2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب من از نزدیک دیدم و نگهداری کردم ازشون میدونم شما هم فقط دوروز بری نگهشون داری درک میکنی  به ...

عزیزم من خودم دوقلو دارم و بیشتر از شما تجربشو دارم ک میگم این حرفو قبول ندارم.نه پیر شدم و نه اینا از بچگیشون چیزی نفهمیدن.

مشاور ورزشی،کاهش وزن و تغذیه سالم زیر نظر کارشناس ارشد فیزیولوژی ورزشی.(مربی شنا،امادگی جسمانی،تی ار ایکس،ایروبیک،فیتنس،زومبا،ورزش های توپی)مامان دوقلوهای شیطون👨‍👩‍👧‍👧
2728
من خودم برادر دوقلو دارم. مادرم تو فامیلش بوده . امکان داره منم دوقلو داشته باشم ؟

ممکنه عزیزم

منم خواهر و‌برادرم دوقلو هستن

مشاور ورزشی،کاهش وزن و تغذیه سالم زیر نظر کارشناس ارشد فیزیولوژی ورزشی.(مربی شنا،امادگی جسمانی،تی ار ایکس،ایروبیک،فیتنس،زومبا،ورزش های توپی)مامان دوقلوهای شیطون👨‍👩‍👧‍👧
2740

به نظرم دوتا بچه پشت هم و دو تا بارداری خیلی بهتر از دوقلویی.من بچه هامو خیلی دوس دارم هر روز خدا رو شکر میکنم.ولی واقعا خیلی وقتا کم میارم عصبی شدم.هم خودم و هم شوهرم.وسیله مسیله که هیچیسالم ندارم اونا به درک.خودم خیلی داغون شدم.همش امیدمم اینه بزرگتر بشن بهترن یا ی بار دیگه لازم نیست باردار بشم.با هم دیگه هم بازین و....

❣اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج❣برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان (عج)صلوات بفرستین🌹
2706