2737
2734
عنوان

درخواست شوهرم به نظرتون ازم بيخود نيست

| مشاهده متن کامل بحث + 1699 بازدید | 86 پست

من سال ۹۰ عروسی کردم از سال ۹۰ بدون پیشگیری رابطه داشتم با شوهر تا الان حامله نمیشم خوشبحالتون دیگه شوهرم همش میگفت مشکل از تو هس خودشم نمیومد از بده بعد کلی کلنجار رفت از داد مشکل از اسپرم بود دیگه ای یو ای کردم دختر دارشدم  اما الانم بدون پیشگیری رابطه دارم اما حامله نمیشم اخه دوس ندارم باز ای یو ای کنم چون داروهای قبلش هرمونی هس داغون میشم 

جان مادرت نی نی یار دیگه منو تعلیق نکن این 4 رومین شماره کاربری هستفرادی که با ما هم عقیده هستن به ما آرامش میدهند" و افرادی که مخالف با عقیده ما هستن به ما دانش... و آدمی برای لذت بردن از زندگی به آرامش نیاز دارد و برای بهتر زندگی کردن به دا
اره وضعش خوبه 

چرا میگی وضعش خوبه؟؟ 

اگه چیزی به نامت نیست میتونی بگی یه خونه یا یه چیز سنگین به نامت بزنه. 

ببخشید من خیلی رو مالی صحبت میکنم. 

چون اصولا مردا برا این چیزا زورشون میاد 

و اینکه خانما اکثرا پشتوانه ی مالی ندارن. 

بگو🙂 بخند 🤗 زندگی کن 💃

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اسی نیازی به دروغ گفتن نیست.از حق خودت دفاع کن.بگو من دیگه در توانم نیست یه بچه دیگه بیارم و بهش برسم.میخوام رو تربیت این سه تا بچم وقت بزارم و کار کنم

پسرم زندگیمه

دوست عزیز هرکس شرایط زندگیش رو فقط خودش درک میکنه

رفاه از نظر هر فرد تعریف خاص خودش رو داره

مثلا از نظر شوهر من رفاه یعنی برای هر بچه خونه ماشین و یه مغازه داشته باشی

شاید نظر همسر شما این نباشه

ولی به نظر من ظاهرا باهاش مخالفت نکنید

ولی اگه امادگی بارداری رو ندارید

جلوگیری کنید

و با مهربانی ازش بخواهید تمام کمبودهای زندگیتون رو برطرف کنه

به کارهای عقب افتاده ی شما و بچه ها برسه

اینجوری میتونید زمان بخرید

من ۳۱ سالمه هنوز موندم ازدواج کنم یا نه چه دلی دارین ۳تا ۳تا میارین! هم خودتونو عذاب میدین هم یه م ...

منم.هنوز مجردم ۲۸ سالمه نمیدونم میخوام چیکار کنم.شوهرش توسن ۳۲ سالگی رفته بچه ۱۴ساله گرفته.تازه میگه ۱۴ زاییدم یعنی زودتر ازدواج کردن.😐😐🤕🤕🤕🤕🤕🤕🤕🤕

2738

یکی از فامیل های ما شوهر خانوم اعتقاد به بچه زیاد داره باورتون نمیشه خانومه توی فاصله چهارسال سه تا بچه آورد و همه هم دختر شد دختر اول هفت سال دومی شش سال و سومی  چهارساله است و شوهرش هنوز بچه میخواد پسر می خواد باز شما وضعت خوبه این خانوم وضع معمولی با شوهر نظامی که نصف سال نیست باور کن خانومه نابود شده بارداری پیاپی و حجم کار زیاد عزیزم سه تا بیشتر ظلمه با شوهرت بحث نکن پنهانی قرص بخور یا آمپول سه ماهه بزن که نفهمه فقط سعی کن بچه دار نشی

خواهشا الکی جو نده.من فقط حسمو نسبت به تاپیکتون گفتم.ادم هرجیزیو که نمیگه تهمت.تهمت معنیه دیگه ای دا ...

هيچ معني ديگه ي نميده من اگه يك درصد قصدم اين بوده حرف شما درسته ولي در غير اينصورت تهمته

تو كف ني ني سايتي هاي كه  از دم همه از جاري سرن موندم  بعد يافتم جاري هاشون تو خيابونن  😂
من عقدم ۲۵سالمه شوهر میگه یکی بیار براخودت باهاش بازی کن من که نمیخوام

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

‌‌#نه_به_استفاده_ی_ابزاری_از_کودک

بگو🙂 بخند 🤗 زندگی کن 💃
😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂 ‌‌#نه_به_استفاده_ی_ابزاری_از_ ...

😂

تو كف ني ني سايتي هاي كه  از دم همه از جاري سرن موندم  بعد يافتم جاري هاشون تو خيابونن  😂
منم.هنوز مجردم ۲۸ سالمه نمیدونم میخوام چیکار کنم.شوهرش توسن ۳۲ سالگی رفته بچه ۱۴ساله گرفته.تازه میگه ...

٣١سالگي منم ١٣

بچه ها چتون شده میگن اوصاع مالی چطوره🤔🤔🤔 مگه پول میخواد شراطی سخت بارداری و تحمل کنه مگه پول میره سزارین میکنه مگه پول وقت و انرزی میزاره مگه با پول میشع از مشکلات نوجوونی بچه ها گدشت بابا ۳ تا داره تو این سن من فک میکنم زندگی نمایشی داره این خانوم اگه یه درصد موافقت کنه سختیاش و قایم میکنه و برا دیگران نمایش بازی میکنه متاسفم مثل منم وجود دارن که از خورشون میگدرن

براش حسابی خرج تراشی کن

برای بچه ها پرستار بگیر

بگو یکی بیاد یک روز درمیون خونه ات رو تمیز کنِ

سرتا پای بچه ها لباس های شیک و مارک بپوشون

برای بچه ها و خودت بگو بیمه عمر بگیره

بگو خونه ای چیزی به نامت کنِ

برید بهترین سفرها با بهترین هتل و بهترین رستوران ها

انقدر خرج تراشی کن که بفهمه اگه یه بچه دیگه به این جمع اضافه بشه به معنی بیشتر خرج کردنش هست😅

2706