2737
2734
عنوان

تا حالا دیدین کسی بگه جلو پسرت لباس پوشیده بپوش؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1077 بازدید | 65 پست

بچه ها فقط تورو خدا دعوا نکنین نصف شبی😂😂

به نظرهای هم احترام بذارین دخترا

به جای مقاومت در برابر تغییراتی که خدا برایت رقم زده است، تسلیم شو. بگذار زندگی با تو جریان یابد، نه بی تو. نگران این نباش که زندگی‌ات زیر و رو شود. از کجا معلوم زیر زندگی‌ات بهتر از رویش نباشد. شمس تبریزی♥️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من دوره مربی پیش دبستانی رفتم روانشناسی که کلاسای مشاوره واسه ما میذاشتم همین حرفو زد 

میگفت کم پسر نیومدن پیش ما گفتن مادرمون تو خونه اینجوری گشتن اونجوری گشتن باعث شدن ما آرامش روحی نداشته باشیم یا از طرفی دنبال سیراب کردن خودمون بیرون بودیم

من خودمم فعلا جلو پسرم راحت میگردم چون هنوز کوچیکه ولی وقتی بدونم نسبت به این چیزا داره کنجکاو میشه مطمئنا بهتر لباس میپوشم 

امن یجیب المضطر اذا دعاه و یکشف سوبرای شفا بیماران دعا کنیم خیلیا منتظر سلامتی عزیزانشونن و چشم به راه... خدا میگه منو صدا کنید تا شما رو اجابت کنم 🤲🏻

منم چند وقت پیش یه چیز شنیدم برام عجیب بود.

دوستم با پسرش که ۶ سالشه میره حموم و فقط یک شرت داره. به نظرم عجیب اومد. چون اون بچه  دیگه کامل یادش میمونه.

خداجونم شکرت. هزاااااار بار شکرت. عاشقتم.

ببین عزیزم اگ بخوایم دین مذهبی پیش بریم مادر باید جلو بچش پوشیده باشه چون چشم گوش بچه زود بازمیشه بخاطر خودت گفته اگ میخوای ی بچه چشم دل پاک تحویل جامعه بدی خودت باید مراعات کنی قشنگم

مامان دوقلوها 🥺❤
2738
ببخشید  ولی منم حرفشو قبول دارم  پسر بچه گناه داره زود با اندامای خصوصی جنس مخالفش آشنا ...

نکه س ی ن ه یا جای دیگه رو بندازی بیرون

درحد یه لباس استین کوتاه یه شلوارک زیر زانو

ارایش ومرتب بودن خوبه 

نکه بیای دامن بالای زانو بپوشی با تاپ نیم تنه 

با احترام ب نظرات بقیه دوستان.ببینید وقتی بچه ب سن تمییز برسه یعنی دیگه بتونه تفاوتها رو بفهمه  وخوب و بد رو تشخیص بده بهتره ک در حضورش بیشتر رعایت کنیم.چون اکثرخانمها میگن بچه است و نمیفهمه و ... ولی اون بچه ممکنه دچار بلوغ زودرس و عواقبش بشه.

سعی کردند ما را دفن کنند،غافل از اینکه ما بذر بودیم...                                                  گرگها خوب بدانند که در این ایل غریب            گر پدر رفت تفنگ پدری هست هنوز                 گرچه مردان قبیله همگی کشته شدند                توی گهواره ی چوبی پسری هست هنوز            سردار دلها آسمانی شدنت مبارک...