2737
2739
عنوان

مردا چقدر عجیبن

| مشاهده متن کامل بحث + 1393 بازدید | 67 پست
آره امیدوار شدم جایی برای ادم شدنش هست تاپیک قبلیو بخون 

خوندم تاپیک قبلیتو 

فقط کافی بودچای رو ک آوردی میگفتی بفرمایید عزیزم"پس کی میخوایم ازین لغتااستفاده کنیم!!!!!!"منتظرمیموندی دیدی یخ شده خواست بخوره میگفتی عه عزیزم چای یخ شد ک برای کبدت خوب نیس الان عوضش میکنم خداااایییش این انقدبحث داشت!!!!!

یکی ازاخلاقای شوهرم اینه ک حواسش پرت میشه چایش یخ میشه ومن اینارومیگم و چون اینطوری میگم همیشه میگه ن خوبه همینومیخورم 

متاهل وصدالبته متعهد💍                             🧿

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم این کلا شده سرگرمی برای بچه های سایت ،،،،،، منتظرن فقط برن تو هر تاپیک و بگن کرونا حالا این ...

بخدا من پسرم از تنگی لباساش همش گریه میکنه هی دست میندازه لباسشو میگه در بیار چون ادیت میشه ولی بیرون نمیرم 

خوندم تاپیک قبلیتو  فقط کافی بودچای رو ک آوردی میگفتی بفرمایید عزیزم"پس کی میخوایم ازین لغتااس ...

اخه یخ کرده بود منم عصبی بودم اون روز عصاب نداشتم ولی با این کارش خوشحال شدم شدید

2731
خوش بحالت همسرت معلومه پشتته شوهر من که همیشه طرف دشمن

منم تعجب کردم خواهر کاش پشتت نباشه ولی اندازه این بشرم منو اذیت نکنه ولی راستشو بگم قند تو دلم اب شد

عزیزم این کلا شده سرگرمی برای بچه های سایت ،،،،،، منتظرن فقط برن تو هر تاپیک و بگن کرونا حالا این ...

عزیزم دقیقا کامنتیوریپلای کردی ک برای من نوشته بود 

من ب حالت شوخی اینوبهش گفتم ولی جدی گرفت وگرنه ماخودمون بامادرشوهرم تو ی ساختمونیم و من پایین میرم ومیام 

عزیزم دقیقا کامنتیوریپلای کردی ک برای من نوشته بود  من ب حالت شوخی اینوبهش گفتم ولی جدی گرفت و ...

اخه زورم اومد عزیزم چون من خیلی حساسم به جون بچم خیلیم رعایت میکنیم 

منم تعجب کردم خواهر کاش پشتت نباشه ولی اندازه این بشرم منو اذیت نکنه ولی راستشو بگم قند تو دلم اب شد

شوهر منم خیلی اذیتم میکنه دلم خون 

فقط خواهراش و مادرش زرنگن و عقل کل من یه پخمه تنبلم درحالی که دقیقا برعکس

من سرکار میرم،همیشه خونم تمیزه،بچه داری میکنم،درس هم میخونم اما خواهراش خونه دارن اما همش اونا رومیزنه توسرم

2738
شوهر منم خیلی اذیتم میکنه دلم خون  فقط خواهراش و مادرش زرنگن و عقل کل من یه پخمه تنبلم درحالی ...

نمیدونم چرا قدر زنشونو نمیدونن بخدا تو شرایط سخت نه مادر هست نه خواهر خانمشون باهاشونه

چقدرررررر رعایت میکنیم واقعا اگه هر کسی بگه ما نزدیکیم ما توی راه اصلا نموندیم و پایین نرفتیم ک نمیشه بابا ممکنه ی نفر خودش نداره ولی ناااتاتقل این بی صاحاب شده باشه چقدر از خود راضی اخه

دوست عزیزم هموطن تو خونه موندن علاوه بر اینکه برای سلامتی خودمونه وظیفه هم هست.کی گفته فقط نماز خوندن و روزه گرفتن جز وظایفه بخدا بیرون رفتنت حق الناسه من یکی که راضی نیستم ازت نمیگذرم.....
چقدرررررر رعایت میکنیم واقعا اگه هر کسی بگه ما نزدیکیم ما توی راه اصلا نموندیم و پایین نرفتیم ک نمیش ...

عزیز جان اون ی نفر باید بیرون بره که ناقل باشه وقتی ما اصلا بیرون نمیریم 

عزیز جان اون ی نفر باید بیرون بره که ناقل باشه وقتی ما اصلا بیرون نمیریم 

همین از خونه خودتون ب خونه مادرتون و مادرشوهرتون بیرونه ب ولله بیرونه 

دوست عزیزم هموطن تو خونه موندن علاوه بر اینکه برای سلامتی خودمونه وظیفه هم هست.کی گفته فقط نماز خوندن و روزه گرفتن جز وظایفه بخدا بیرون رفتنت حق الناسه من یکی که راضی نیستم ازت نمیگذرم.....
اخه یخ کرده بود منم عصبی بودم اون روز عصاب نداشتم ولی با این کارش خوشحال شدم شدید

خلاصه ک با عصبانیتای کوچیک کوچیک گندای گنده گنده نزنیدوزندگیوخراب نکنید قدرشوهراتونوبدونیدسیاست داشته باشیدبهشون انقدمحبت کنید ک حتی شرمنده باشن ک بهتون بگن تو

ایول ب شوهرت اون ی قدم اومد جلوحالانوبت توء

2706