2752
2734
ژن خودت باید باشه خودشم مادری یا آی وی اف

ن بابا خواهر من رفت ی دکتزی بهش دارو داد خورد ۲ قلو شد حتی خود دکترم گفته بود دارو بت میدم ممکنع دو قلو بشع

عکسای خودمو میزارم‌تو پیجم میشه فالو کنین ؟minakhanomm77

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای خدا نصیب هیچکس نکنه چیه دوقلو عمرت زو تموم میکنه هیچی از بچگیشون نمیفهمی ب اون دوتا هم‌ظلم میکنی ...

این چ حرفیه عزیزم،من اصلا این حرفو قبول ندارم ک از بچگیشون چیزی نمیفهمن

مشاور ورزشی،کاهش وزن و تغذیه سالم زیر نظر کارشناس ارشد فیزیولوژی ورزشی.(مربی شنا،امادگی جسمانی،تی ار ایکس،ایروبیک،فیتنس،زومبا،ورزش های توپی)مامان دوقلوهای شیطون👨‍👩‍👧‍👧
2731

خخخخ ما دو تا دوقلوییم

@چمنگل    

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِيمِ                                       إِنَّا أَعْطَيْنَاكَ الْكَوْثَرَ﴿۱﴾                                         فَصَلِّ لِرَبِّكَ وَانْحَرْ﴿۲﴾  إِنَّ شَانِئَكَ هُوَ الْأَبْتَرُ﴿۳﴾
این چ حرفیه عزیزم،من اصلا این حرفو قبول ندارم ک از بچگیشون چیزی نمیفهمن

خب من از نزدیک دیدم و نگهداری کردم ازشون میدونم شما هم فقط دوروز بری نگهشون داری درک میکنی 

بهرحال این نظر منه نطر شمام محترم

عکسای خودمو میزارم‌تو پیجم میشه فالو کنین ؟minakhanomm77
من از سمت مادری ارثیه داشتم بازم نشد

بله ممکنم هست نشه

من خودم خواهر و برادرم دوقلوان اما بچه خواهرم دوقلو نشد بچه های من شدن

مشاور ورزشی،کاهش وزن و تغذیه سالم زیر نظر کارشناس ارشد فیزیولوژی ورزشی.(مربی شنا،امادگی جسمانی،تی ار ایکس،ایروبیک،فیتنس،زومبا،ورزش های توپی)مامان دوقلوهای شیطون👨‍👩‍👧‍👧

اینم یه دقلوی سه ساله

تو یه کتاب خوندم ...ما تو این دنیا قادر به درک ثواب فرستادن صلوات نیستیم  تو اون دنیا میفهمیم که چقدر با ارزش بوده....سعی کنید تا میتونین صلوات بفرستین در حال ظرف شستن،انجام کارهای خونه،پیاده روی و......هم باعث میشه فکرای ناراحت کننده نکنی هم بی نهایت ثواب داره...نیازی نیست صلوات شمار دستت بگیری و بشمری...ارادتمند همه خانومای گل نینیسایتی که تنها دوستان منن❤

بخدا دوقلو خیلی سختی داره ...من خودم خواهر دوقلو دارم مامانم سختی کشید ..الانم خودم دوقلو باردارم همش استرس دارم که نتونم از پسشون بربیام.

خداجونم دوقلوهام صحیح وسالم دنیا بیان😍
من ک خودم ارثی داشتم،اگه سمت مادر ارثی باشه امکانش خیلی بیشتره وگرنه ک باید دارو استفاده کنی

من خودم برادر دوقلو دارم.

مادرم تو فامیلش بوده .

امکان داره منم دوقلو داشته باشم ؟

میشه برا حاجت روایی منم یه صلوات مهمونم کنید؟؟
وای خدا نصیب هیچکس نکنه چیه دوقلو عمرت زو تموم میکنه هیچی از بچگیشون نمیفهمی ب اون دوتا هم‌ظلم میکنی ...

من خواهرشوهرم دوقلو داره کارمنده پدر مادر خودش پدرمادر شوهرش به اضافه خواهر خودش به اضافه خواهرشوهرش هممممه کمکشن فقط یه روز جمعه خونه خودشه بقیه سه روز خونه مادرش سه روز خونه مادرشوهرش