2737
2734
عنوان

دوران سخت انتظار

115 بازدید | 7 پست

سلام

تا حالا شده به جایی برسین که پیش خودتون بگین بی خیال چیزی که میخواستم اصلا نخواستم.... من رسبدم

دو ساله منتظر نی نی ام... خدا رو شکر شوهرم مشکلی نداره... خودمم همه جور آزمایش و عکس رنگی و چندین بار سونو انجام دادم... مشکلی نبوده... چند تا دکتر رفتم ... همشون گفتن مشکلی نیس... 

آدم‌عجولی هستم ... دیگه خسته شدم... امروز پیش خودم گفتم بی خیال تو که تلاشت و کردی خدا نمیخواد... تا الان خدا قربونش برم هر چی خواستم کم نذاشته... اما سر این مسئله نمیشنوه صدام و ... 

پیش خودم فکر میکنم که مامانامون چطور سریع باردار میشدن ... همون ماهی که جلوگیری نمیکردن میگرفت... بدون اینکه مثل ماها اطلاعات کامل داشته باشن روز تخمک گذاری حساب کنن و اینا... واقعا چرا اینقدر ناباروری زیاد شده؟؟؟

ممنون که حوصله میکنین پستم و میخونین

ایشالله زودتر باردار میشی....منم عین خودت منتظرم....نمی دونم حکمتش رو ...هر چی خدا بخواد

یارا کوچولو.....تو هنوزم دل اومدن نداری مامان؟ اینجا مگه چقد ترس داره.....ینی ما لایق داشتنت نمی دونی....؟ ما دنیا رو برات گلستون می کنیم....چقد تو پیج های دکتر ها و زایمان هاشون باشم و اشک بریزم....حسرت به کنار اون شوق که پس من کی اون لباس آبی رو تنم می  کنم و تو آخرین تکونات و تو دلم میخوری و نیم ساعت بعدش میای بغلم....یارا تو اصلا چه شکلی هستی؟  چشما ت چه رنگیه....رنگه چشای مادرت تو ۲۹ سالگی میشی متمایل به حسرته....یارا دستات ....مث دستای مامان کشیده است.....چال لپ بابات رو صورت قشنگت هست....یارا مامان تو صدای گریه ات چه جوریه؟ چقد آخه انتظار ...یارا اشکام خشک شد بیا......این تن دلش میخواد مهمونش باشی ۹ ماه....این زندگی تو رو می خواد....یارا مامان منتظرم نزار دیگه....یکم دلت با ما باشه با مرام.....دلم برات پر میزنه.....خدایاااا به دادم برس.....یه صلوات مهمونمون کن

عزیزم با تمام وجود درکت میکنم خیلی سخت انتظار من دیگه بی خیال شدم شاید به قول همسرم همه راه ها رو رفتی خدا نمیخواد زوره 😥

هیچ تعهدی نمیتونه آدمها رو کنار هم نگهداره مگر این که دلشون به بودن باشه 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ایشالله زودتر باردار میشی....منم عین خودت منتظرم....نمی دونم حکمتش رو ...هر چی خدا بخواد

واقعا حکمتش و درک نمیکنم... تو اطرافیانم کسایی باردار شدن که  گفتم خدایا چرا اونا آره من‌ نه!!! خدا شاهده نه اینکه بخوام حسودی کنم اصلا 

2742

منم همینطورم ولی هربار بازم نمیتونم منتظر نمونم اگه رفتم ای وی اف و خدایی ناکرده نگرفت اونوقت واقعا دیگه دست میکشم ....البته حسم میگه ۹۰درصد میشه

من به همه ارزوهام زود زود میرسم بگو آمین 
منم همینطورم ولی هربار بازم نمیتونم منتظر نمونم اگه رفتم ای وی اف و خدایی ناکرده نگرفت اونوقت واقعا ...

ان شالله حست درسته عزیزم.‌از ته دلم میخوام که نی نی بیاد تو دلت

2740