2752
2734
عنوان

banoo6797 هستم، آموزگاری قبول شدم, استخاره کردم که به شوهرم پیام بدم

| مشاهده متن کامل بحث + 1135 بازدید | 63 پست
واسه شناسنامه چکار کنم

به نظرم صادقانه بهش بگو برای چی میخوای شایدم همین شناسنامه بهانه ای شد آشتی کردین البته حضوری بگی بهتره مثلا زنگ بزنی یه جا ببینیش اینطوری شاید موقعیت پیش بیاد در مورد زندگیتونم حرف بزنین 

به نظرم صادقانه بهش بگو برای چی میخوای شایدم همین شناسنامه بهانه ای شد آشتی کردین البته حضوری بگی به ...

اره

چون هر دروغی اوضاع رو بدتر میکنه

و اون بیشتر میترسه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

به نظرم صادقانه بهش بگو برای چی میخوای شایدم همین شناسنامه بهانه ای شد آشتی کردین البته حضوری بگی به ...

نه پیام بده بهش بره ببینتش ولی اولش بگه شناسنامه لج میکنه چون حس میکنه صدقه سری اون قبول شده با اذیت و خون دل میده سر زندگی مشترکشون باز برای برگشتنشون بازی در میاره ولی وقتی اشتی کنه یا ببینه اسیو اون حس زنو شوهریش زنده میشه و وقتی بدونه اسی قبول شده و خودش رفته زندگیشو سر سامون بده حس اینکه چرا من زن ب این خوبیو از دست بدم بهش دست میده نه ک اره این کارش گیر من افتاد پیداش شد و فکر بچش نیست

تُ♥️ز جان خوشتر amir♥️
2731
نه پیام بده بهش بره ببینتش ولی اولش بگه شناسنامه لج میکنه چون حس میکنه صدقه سری اون قبول شده با اذیت ...

اونجوی بدتر میشه

میگه آها پس واسه شناسنامه ها مهربون شدی

اونجوی بدتر میشه میگه آها پس واسه شناسنامه ها مهربون شدی

اره اینم حرفیه بگو شناسنامه رو میخام راجب زندگیمونم حرف بزنیم حتی نخواد بده هم تو از طریق دادگاه میتونی ازش بگیری غصه نخور

تُ♥️ز جان خوشتر amir♥️

سلام دوست عزیز 

در تاپیک آخرت نخواستم بگم چون بروزه و کامنتا و درخواستهای دوستی زیادی واسم میاد 

در مورد حروف ابجد هست 

ازدواج تماماً قسمته و ربطی به ظواهر نداره ( اتفاقا به باطن و اخلاق اینام ربطی نداره ازدواج طالع و قسمته و به حروف ابجد ربط داره 

اسم شناسنامه ای طرفین و مادرانشان را به ابجد کبیر در می آوریم 

اگه زن و مرد = اسم مستعار هم دارن اونم در کیفیت زندگی زن و مرد بدون نام مادرانشان " محاسبه ی ابن سینا " و درجه ی دوستی زن و مرد بدون نام مادرانشان

سلام متوجه نشدم الان باید چکار کنم

در خوایت دوستی بدین 

اسم شناسنامه ای طرفین و مادرانشان را بگید ( اسم شناسنامه ای زن و مادرش ، اسم شناسنامه ای مرد و مادرش 

اگر زن و مرد اسم مستعار هم دارن بگید 

2706