2733
2734
عنوان

هركي از خميرمايه سردرمياره بياد

118 بازدید | 16 پست

بچه ها ديروز شوهرم خميرمايه خريده داخل قوطي هس ولي روش ننوشته ك خميرمايه ي فوري هس يا معمولي!!🙁از كجا بفهمم؟دونه هاي خيلي ريز داره!!

كاربر دخترشمالي هستم كه بخاطر يه بي چاك و دهن تعليق شدم

همونه

رشته ریز ریز کرمی رنگه

اگه ازم بپرسن مهم ترین چیزی که توزندگی یادگرفتی چیه؟میگم اگر هرجای زندگی حالت با کسی یا چیزی خوی نبود ترکش کن...میگم هیچ چیزی توزندگی مهم ترازحال خوبت نیس...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

همونه واسه اینکه عمل بیاد برا نون اینا یه مقدار مثلا یه ق میریزی تو شیر یا آب ولرم یه ذره هم شکر بریزی توش در حد یه ق بعد 10 دقیقه قشنگ عمل میاد

اگر میخواین کسی به حرفتون توجه کنهبا این جمله شروع کنید:"نمی‌دونم اینو بهت بگم یا نه..."😶
2742
بالاخره فوری شد یا معمولی ؟ 

فورین دیگه

عکس بده

یه قاشق بریز تو لیوان اب ولرم یاشیر ولرم ده دیقه بمونه روش پف میکنه

اگه ازم بپرسن مهم ترین چیزی که توزندگی یادگرفتی چیه؟میگم اگر هرجای زندگی حالت با کسی یا چیزی خوی نبود ترکش کن...میگم هیچ چیزی توزندگی مهم ترازحال خوبت نیس...
همونه واسه اینکه عمل بیاد برا نون اینا یه مقدار مثلا یه ق میریزی تو شیر یا آب ولرم یه ذره هم شکر بری ...

گلم عكسشو گذاشتم

2740
فورین دیگه عکس بده یه قاشق بریز تو لیوان اب ولرم یاشیر ولرم ده دیقه بمونه روش پف میکنه

فك كنم اشتباه ريپلاي كردي گلم

گلم يني اين فوريه؟همينجوري خشك قاطي مواد كنم؟

خودشه

گلم عكسشو گذاشتم

آره فوریه هم میشه قاطی ارد کرد ولی بعدش باید آب یا شیر ولرم بریزی رو ارد برا ی خمیر کردن هم میشه یه ق بریزی تو آب یا شیر ولرم ده دقیقه بمونه روش که پف کرد یعنی عمل اومده میشه استفاده کرد برای خمیر درست کردن 

یه نکته ی دیگه هم اینه که نمک باعث میشه خمیر مایه عمل نیاد یا دیر عمل بیاد ولی شکر برعکسه به عمل اومدنش کمک میکنه

اگر میخواین کسی به حرفتون توجه کنهبا این جمله شروع کنید:"نمی‌دونم اینو بهت بگم یا نه..."😶
آره فوریه هم میشه قاطی ارد کرد ولی بعدش باید آب یا شیر ولرم بریزی رو ارد برا ی خمیر کردن هم میشه یه ...

مرسي خانومي😘🧡

2706