2733
2734

چند روزیه از طریق معرفی یکی از دوستام با اقایی اشنا شدم

فعلا هنوز ندیدمش فقط تماس گرفتیم و چت میکنیم 

ظاهرا خیلی از من خوشش اومده همش محبت امیز رفتار میکنه و میگ مراقب خودت باش و...حتی دوستم گف ک پشت سر گفته ک چقد دختر خوبیه و حتما میخوام بگیرمش و....

خلاصه این حد از وابستگی داره منو نگران میکنه

چون من هنوز هیچ حسی ب ایشون ندارم

در واقع یک سالی میشه ک نتونستم کسیو دوس داشته باشم بعد از یه نفر خیلی هم سعی کردم ب خودم فرصت بدم اما نشد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ندیده نشناخته پشت تلفنن چطور اونهمه وابسته شده، اونم عرض چندروز آشنایی 

برا خودمم عجیبه از طرفی نمیخوام دلشو بشکنم از یه طرف خودم حس خاصی ندارم نمیدونم چکار کنم

واااا ندیده میگه میخام بگیرمش 

این دیگه  یا مشکلات روانی داره یا خیلی چرب زبونه 

حالا فعلا  ببینش 

از انجا که دیگران نمی توانند از همان دیدگاه شما به مسائل نگاه کنند،نمی فهمند انچه سرسری می گویند تا چه حدی می تواند شما را بیازارد💞
واااا ندیده میگه میخام بگیرمش  این دیگه  یا مشکلات روانی داره یا خیلی چرب زبونه  حا ...

بخدا دوستم گفت منم نگران شدم گفتم اگ بخوام ازش جدا بشم ضربه بخوره عذاب وجدان میگیرم

برا خودمم عجیبه از طرفی نمیخوام دلشو بشکنم از یه طرف خودم حس خاصی ندارم نمیدونم چکار کنم

از این آدمای زبون باز، و از آدمایی که اغراق آمیز محبت میکنن کمی بترس، بیخیال دلشکستن، فعلا یه چند جلسه قرار بذارین همو ببینین بعدش دستت میاد اخلاقش و رفتارش اینا

بخدا دوستم گفت منم نگران شدم گفتم اگ بخوام ازش جدا بشم ضربه بخوره عذاب وجدان میگیرم

نه بابا  این زبون بازه وگرنه مگه آدم نرمال همچین حرفی میزنه

از انجا که دیگران نمی توانند از همان دیدگاه شما به مسائل نگاه کنند،نمی فهمند انچه سرسری می گویند تا چه حدی می تواند شما را بیازارد💞

ضربه بخوره؟؟؟؟؟ تو دیگه چقد ساده ای، تو بپا خودت ضربه نخوری، طرف زندگی چندین ساله رو ول میکنه میره ضربه نمیخوره، کسی که باهات سه روز تلفنی ارتباط داره ضربه بخوره؟ بیخیال بابا

ضربه بخوره؟؟؟؟؟ تو دیگه چقد ساده ای، تو بپا خودت ضربه نخوری، طرف زندگی چندین ساله رو ول میکنه میره ض ...

مرسی عزیزدلم بهم جرعت دادی ک برم بهش بگم نمیخوام ادامه بدم چون تمایلی هم برای دیدنش نداشتم واقعا غصم گرفته بود

امروزم ب دوستم میگم باز بهش بگه

مرسی عزیزدلم بهم جرعت دادی ک برم بهش بگم نمیخوام ادامه بدم چون تمایلی هم برای دیدنش نداشتم واقعا غصم ...

آفرین، زندگیت بازیچه نیس که تحت تاثیر عذاب وجدان بی مورد با احساسات تصمیم بگیری عاقلانه تصمیم بگیر به خصوص در مورد ازدواجت

2706