2733
2739
عنوان

تا حالا دیدین کسی بگه جلو پسرت لباس پوشیده بپوش؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1077 بازدید | 65 پست
عزیزدلم شما اومدی سوال کردی خودتم در آخر جواب میدی به نظرم قسمت کلینیک از مشاورا بپرس نظر اونا رو بخ ...

اولا تبادل نظره! و جایی نگفتن تاپیک زدی خودت حرف نزن!

دوما من سوال کردم شنیدین یا ن؟نگفتم خودم قبول دارم یا ندارم!

سوما واقعا این سوالات خاله زنکی رو از مشاور بپرسم؟بنطرت مسخرم نمیکنن؟

دقیقا همینه... منم الان پسرم سه سالشه.. راحت بزرگش میکنم ک چشمش دنبال کسی یا چیزی دو دو نزنه در آین ...

باشه گلم ولی بازم از مشاور بپرس هر چیزیو بهتره از کاردانش بپرسیم 

امن یجیب المضطر اذا دعاه و یکشف سوبرای شفا بیماران دعا کنیم خیلیا منتظر سلامتی عزیزانشونن و چشم به راه... خدا میگه منو صدا کنید تا شما رو اجابت کنم 🤲🏻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

باز پوشیدن چشم و دل سیری نمیاره. فقط سن بلوغ پایین میاره. دو راه وجود داره. ۱ . اینکه باز بپوشی و ...

من آزادی رو میپسندم و ترجیح میدم همونجوری که بزرگ شدم پسرمو بزرگ کنم.. چشم و دل سیر بارش میارم و با روابطش مخالف نمیکنم،چون فقط قراره یه بار توی این دنیا زندگی کنه.. دلم میخواد باهام رفیق باشه.. ازم نترسه.ازم حساب نیره.. فقط رفیقش باشم،نه مادرش. 

من قرار نیست فیلم غیر اخلاقی بهش نشون بدم یا جلوش با شورت و سوتین بگردم که بلوغ زودرس بگیره... قراره به عنوان مادرش،محرمش،رفیقش،تنها کسش توی این دنیا،کنارش راحت باشم و معذب نباشم...

2731
دقیقااا نه اونقدر باز که دل روده ببیرون باشه نه استن بلند ودامن و شلوار زیرش.

من داداشم خیلی نرماله مامانم نه زیاد باز می‌پوشید نه بسته

مثلا اگه لباس یقه باز می‌پوشید اصلا خط سینه مشخص نبود و خیلی هم حواسش به من بود که یقه ام جلوش پایین نباشه همیشه هم شلوارک روی زانو و دامنی یکم پایین تر از زانو می‌پوشید

اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ