2752
2734
عنوان

مامانا و اقدامی ها میشه بیاید❤

107 بازدید | 11 پست

سلام 

بیستم باید پریود میشدم .بیست ویکم بیبی چک منفی شد وهنوز پریود نشدم ودیگه هم بیبی چک نذاشتم.

نمیدونم چرا حس میکنم باردارم

علائم پریودی ندارم بااینکه همیشه از چندروز قبل درد میومد سراغم و حتی سینه هامم دردمیکرد ماه های قبل همه ی علائمو داشتم و باردار نبودم

این ماه هیچ علائمی هم ندارم فقط ترشح سفید دارم

ممکنه بیبی چک چندروز دیگه مثبت شه؟

کسی اینجوری بوده؟

این پریودای نامنظم میتونع از تنبلی تخمدان هم باشه

به شکت اعتماد کن به اعتمادت شک🫠   امضامو خوندی یه صلوات بفرست فرستادی لایک کن بدونم . یا با کلمه صلوات ریپلای بزن .  فقط برای ثوابش بفرست مطمئن باش یه جایی خیرش میرسه واست.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

منم چند روز قبل تاریخ پریودی و تاخیر بعدش ترشح سفید داشتم و یسری علائم دیگ مث درد سینه و پهلو و ....

بی بی زدم منفی بود 

بعد ۴   ۵ روز آزمایش بتا دادم مثبت شد 🥰

ان شاءالله برای شماهم همونی بشه ک میخوای

میشه برای تو دلیم یه صلوات مهمونم کنی؟❤️

من ۶ماه تواقدامم سه ماه پیشم بدون اطلاع از بارداری سقط داشتم الان حدود ۶ماه زیر نظر دکترم تمام ازمایشاتم دادیم متو همسرمهیچ مشکلی نداریم باوجوداینکه کمی تپلم حتی تنبلی تخمدانم ندارم خداروشکر این ماه از سوم اردیبهشت شروع کردم مصرف قرص به نسخه پزشک گفت اگز تا سوم پریود نشدی ۷روز بعد مجدد امازیش بده بیا شماهم ۷روز دیگ صبرکن ازمایش بده منم ماه پیش توهم بارداری داشتم ولی پریود شدم حتی ۳روزم عقب انداختم انشالله که باردارباشیولی خیلیتوجه نکن که اگر یاردار نبودی ناامید شی بخوره ذوقت

منم چند روز قبل تاریخ پریودی و تاخیر بعدش ترشح سفید داشتم و یسری علائم دیگ مث درد سینه و پهلو و .... ...

شما بی بیی چک دومی هاله انداخته

به شکت اعتماد کن به اعتمادت شک🫠   امضامو خوندی یه صلوات بفرست فرستادی لایک کن بدونم . یا با کلمه صلوات ریپلای بزن .  فقط برای ثوابش بفرست مطمئن باش یه جایی خیرش میرسه واست.
این بی بی چکم بود ک حس میکردم هاله داره

هاله اس این

چن هفته ای؟