2737
2739
عنوان

دخترموبردم دکترولی پشیمون شدم

| مشاهده متن کامل بحث + 2316 بازدید | 198 پست
امیدوارم به خاطر این حرفی که بهم زدی عذاب وجدان سختی بگیری چون من شب و روزم دارم برای بچه دار شدن دع ...

دوس نداشتم زبونم ب نفرین باز شه ولی الان ک دردای زایمانمه و دعا صد درصد به استجابت میرسه دعامیکنم خدا خودش ب بدترین شکل ممکن تقاص دلی ک ازمن شکستی رو پس بده

حتی موقع زایمان وسط اون همه درد زخمی ک امروز زدی رو فراموش نخاهم کرد

تو باش و خدای خودت...

جوونه ی تو دلم...پسرم...مامان عاشقته مرد کوچولو^^😍😍😍❤
Wow این تیکه اخر گوه خوریتو ندیده بودم حرومزاده ام تک تک خانواده تن بی شرف بی بته از مادر بی شرفت ...

وای ادامه ندین توروخدااا...اون یه اشتباهی کرد شما جوابش نده

برای سلامتی پسرم و خانوادم صلوات بفرستین..یه صلواتم برای اینکه خونمون زودتر ساخته بشه...اگه فرستادین بگین منم براتون بفرستم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دوس نداشتم زبونم ب نفرین باز شه ولی الان ک دردای زایمانمه و دعا صد درصد به استجابت میرسه دعامیکنم خد ...

شما نگران نباش خدا جاي حق نشسته خودش بهتر ميدونه كي بايد تقاص پس بده 

زندگي صحنه يكتا هنرمندي ماست/هر كسي نغمه خود خواند و اَز صحنه رود/ صحنه پيوسته به جاست / خرم ان نغمه كه مردم بسپارند به ياد 
دوس نداشتم زبونم ب نفرین باز شه ولی الان ک دردای زایمانمه و دعا صد درصد به استجابت میرسه دعامیکنم خد ...

دیگه نزن تو جاده خاکی نفرین دو سر داره من چیکار کردم اومدی یقه منو چسبیدی 

به بچه دار شدن من چیکار داری چرا داری استرس میندازی به جدن من 

واقعا خجالت نمیکشی برای همجنس خودت همچین ارزویی میکنی

من هنوزم همون دختر کوچولو ۱۴ ساله ام💙هنوز هم همون قدر زودرنجم💙همون قدر احساساتی ام💙من بزرگتر نشده ام💙دنیا برای من به همون اندازه کوچیکه💙ادم ها برام همون معنی مهربانی و از خودگذشتگی رو میدن💙من همونم💙همون دختر بازیگوش ۵ سال پیش💙همون دختری که ساعت ها با موجود خیالی کنارش حرف میزد💙همونی که میتونست💙ساعت ها با کسی درد دل کنه که وجود نداره💙من همونم💙هیچ تغییری نکردم💙اما یه چیزی برام جالبه💙و اون مادر شدنه💙من میترسم💙من نمیتونم حامی یه موجود دیگه باشم💙در حالیکه خودم هنوز بچه ام💙نیاز به حمایت دارم💙گاهی وقت ها با خودم فکر میکنم💙کی انقدر بزرگ شدم💙که به مادر شدم فکر میکنم💙🌹
2731

به دعای گربه سیاه بارون نمیباره خدا به خلطر نفرینی که کردی نفرینت میکنه .. تو باید از این خانم معذرت خواهی کنی 

🌹
ببین ادم بی فرهنگ متاسفانه زیاده وقتی ریپلایشون میکنیم اونا با فرهنگ نمیشن، فقط توهین و دلخوری پیش م ...

والا شایدم اگه بی تفاوت نباشیم هر کسی جرات نکنه به هر کسی توهین کنه

هرچند خیلی اعصاب میخواد ظاهرا

شبه انسان ها از نسبت دادن کلمات لایق خودشون به شما ام دریغ نمیکنن

تک تک کسایی ک اینجا ب ناحق ب من توهین کردن و دل شکستن رو ب خود خدا واگذارمیکنم و بعد ب امام رضا

باشه ک جواب وجدانتونو خودتون پس بدین

متاسفانه نفرینم بدجوری میگیره

شما باشین و خدایی ک قبول دارین

کاش بتونین از پس عواقب دل شکستن بربیاین

جوونه ی تو دلم...پسرم...مامان عاشقته مرد کوچولو^^😍😍😍❤
2740

من تا همین الانشم ازت ناراحت یا دلخور نشدم بابت همه اون نفرین ها 

حتی یه کلمه فحش هم ندادم 

یه ادم چقدر میتونه دل سنگ باشه چقدرررررررر اخه

من هنوزم همون دختر کوچولو ۱۴ ساله ام💙هنوز هم همون قدر زودرنجم💙همون قدر احساساتی ام💙من بزرگتر نشده ام💙دنیا برای من به همون اندازه کوچیکه💙ادم ها برام همون معنی مهربانی و از خودگذشتگی رو میدن💙من همونم💙همون دختر بازیگوش ۵ سال پیش💙همون دختری که ساعت ها با موجود خیالی کنارش حرف میزد💙همونی که میتونست💙ساعت ها با کسی درد دل کنه که وجود نداره💙من همونم💙هیچ تغییری نکردم💙اما یه چیزی برام جالبه💙و اون مادر شدنه💙من میترسم💙من نمیتونم حامی یه موجود دیگه باشم💙در حالیکه خودم هنوز بچه ام💙نیاز به حمایت دارم💙گاهی وقت ها با خودم فکر میکنم💙کی انقدر بزرگ شدم💙که به مادر شدم فکر میکنم💙🌹

😂😂😂😂وای جک میگی توواون خانمو نفرین کردی تازه میگی دوس ندارم زبونم به نفرین باز بشه...بعدم خدا جای حق نشسته والا من بجای تو استرس گرفتم ک با این حرفی ک ب اون خانم زدی ایا بسلامت زایمان میکنی یانه

برای سلامتی پسرم و خانوادم صلوات بفرستین..یه صلواتم برای اینکه خونمون زودتر ساخته بشه...اگه فرستادین بگین منم براتون بفرستم
دیگه نزن تو جاده خاکی نفرین دو سر داره من چیکار کردم اومدی یقه منو چسبیدی  به بچه دار شدن من چ ...

استرس براي چي ؟؟ 

اين خانوم معلوم الحاله 

ول كن اعصاب خودت خرد نكن

زندگي صحنه يكتا هنرمندي ماست/هر كسي نغمه خود خواند و اَز صحنه رود/ صحنه پيوسته به جاست / خرم ان نغمه كه مردم بسپارند به ياد 

هرچی فحش و حرف رکیک لیاقت خودت بوده به همه گفتی حالا طلبکارم هستی....اول دهنتو از حرفای رکیکی که زدی اب بکش بعد اسم خدارو به زبون بیار....کسی هم وسط درد زایمان گوشی دست نمیگیره تایپ کنه...بیخود با حامله بودنت مظلوم نمایی نکن.‌.....به حرف گربه سیاه بارون نمیاد...مطمین هستم ته دلم روشنه با دلی که از اون خانم شکستی به خاطر بچه دار شدن خدا به دل شکستش نگاه میکنه و هرچه زودتر حامله میشه

تک تک کسایی ک اینجا ب ناحق ب من توهین کردن و دل شکستن رو ب خود خدا واگذارمیکنم و بعد ب امام رضا ...

سقت سیاهه

استرس براي چي ؟؟  اين خانوم معلوم الحاله  ول كن اعصاب خودت خرد نكن

یه لحطه تنم لرزید به خدا 

من شبا با گریه میخابم فقط به خاطر بچه 

چرا اخه این جوری نفرین میکنه 

چشمام پر از اشک شد 

کاش میشد منم نفرین میکردم کاش منم دلم از سنگ‌بود

2706