2752
2734
اسید فولیک کارش چیه ؟باعث دوقلو اوردن میشه؟

نمیدونم من یه جایی خوندم مصرف زیاد فولیک اسید میتونه باعثش بشه، بعد یادم اومد که بجای 3_4ماه،11ماه خورده بودم

نه تو آنی که همانی، نه من آنم که تو دانی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
دوقلو بدبختیه

کی گفته بدبختیه الان من دوقلو باردارم یعنی بدبختم؟؟؟؟ سختی خیلی داره ولی شیرینی هم داره.خوبیایه خودشو هم داره.

خداجونم دوقلوهام صحیح وسالم دنیا بیان😍
نمیدونم من یه جایی خوندم مصرف زیاد فولیک اسید میتونه باعثش بشه، بعد یادم اومد که بجای 3_4ماه،11ماه خ ...

اگ اصلا نخوری چی میشه؟این همه ادم نا خواسته بازدار میشن بعد یک ماه میفهمن مشکلی براشون پیش میاد؟

عکسای خودمو میزارم‌تو پیجم میشه فالو کنین ؟minakhanomm77
اونا هم دوقلو دارن

نه هیچکدومشون ندارن من فقط دوقلودار شدم.

مشاور ورزشی،کاهش وزن و تغذیه سالم زیر نظر کارشناس ارشد فیزیولوژی ورزشی.(مربی شنا،امادگی جسمانی،تی ار ایکس،ایروبیک،فیتنس،زومبا،ورزش های توپی)مامان دوقلوهای شیطون👨‍👩‍👧‍👧
عزیزم من خودم دوقلو دارم و بیشتر از شما تجربشو دارم ک میگم این حرفو قبول ندارم.نه پیر شدم و نه اینا ...

واقعا همینطوره،اگه یکی کمک ادم باشه خیلیم راحته،مخصوصا شرینی هاشون چند برابره،منم دارم دوقلو

کی گفته بدبختیه الان من دوقلو باردارم یعنی بدبختم؟؟؟؟ سختی خیلی داره ولی شیرینی هم داره.خوبیایه خودش ...

من دوقلوهام الان رو پامه

۵۰ روزه نخوابیدم خسته ام .۹ ماهه رنگ شوهر ندیدم

سه ماهه خونه خودم نرفتم همش خونه مامانمم سه نفری جمعشون میکنیم ولی بازم کم اوردیم

سلام علیکمه سابق...هر کی الکی گزارش میزنه ک کاربریا بسوزه هاپوکوماره
اگ اصلا نخوری چی میشه؟این همه ادم نا خواسته بازدار میشن بعد یک ماه میفهمن مشکلی براشون پیش میاد؟

برای بعضیا بله

فولیک اسید برای سیستم عصبی بچه که کامل تشکیل بشه هست و جلوگیری از نقص عضو یا نقص ایمنی

سرچ کن عزیزم

نه تو آنی که همانی، نه من آنم که تو دانی 
2706