2733
2739
عنوان

بچه ها من که فکرمیکنم دختره رو دزدیدن!!

| مشاهده متن کامل بحث + 223978 بازدید | 1447 پست
تموم گودال ها رو با پمپ خالی کردن علفزارها رو همه رو علف هاشو کندن توی تموم چاه های خشک و پراب منطقه ...

خب یعنی چی؟یعنی حیون خوردتش؟صدای جیغاشو کسی نشیده یعنی؟مگه میشه شاید واضح نباشه ولی از دور یه بچه داد بزنه چون جیغ میزنن جریان باد هم هست صدا منعکس میشه آدم میشنوه خفیف عجیبه کسی نشنیده

شب غم انگیز تو نیز بگذرد.    اما در این میان دلی ز دست میرود

برای دزدی که احتمال داره باشه هم بنر ساختن استوری کردن همه مگ میشه پیگیر نباشن کلی سگ و پهباد اوردن

واسم دعا کنید به حق زهرا و امام حسین و امام رضا حاجتمو بگیرم دلم شاد بشه سجده شکر کنم من زود زودددد حاجت روا میشم اینو مطمعنم حاجت روا شدم اول میرم مشهد مقدس اونجا تاپیک میزنم برا تک تکتون دعا میکنم به نیتتون نماز میخونم اینو قول میدم تا محرم حاجت روا بشم خیللیییی زودترش تو مراسم امام حسین نذری ببرم و چند شب چایی پخش کنم برای مهمانانش❤️❤️❤️❤️❤️❤️🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🥹🥹🥹🥹🥹برام دعا کنید صلوات بفرستید برام ازتون میخام برام خیلی دعا کنید برای همتون جبران میکنم خدایا حاجتمو بده قول میدم به تک تک عهد هام وفا کنم ی حسین یا رضا یا دستبندمو یا به مبلغ تنها دستبندم هزینه شو هدیه میکنم به حرم امام رضا و امام حسین نگه دارم باشید تنهام نذارید دلمو شاد کنید زندگیم رنگ و بوی غم گرفته رنگ و بوی خوشی رو بهم بدید همه چیو میسپارم بهتون❤️❤️❤️❤️❤️❤️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ن دزدیدنش ن حیوون خورده یسنا پیدا میشه موجود ماورایی بردش کلاله پر از جن های شیطانی هست ولی پیدا ...

شما اصلا تا حالا کلاله رفتین؟ در مورد یک شهر عادی حرف میزنیم نه شهر هری پاتری ، اجنه و ماورا کجا بود دختر ؟ نیروهای ماورایی اصلا هنچین قدرتی ندارند ، نمیشه برای حل مسائلی که از پاسخش ناتوانیم بندازیم گردن اجنه ، درضمن اگه کلالهرفته باشین همچین حرفی رو نمیزنید ، 

دختری از سادات هستم. بر دشمن مرتضی علی لعنت،ما بچه های مادر پهلو شکسته ایم. خیال کن که غزالم بیا و ضامن من شو💚🍃
ممکنه اب با خودش بردتش؟اخه هیچ زدی ازش نیس

نمیدونم والا، فکر نکنم اون نزدیکی ها رو خانه ای بوده باشه که بخواد بچه رو ببره، 

دختری از سادات هستم. بر دشمن مرتضی علی لعنت،ما بچه های مادر پهلو شکسته ایم. خیال کن که غزالم بیا و ضامن من شو💚🍃
2731
خب یعنی چی؟یعنی حیون خوردتش؟صدای جیغاشو کسی نشیده یعنی؟مگه میشه شاید واضح نباشه ولی از دور یه بچه دا ...

نه کارشناسان محیط زیست گفتن اون منطقه حیوون وحشی خاصی که ممکن باشه حمله کرده باشه زندگی نمیکنه ، درضمن شاید یه حیوون تو فصل زمستون بخاطر گرسنگی و کمبود مواد غذایی حمله کنه اما تو این فصل احتمالش خیلی کمه

براش دعا کنین دعای گشمده

آیه الکرسی

صلوات

من دیشب دعا و آیه الکرسی خوندم

شما هم دعا کنین برگرده سالم و سلامت پیش مادرش

❤❤خدایا شکر که هوامو داری یکم بیشترتر هوامو داشته باش بتونم مغز و روان و قلبم رو سروسامان بدم❤❤اگه نظرات ما با شما فرق داره چون اثر انگشت ما با شما متفاوته ؛  پس قرار نیست بخاطر عقایدی که آسیبی به همدیگه نمیرسونه باهم جنگ و جدل و بحث کنیم
نه کارشناسان محیط زیست گفتن اون منطقه حیوون وحشی خاصی که ممکن باشه حمله کرده باشه زندگی نمیکنه ، درض ...

چقد اطلاعات دارین ماشالله

پس حمله حیوان کنسل 

2740
باید از همه افرادی که اونجا بودن بازجویی کنن ، دو روز گذشته الکی وقتو تلف کردن دارن لای علفا رو میگر ...

مگ شمااونجایی؟یعنی فک میکنی پلیس اینقد بی درکه و کارشو نمیدونه ک ازهیچ کس بازجویی نکرده؟ حرفایی میزنیدا نمیشه ک بزاره جلو دوربین بازجویی کنن

قوی باش.خداعاشق بچه پرروهاس😊
شاید پرنده ی بزرگ شکاری بچه رو برده ولی اینکه اصلا صدایی کسی نشنیده عجیبه مگه اینکه بچه شوکه شده و ص ...

وا عزیزم مگه خرگوشه ک تو پنجه هاش بگیره ببره🙄

کمترین حالتش پونزده کیلو که بوده دیگه بعدم فق اگه عقاب بتونه ببره ک اونم نیس 

دوستان یه چیزی

بچه ها جیغ میزنن صدای جیغ بهتر از داد و فریاد پخش میشه باد میاره صدارو چرا کسی صدا نشنیده

و سر زمین کسی کفش مهمونی نمیپوشه اونم تو روستا.اکثرا دمپایی میپوشن دمپایی زود از پا در میاد چون دوتاس احتمال اینکه یه لنگش بیوفته زیاده چون لباس اینا یه دونس ولی کفش دوتا

پس بچه وقتی حتی دمپایی نی دادی نزده نمیشه  احتمال داد یکی گول زده برده؟؟؟

حس میکنم این شب بیداری داره ازم کارگاه می‌سازه یکی نی بگه برو بخواب درس داری فردا کارگاه گجت  

نمیزارم کلی حرفم میزنن  بچمم همش به حرف اونا گوش میکنه  الان تا بچم میگه مامانم نمیزاره ...

وای عزیزم نذار اصلا،هزاران داستان تجاوز هست ،حتی افراد خیلی نزدیک حالا چه برسه افراد غریبه ،برای اون دختر ۸ ساله هم خیلی خطرناکه هشت ساله مگه چیزی میدونه ،حبرارو بگو براشون ،بگو اتفاق یبار میفته ،الان همه چیز خطرناک شده دزد و معتاد و مریض زیاده ،مگه همیشه اتفاق برای بقیه میفته ،من خیلی دلم به حال بچه های بی گناه و بی دفاع میسوزه 😭 هیچ جوره نذار بره شده قهر کن باهاشون بذار بگن عروس فلانه اینجوریه اونجوریه 

وا عزیزم مگه خرگوشه ک تو پنجه هاش بگیره ببره🙄 کمترین حالتش پونزده کیلو که بوده دیگه بعدم فق اگه عق ...

مگه من گفت کلاغ بردتش گفتم پرنده های بزرگ شکاری مثل عقاب مگه فقط خرگوش شکار میکنند وقتی میتونن یه بز کوهی با اون وزن رو 

2706