2737
2734
عنوان

Ivf

493 بازدید | 21 پست

بچه ها کیا بدون مشکل برای تعیین جنسیت ivf کردن ؟ 💉

اصلا ivf چند درصد موفقیت داره؟ ⚠️

کدوم دکتر و هزینه رو بگین ؟💰

مرسی🙏

💕🧿منم مامان شدم خدا جونم مرسی بیاد همه منتظرا هستم 🧿💕
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

حدود 25درصد شانس بارداری داره ولی کلی عوارض و بدبختی و برو بیا داره من با آی وی اف باردار شدم اما نازایی داشتم ولی اصلا و به هیچ وجه به نظرم برای جنسیت نمیارزه آدم اون همه سختی و عوارض بکشه تازه با شانس بارداری نهایت 25درصد

واقعا نمیفهمم تعیین جنسیت یعنب چی!تازه اگر طرف پسر بخواد بخاطر پسر بره همچین کاری کنه که اصلا درک نم ...

به شما چه ربطی داره میای نظر میدی ایشاا... خدا ب شما هرچی میخوای بده ب مردم چیکار داری اه واقعا که بعضیا شعور شخصیت ندارن و زود قضاوت میکنن دختر پسر هرچی بلشه امیدوارم هروس میل دلخواهشو دلشته باشه

حدود 25درصد شانس بارداری داره ولی کلی عوارض و بدبختی و برو بیا داره من با آی وی اف باردار شدم اما نا ...

میشه از سختیش بگین ممنون🥴 منم نازایی ثانویه دارم

2740
به شما چه ربطی داره میای نظر میدی ایشاا... خدا ب شما هرچی میخوای بده ب مردم چیکار داری اه واقعا که ب ...

خودت بیشعوری چقدر بی ادب و وحشی هستی خدا نگاه به لیاقت آدما میکنه بهشون میبخشه با این افکار عهد قجری که هنوز برات مهمه بچه ت دختر باشه یا پسر لابد چون نسل درخشانتون ادامه پیدا کنه!!!!در ضمن وقتی جنبه نداری توی سایت عمومی چیزی نذار سایت عمومیه متم هر جا دلم بخواد نطرمو مینویسم

لعنت بر شیطون چه ادمایی پیدا میشن

کسی از شما نظری نخواست از اون دسته آدمایی ک این کارو انجام دادن نظر خواستم من هرجنسیتی ک میخوام دوست ...

گه همه کس و کارت میخوره آشغال بی فرهنگ دیگه جوابتو تمیدم هر گوهی میخوااااااای بخوز تا عقده ی دلت خالی شه وحشی روانی😉

خودت بیشعوری چقدر بی ادب و وحشی هستی خدا نگاه به لیاقت آدما میکنه بهشون میبخشه با این افکار عهد قجری ...

جالبه اونجوری حرف زدی من نگفتم بهت وحشی بعد من گفتم امیدارم هرکی هرچی دلش میخواد داشته باشه شدم وحشی وای خدا البته شما ها باید باشید یه فرقی بین خوب و بد باشه دیگه چی بگم 🤣 خدا عقل بده 

گه همه کس و کارت میخوره آشغال بی فرهنگ دیگه جوابتو تمیدم هر گوهی میخوااااااای بخوز تا عقده ی دلت خال ...

تو عقده داری میای نظرتو به من تحمیل میکنی 🤣

بذار اینو بهت بگم تو دلم نمونه من خودم میکرو کردم باردار شدم ببین دلم میسوزه میبینم کسایی که این مشکل رو دارن هنوز به فکر انتخابن به قول یه بنده خدایی ماها باید دخیل ببندیم خدا دامنمون رو سبز کنه نه اینکه دستور بدیم چی بهمون بده شما نگفتی نازایی داری گفتی کسی که مشکلی نداره و میخواد تعیین جنسیت کنه!این مسیر انقدرددد سختی داره که به هیچکدوم این کارا نمی ارزه

بذار اینو بهت بگم تو دلم نمونه من خودم میکرو کردم باردار شدم ببین دلم میسوزه میبینم کسایی که این مشک ...

خدا بچتو حفظ کنه هر کی یه نظری داره 

2706