2733
2734

وااای الان تاپیک اون خانمه رو دیدم یادم افتاد.گفته شوهرم به خواهرش نگاه میکنه.

من پسرم ۱۵ ماهشه هنوز.

قبل قضایای کرونا خاله همسرم اومد خونمون.من یه تاپ و شلوارک تنم بود.

بعد یکم نگاه کرد گفت میخام یه نصیحت مادرانه بهت کنم😐

گفتم بفرمایین.

یکم خندید بعد گفت ببین فک نکنم تا دوسه سال دیگه بتونی همینجوری لباس بپوشیاااا  

گفتم ینی چی؟  

گفت پسرت بزرگ بشه نباید جلوش لختی باشی!تاپ و شلوارک و تاپ و دامنو و اینا  

اصلا هنگ کردم اون موقع🤦‍♀️

الان یادم اومد باز هنگ کردم🤦‍♀️🤦‍♀️😐😐😐

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

میگن ممکنه بلوغ زودرس بگیره البته شنیدم راجبش اطلاعات ندارم

در مسیر آرزوهایمان اگر سمج بودیم، در زندگی دیگران، در قضاوت کردنِ دیگران، و در حسادت کردن به دیگران، اینقدر سمج نمی شدیم …

نه باز نه بسته متعادل بپوش

اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ

کارخوبی میکنی بپوش،اون خاله هم بیخود کرد تز داد،اینا همونا هستن ک مچ دستشونم به پسراشون نشون ندادن وپسراشون شدن هیز از بس هیچی ندیدن 

تا دیروز داشتی چسناله میکردی بخدامیگفتی جونمو بگیر،امروز دنبال ماسکی میترسی بمیری.گوگولی موگولی  
2738

اره تو خانواده های خیلی مذهبی و گاهی آخوند ها اینا حتی تو خونه دیدم همش با جوراب سیاه کلفت هستند و حتی روسری! جلو پسرهاشون. خیلی هم از نظر‌من مسخره است. اصلا طبیعی نیست من فکر میکنم مشکلات روانی جدی تو این خانواده ها هست

کاربر قدیمی ام 🍭

من درمورد تربیت بچه نظر قاطعی نمیدم چون محیط خانواده ها فرهنگی و اجتماعی متفاوته اما تجربه نشون داده تربیت  بامحدودیت  دوطرف مخالف یه ترازوهستن تا امروز بچه ای ندیدم تو خانواده متعصب بزرگ بشه ونرمال باشه فقط تعادل اونم در همه چیز 

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را  (فروغ فرخزاد )

ببخشید 

ولی منم حرفشو قبول دارم 

پسر بچه گناه داره زود با اندامای خصوصی جنس مخالفش آشنا بشه

نکه نظر داشته باشه هااا به هر حال مادرشه ولی بزرگتر که بشه از یادش نمیره 

من پسر دار بشم دلم نمیاد بعداز ۴سالگی لباس باز بپوشم بچم گناه داره 🥰🥰

به جای مقاومت در برابر تغییراتی که خدا برایت رقم زده است، تسلیم شو. بگذار زندگی با تو جریان یابد، نه بی تو. نگران این نباش که زندگی‌ات زیر و رو شود. از کجا معلوم زیر زندگی‌ات بهتر از رویش نباشد. شمس تبریزی♥️

بله من دخترم پیش دبستانی میرفت مشاور میومد صحبت میکرد میگفت مامانای پسر دار اگه دوست ندارین پسراتون به بلوغ زودرس برس جلوشون لباسای باز نپوشید لباس کوتاه نپوشید 

دنیا به دست کسانی که کارهای شیطانی انجام می دهند،نابود نخواهد شد، بلکه به دستان کسانی نابود می شود که آنها رامیبینندو هیچ کاری نمیکنند.                                                                         (آلبرت انیشتین)