2752
2734
عنوان

بچه ها من که فکرمیکنم دختره رو دزدیدن!!

| مشاهده متن کامل بحث + 224045 بازدید | 1447 پست
چرتو پرده گلم این حرفا چیه میزنید؟ پس خدا کجاست؟

بخدا دل اشوب شدم ی لحظه 

چقد مشکوک

سئوال درسی داشتین کمک میکنم از اونجایی که تو انسانی تخصص دارم انسانی    خدایا ، اخرین درخواست من از تو قدرت تحمل چیز هاییست که من را از پا درخواهد اورد ؛ میدانم برای انسان سختی ها بسیار است ، اینجا دنیاست . دار مکافات و زندان مومنان ؛ مونان به تو ، به عشق ، به سختی.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب پدرش هیچی ببخشید از این بابت ولی چرا بچه باید پیش یکی باشه که هفت پشت غریبه اس؟ 

والا ما هم شنیدیم مادرش در حال کار کردن بوده 

روی فقر سیاه 

من از یاران عشق مینویسم ن از شبنم ن از گل من ازآن پرستوی عشق مینویسم آری از پدر مینویسم  که با نگاهش جاده عشق را نشانم میدهد و مرا در آینه زندگی تشویق به زنده ماندن و زندگی کردن میکندپدرم ای شهد آرزوهایم ای کوه استوار تو را تا ابدیت دوست میدارم سر مشق زندگییم را از تو از دستان پینه بسته ات  ازآن نگاه خسته ات  و از قد خمیده ات خواهم آموخت و خوب زندگی کردن را از کتاب زندگیت

خدایا کاری از دست ما بر نمیاد تو بزرگی خودت مواظبش باش

وزن شروع ۷۰.     وزن فعلی ۶۸        وزن هدف ۵۵.     تاریخ شروع رژیم ۱/۲/۱۴۰۳  یکبار تونستم دوباره هم میتونم.        شبیه نقطه ویرگول ، خواستار پایان محکوم به ادامه
2731
نزار اینجور بشه همین وسط مسطا بلایی سرش میادا‌ فعلا به سنی نرسیده تنهایی هرجایی بره  بزرگ می ...

نمیزارم کلی حرفم میزنن 

بچمم همش به حرف اونا گوش میکنه 

الان تا بچم میگه مامانم نمیزاره میگه به حرف این گوش نکن بزن پس گردنش مثلا به شوخی میکنن ولی ذهن بچمو بهم می‌زنن 

نفهمن یاهم سادن نمیفهمنن اتفاق ممکنه برای هرکس پیش بیاد

تافروردین  سال ۱۴۰۵ به خواستم‌میرسم برای رسیدن به خواستم صلوات میفرستی دوستم 
خودم توی بچگی یک جن دیدم بچه نترسی هم بودم اومدم دنبالش برم مامان بزرگ باباییم متوجه شد من دارم دنبا ...

خیلیا دیدن مخصوصا قدیمیا

خود خداام قربونش برم ک اشاره کرده ب این موجودات😅

قدیمیا بیشتر میگفتن بچه های بانمک و شیرینو میبردن بعد ی مدت برمیگردوندن

حالا ایشالا این کار جن باشه ولی کار دزد نباشه🥲

بعد من وقتی میخوام حواسم به بچم باشه  مثلا مادرشوهرم میفرستش خونه همسایه یا ت کوچه بازی یا محل ...

این مدت خیلی اینجور اتفاقا افتاده

نمیخوام بترسونمت وای تورو خدا به حرفشون گوش نده 

حتی نزار یه ذره هم ازت دور بشن

تو اینستا نوشته بودن ممکنه قاتل زنجیره ای باشن🤦🏻‍♀️خییلی بعیده ها ولی ادم میترسه

من خودمم خواهر کوچولو دارم🥺

بعد من وقتی میخوام حواسم به بچم باشه  مثلا مادرشوهرم میفرستش خونه همسایه یا ت کوچه بازی یا محل ...

وااااا نهههه دختر منم سه سالشه اصلا نمیتونه جایی بره تنها یا با کس دیگه فق با من و باباش و مامانم

دختر قشنگم🥰تو همه وجود منی وقتی نگاه اون چشمای مشکی و فندقی جذابت میکنم یه حسی تو دلم به وجود میاد که انگار دنیا تو مشت منه...خداروشکر میکنم که بعد کلی انتظار یه دخمل خشگل و ناااازی مثل تو به من هدیه کرد💜
نمیزارم کلی حرفم میزنن  بچمم همش به حرف اونا گوش میکنه  الان تا بچم میگه مامانم نمیزاره ...

به هیچ عنوان نزار

بیا برو پرونده های جنایی رو بخون

مادر به بچش رحم نکرده

پدر به بچش رحم نکرده

از خانواده بگیر تا هفت پشت غریبه 

بعدشم جنسیت بچت دختره آسیب پذیرتر هست بزرگ میشه تنهایی همه جا می‌ره بچه سنی ندارع هرجا رفتی بگو بچم باید پیش خودم باشه هرجا هستم بچمم پیشم باشه جلوی چشمم نباید جم بخوره همین قضیه یسنارو بزن تو روشون بگو مادرش یک لحظه غفلت کرده و...

اسفند۹۹ روز دوشنبه ساعت ده صبح هیچوقت یادم نمیره، دیگه اون آدم سابق نشدم💔 آرزوهام پودر شد، خدایا میبینی؟ من خیلی وقته مردم فقط جسمم اینجاست💔 ثانیه به ثانیه که میگذره قلبم بیشتر مچاله میشه💔مادرم اشک هامو که میبینه دلش می‌شکنه💔از بابام متنفرم که باعث  این حال  بدم شد💔 از خدا پرسیدن بدترین عذاب واسه یه انسان مظلوم چیه؟ گفت بال هاش شکسته بشه💔 امام حسین آخرین امیدم به توعه یادته چهل شب برات نماز شب خوندم به حرمت همونا نجاتم بده💔روزگار بدی رو میگذرونم برام دعاکنید شاید نفس یکی از شما حق باشه💔الان حاضرم همه چیزمو بدم فقط خوب بشم💔افسردگی لعنت بهت💔تا ابد حسرت دندونپزشکی شهید بهشتی موند رو دلم💔خدایا تروخدا😭😭😭باید از سمت خدا معجزه نازل بشود تا دلم باز دلم باز دلم، دل بشود⁦❤️⁩                                                «چه بسیار تقدیرها که به تدبیرها میخندند»من این جمله رو زندگیش کردم💔                                         من خیلی وقته مردم فقط جسمم اینجاس🙃💔            ما همیشه از کسایی که دوسشون داریم ضربه میخوریم💔 شدم مثل دختر بچه ای که تنهایی با عروسکاش بازی می‌کنه💔  گاهی وقتا از تنهایی و شدت غم شده شش ماه اصلا از خونه بیرون نرفتم پس با من از تنهایی و غم حرف نزن💔 میگن دردی که تورو نکشه قوی ترت می‌کنه ولی من میگم می‌کشه ولی جوری که هر ثانیه می‌میری💔 خدایا من از درگاهت با دل شکسته چشم گریون و قلب پراز درد نا امید و دست خالی برگشتم💔

تروخدا به حرف مادرشوهرت گوش نده شده تو روشون وایسا ولی مراقب بچت باش اصلا نفرستش تنها چون الان زمونه طوری شده نه میشه به کسی اعتماد کرد نه میشه بچه رو جایی تنها فرستاد

دختر قشنگم🥰تو همه وجود منی وقتی نگاه اون چشمای مشکی و فندقی جذابت میکنم یه حسی تو دلم به وجود میاد که انگار دنیا تو مشت منه...خداروشکر میکنم که بعد کلی انتظار یه دخمل خشگل و ناااازی مثل تو به من هدیه کرد💜
وااااا نهههه دختر منم سه سالشه اصلا نمیتونه جایی بره تنها یا با کس دیگه فق با من و باباش و مامانم

این با مادرشوهرم دوست ندارم خونه کسی بره میشنه به حرف زدن بچه میره با بچه های دیگه بازی میکنن نگاه نمیکنه ببینه چیکار میکنن  

من بچه‌ای اونا رو هم میشناسم یه سری اومدن خونمون 

بچه ۵ ساله به عروسک خودش می‌مالید لخت شده بود 

واسه همین به بچها هم اعتماد ندارم

تافروردین  سال ۱۴۰۵ به خواستم‌میرسم برای رسیدن به خواستم صلوات میفرستی دوستم 

مشغول کار شده بچه رو فراموش کرده منم بچه بودم مامانم مشغول کار بودن منم داشتم میرفتم فقط جای کوچیک بودم منو پیدا کرده بودن از قیافه م گفت بودن شبیه فلانیه زنگ زده بودن بابام اومده بود برده بود

الان خودم دختر دارم تو شهر بزرگ و ترسناک خیلی میترسم 

خدا خودش کمک کنه 

2706