2737
2739
عنوان

توروخدا بیاین کمکم کنین

| مشاهده متن کامل بحث + 1118 بازدید | 96 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خدا مرگ بده هر مردی که با زنش بده 

دوست پسر منم تقریبا اینجوریه، ببین اصلا نسبت به سرد بودنش واکنش نشون نده، عادی رفتار کن، اگه محل نمیده، نگو چرا محل نمیدی یا بهش نچسب، خیلی عادی باش، نه بی محلی کن نه گیر بده نه محبت زیاد، خودش درست میشع

2731
یعنی چی؟ دوتامون از خانواده دوریم شوهرم از برج 5 خانواده شو ندیده ممکنه برا اون باشه؟

اره عزیزم‌هم این هم اینکه شاید فشار مالی روش باشه 

هرچی

اما ممکنه بی علاقه شده باشه سعی کن با سیاست جذبش کنی

خدای مهربان به قلب کسی که الان به پیامبرت دورد میفرسته (صلوات)آرامش عطا کن.منو دعا کنید
دوست پسر منم تقریبا اینجوریه، ببین اصلا نسبت به سرد بودنش واکنش نشون نده، عادی رفتار کن، اگه محل نمی ...

اخه تو شهر غریب شوهرم باید همدمم باشه رفیقم باشه ن اینکه بدتر احساس تنهایی کنم همش تو فکر طلاقم از اول همه خانواده مخالف بودن

اره عزیزم‌هم این هم اینکه شاید فشار مالی روش باشه  هرچی اما ممکنه بی علاقه شده باشه سعی کن با ...

ن فشار مالی که روش نیس یه زندگی معمولی داریم مث بقیه. چجوری جذبش کنم سیاست ندارم بعدشم من حوصله ندارم همش برم دورش و محبت کنم اون هیچی ازش بدم میاد علاقه رو چیکار کنم؟

2740
همیشه با اعتماد ب نفس بالا باهاش برخورد کنین. خیلی از خود راضی رفتار کنین . نظری چیزی خواست خیلی سفت ...

من اینطوریم ولی بازم وضعیت استاتر رو دارم

میاد .....روزااااای خوب  
عزیزم اونوقت واکنش تو چیه؟ چجوری رفتار میکنی؟

کاری ب کارش ندارم خسته میشه خودش میاد حرف میزنه ولی خیلی اعصابم خرد میشه ولی بهش اصلا نشون نمیدم

میاد .....روزااااای خوب  
اخه تو شهر غریب شوهرم باید همدمم باشه رفیقم باشه ن اینکه بدتر احساس تنهایی کنم همش تو فکر طلاقم از ا ...

میفهمم ولی اصلا حرف طلاق هم نزن، درست میشه. ز ندگی متاهلی ینی صبر و گذشت

2706