیزم درسته🌹

من هنوزم همون دختر کوچولو ۱۴ ساله ام💙هنوز هم همون قدر زودرنجم💙همون قدر احساساتی ام💙من بزرگتر نشده ام💙دنیا برای من به همون اندازه کوچیکه💙ادم ها برام همون معنی مهربانی و از خودگذشتگی رو میدن💙من همونم💙همون دختر بازیگوش ۵ سال پیش💙همون دختری که ساعت ها با موجود خیالی کنارش حرف میزد💙همونی که میتونست💙ساعت ها با کسی درد دل کنه که وجود نداره💙من همونم💙هیچ تغییری نکردم💙اما یه چیزی برام جالبه💙و اون مادر شدنه💙من میترسم💙من نمیتونم حامی یه موجود دیگه باشم💙در حالیکه خودم هنوز بچه ام💙نیاز به حمایت دارم💙گاهی وقت ها با خودم فکر میکنم💙کی انقدر بزرگ شدم💙که به مادر شدم فکر میکنم💙🌹

به سلامتي قطع دسترسي شد 

بريم به زندگيمون برسيم 

زندگي صحنه يكتا هنرمندي ماست/هر كسي نغمه خود خواند و اَز صحنه رود/ صحنه پيوسته به جاست / خرم ان نغمه كه مردم بسپارند به ياد 

اصلا نگران نباش عزیزم این حرفا ارزش یک ثانیه فکر کردن هم نداره...خدا خودش در بهترین زمان یه بچه صحیح و سالم و زیبا و باهوش بهتون میده...به زمان بندی خدا اعتماد کن.😘😘😘

اینهمه بحث واسه اینکه گفت دکتر باید برای هر مریض دستکش عوض کنه خوب حق داشت سهمیه هم ندن بنظرم از رو وجدان کاری و انسانیت اون دکتر نباید جون بقیه رو بخطر بندازه به فحشا کاری ندارم اصل ماحرا رو نیگم

همیشه مراقب اشتباه دوم باش، اشتباه اول حق توست.
2740
اینهمه بحث واسه اینکه گفت دکتر باید برای هر مریض دستکش عوض کنه خوب حق داشت سهمیه هم ندن بنظرم از رو ...

گفت خاك تو سر دكتره 

اینهمه بحث واسه اینکه گفت دکتر باید برای هر مریض دستکش عوض کنه خوب حق داشت سهمیه هم ندن بنظرم از رو ...

استارتر نگفت دستكش عوض نكرده بين مريض 

خواهش میکنم دعام کن  دخترم گفت سرماخورده گلوش گوشاش چرک داره 😭😭😭 دعاکن خوب بشه

استاتر کجایی

میبینی چقدر تاپیک دعوا شده

چرا قفلش نمیکنی؟؟؟؟؟؟؟؟

برایه فرج امام زمان صلوات بفرستید🌘��🌍🌍🌍🌍🌍🌍��اللهم عجل لولیک الفرج به حق حضرت زینب
استاتر کجایی میبینی چقدر تاپیک دعوا شده چرا قفلش نمیکنی؟؟؟؟؟؟؟؟

تموم شد ديگه 

قطع دسترسي شد

2706