2737
2734
عنوان

تا حالا دیدین کسی بگه جلو پسرت لباس پوشیده بپوش؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1083 بازدید | 65 پست
همین کارارو میکنن بچه هاشون هیز و خراب میشن دیگه.. بچتو چشم و دل سیر بزرگ کن.. یه جوری اگه پس فردا ...

واقعا

درثانی نمیشه که ادم خودشو محدود کنه که!من یه عمری میخام زندگی کنم.نمیتونم بخاطر پسرم خودمو خفه کنم تو لباس!یا لباسایی که دوس دادمو نپوشم بخاطر پسرم!

من خونه مامانم میرم لباس میبرم سریع عوص میکنم.

همین کارارو میکنن بچه هاشون هیز و خراب میشن دیگه.. بچتو چشم و دل سیر بزرگ کن.. یه جوری اگه پس فردا ...

باز پوشیدن چشم و دل سیری نمیاره. فقط سن بلوغ پایین میاره.

دو راه وجود داره.

۱ . اینکه باز بپوشی و به پسرتم اجازه بدی از سنین پایین مثلا ۱۰ سال دوست دختر و روابط باز داشته باشه تا نیازاشو برطرف کنه مثل اروپا.

۲. اینکه مقید باشی و رعایت کنی.

خداجونم شکرت. هزاااااار بار شکرت. عاشقتم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نکه س ی ن ه یا جای دیگه رو بندازی بیرون درحد یه لباس استین کوتاه یه شلوارک زیر زانو ارایش ومرتب بو ...

دقیقا👌🏻👌🏻👌🏻👌🏻

به جای مقاومت در برابر تغییراتی که خدا برایت رقم زده است، تسلیم شو. بگذار زندگی با تو جریان یابد، نه بی تو. نگران این نباش که زندگی‌ات زیر و رو شود. از کجا معلوم زیر زندگی‌ات بهتر از رویش نباشد. شمس تبریزی♥️

وای من دوتا پسر دارم یکیش 10 ساله یکیش 6ساله والا همیشه تاپ شلوارکم .....ینی طوری میشه درایندشون؟؟؟؟؟بچه هام اصن توجه نمیکنن ب این چیزا 

جزعشق،،،،،جهان،نکته ی ارزنده ندارد.......
2731

بعدم بچه داداش خودم سوم دبستان مامانشم تو خونه راحت میگرده ولی نه دیگه خیلی باز ولی باز من خودم متوجه شدم با اینکه پسر فوق العاده خوبیه مثلا عکسی مجسمه ای چیزی میبینه یا حتی انیمیشن برجستگی های بدن خانوما رو میبینه یا جایشون لخته میگه وای عمه فیلمه بی ادبیه یا این صحنه بده جلو چشمش میگیره میخنده پس معلومه تو این سنام ممکنه با دیدن این چیزا اذیت بشن چیزایی که واسه ما حسابی عادیه اصلا به ذهنمون خطورم نمیکنه ممکنه بد باشه داره فکر اونا رو قلقلک میده

امن یجیب المضطر اذا دعاه و یکشف سوبرای شفا بیماران دعا کنیم خیلیا منتظر سلامتی عزیزانشونن و چشم به راه... خدا میگه منو صدا کنید تا شما رو اجابت کنم 🤲🏻
وای من دوتا پسر دارم یکیش 10 ساله یکیش 6ساله والا همیشه تاپ شلوارکم .....ینی طوری میشه درایندشون؟؟؟؟ ...

خوب عزیزم چون از اول دیدن الان عادیه براشون

به نظر من نه خیلی لختی نه خیلی پوشیده

2738
وای من دوتا پسر دارم یکیش 10 ساله یکیش 6ساله والا همیشه تاپ شلوارکم .....ینی طوری میشه درایندشون؟؟؟؟ ...

ن عزیز هیچی نمیشه!

اتفاقا چون اینطوری بودی دقت نمیکنن و نحوه تربیتت درسته

اگه از اول اینطوری نبودی،یبار یکم لختی میدیدت خیییلی اثر بدی داشت روشون.

مطمین باش درستش همینه

واقعا درثانی نمیشه که ادم خودشو محدود کنه که!من یه عمری میخام زندگی کنم.نمیتونم بخاطر پسرم خودمو خف ...

دقیقا همینه...

منم الان پسرم سه سالشه.. راحت بزرگش میکنم ک چشمش دنبال کسی یا چیزی دو دو نزنه در آینده.. 

بعضیها میگن بچتو خودت نباید ببری حموم یا توو دسشویی نباید تو بشوریش؟ خب چ کارش کنم بدم همسایه؟؟؟ قراره یه عمر کنار هم زندگی کنم.. اگه همش شلوار و سارافون بپوشم که همش در بزرگسالی چشمش دنبال پیدا کردن اندام زنانست.. حداقل از الان همه چی واسش عادی و نرماله...

خیلی هم خوبه هرجوردوست داری لباس بپوش و بگرد 

منم مثل خودت 

بچه ام باید عادت کنه  بیرون ببینه عین ندیدبدیدا چشاشو باز نکنه  بنظرم  اینجور پسرا هیز نمی شن 

اصلا هم دوست ندارم خودمو چادرچاقچور کنم جلوش! 

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️
ن عزیز هیچی نمیشه! اتفاقا چون اینطوری بودی دقت نمیکنن و نحوه تربیتت درسته اگه از اول اینطوری نبودی ...

کاملا موافقم تغییر رفتاره که بده از اولش هرجور باشی باید تا اخر باشی

ن عزیز هیچی نمیشه! اتفاقا چون اینطوری بودی دقت نمیکنن و نحوه تربیتت درسته اگه از اول اینطوری نبودی ...

عزیزدلم شما اومدی سوال کردی خودتم در آخر جواب میدی به نظرم قسمت کلینیک از مشاورا بپرس نظر اونا رو بخواه ببین چی میگن 

امن یجیب المضطر اذا دعاه و یکشف سوبرای شفا بیماران دعا کنیم خیلیا منتظر سلامتی عزیزانشونن و چشم به راه... خدا میگه منو صدا کنید تا شما رو اجابت کنم 🤲🏻
یا اینکه متعادل بپوشی ومتعادل رفتار کنی که از هردواینا درامان باشی

بله منظورم از مقید همون متعادل بود. من خودم به هیچ وجه مذهبی نیستم و گاها همین تیپ لباس استارتر می پوشم. اما این که میگن باز بپوشی تا چشم و دل سیر بشه مشاوره غلطی.

یا باز بپوش و به بچه هاتم اجازه بده باز رفتار کنن.

یا اگه مهمه که بلوغ زودرس نگیرن باید رعایت کرد.

خداجونم شکرت. هزاااااار بار شکرت. عاشقتم.
2706