2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من باهاشون مشکلی ندارم اونا از من بدشون میاد بدون دلیل:) آرزو میکنن بمیرم و با رفتارا و کاراشون نش ...

خدا نکنه عزیزم این چه حرفیه 🥲💔

هیچی از هیچکس بعید نیست :) چنان نماند چنین نیز نخواد ماند. 

همه از هم متنفریم. فقط یه جای مشترک زندگی می‌کنیم. آخرین باری که صداشون زدم یادم نیست کی بود. اعتماد به نفسم صفره. از بچگی فقط بهم سرکوفت زدن و روم اسم گذاشتن. هر بلایی سرم بیاد جرات نمی‌کنم به کسی بگم چون تنها چیزی که نصیبم میشه سرکوفته. یه بار کلاس پنجم همکلاسیم اذیتم کرد رفتم تو خونه گفتم از فرداش بهم سرکوفت میدادن می‌گفتن برو مدرسه تا فلانی کتکت بزنه. یه همکلاسی پست فطرت داشتم سه سال تموم تو دبیرستان آزارم میداد که هنوزم دارم با خاطراتش زجر می‌کشم حتی جرات نکردم به کسی بگم نه اون موقع نه الان بعد از گذشت این همه سال.

بهتره بگی کیا با خانوادشون مشکل ندارن :))

مگه اینکه بچه ای باشی حرف گوش کن یه ربات ک اون‌ چیزی ک‌میخوان باشی اونوقته ک‌همه چی‌خوبه

هیچی از هیچکس بعید نیست :) چنان نماند چنین نیز نخواد ماند. 
2706