2737
2739
عنوان

شوهرم.....

| مشاهده متن کامل بحث + 2124 بازدید | 139 پست
نه مطمئنم شوهرم ایهجوری نیست و من نسبت به سوهرم خیلی حساسم و از دیشب همش حس میکنم تمام کارایی که کرد ...

اعتماد بیش از حد کار دستت میده 

مواظب زندگیت باش لطفا

خدایی نکرده چند روز دیگه نیای بگی شوهرم به خواهرم پیامک میده 

شوهرم پیش خواهرمه 

خواهش میکنم مواظب زندگیت باش 

کافیه یه بار از دستت عصبانی باشه بره پیش خواهرت 

خواهرت چنان تحویلش بگیره ک سمت تو هم نیاد دیگه

خود دانی

شوهره با خواهرزاده زنش که تو خونه‌ش تنها بودن رابطه داشتن..زنه خواهرزاده‌شو اورده تو خونه‌ش که دست ت ...

از بد بودن مرداست.خدا ازشون نگذره که چندتا زندگی رو بهم میریزن چه کارایی میکنن

نمیدونم چرا ما تیریها ادما انقدر سخت به دلمون میشینن..اما ما به دل همه میشینیم!!!زاده ی اولین ماه گرمترین فصل سال که باشی خاص و اس بودن همیشه تو وجودته😎♥️ 🙃( کاربر قدیمی ام.نبودم تازه اومدم)🙃🙃

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اصلا نباید رو بدی .همسرتون نباید چنین کاری کنه .چه معنی داره آخه اونا نامحرمن به هم.این یعنی سوء استفاده.شدیدا باهاش برخورد کن و روابطتون با خواهرتون کم کنین چون رفتارای پرخطر داره و به هیچکی گوش نمیده

نه مطمئنم شوهرم ایهجوری نیست و من نسبت به سوهرم خیلی حساسم و از دیشب همش حس میکنم تمام کارایی که کرد ...

ندیدن دلیل بر نبودن نیست عزیزم،،،هیچ وقت اعتماد صد در صد ب هیشکی نداشته باش،،خدا نکرده روزی چنان ضربه ای بخوری ک انگار از خواب صد ساله پا شدی

شعور سطوح مختلفی دارد، بالاترین سطح آن نادیده گرفتن بیشعورهاست
2728

عزیزم شما که اینطوری فکر میکنی دیگه نظر خواهیت توی نی نی سایت چیه 

من نمیگم شوهرت قصدی داره اما این طبیعیه که اگه مردی بیش از حدبه زنی وابسته بشه دیگه اونموقع کاری ازت برنمیاد به خودت بیا 

زندگیم پسرمه 🥰گر نگه دار من آنست که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد 🙏

اسی یه چی میگم

منم با این همه مهربونیای شوهرم و کم نذاشتناش برام اصلا فکر نمیکردم بخواد بره زن بیاره اونم انواع و اقسام زنای خیابونی

حواستو جمع کن

من از وقتی که فیلماشو دیدم باورم شدش

یعنی رابطه هاشو با زنای دیگه دیدم که فیلم گرفته بود

مثل من گول نخور

سلام عزیزم کلا اشتباه کردی 

که گذاشتی شوهرت با خواهرت صمیمی بشه 

که اون مسیر اشتباه نرو 

تو به شوهر وزندگی خودت بچسب 

خواهرت عقل داره خودش میدونه وزندگیش 

حتی اگه اشتباه بره بهتره 

تا تو بادستای خودت زندگیت رو خراب کنی 

هنوز اولش جلوش روبگیر 

وبگو نمیخام دیگه مواظب خواهرم باشی

همانقدر که زن را باید فهمید،مرد را هم باید درک کرد...همانقدر که باید قربان صدقه زن رفت،باید فدای خستگی های مرد هم شدخلاصه مرد و زن نداردبه نقطه ی ما شدن که رسیدی،بهترین باش..
به خواهرت گفته هیچ مردی تو زندگیت نباید بجز من باشه؟😐بنظرم حق داری ،اگه بحث کمک کردن به خواهرته بگو ...

اون همه چی رو بهم میگه بخدا تو این ۷ سال مطمئنم یه دروغم بهم نگفته اخه مردی که ریگ داشته باشه میاد همه چی رو به زنش میگه

💖
2740
شوهرم اینو گفته که باز کسی نیاد تو زندگیش تا سو استفاده کنه ازش یعنی من کمکت میکنم تا زمانی که به ثب ...

اصلا چنین معنی نمیده .خیلی ساده ای. کمک فرق میکنه تا بگه تنها مرد زندگیت باشم!!!!!

از بد بودن مرداست.خدا ازشون نگذره که چندتا زندگی رو بهم میریزن چه کارایی میکنن

عزیزم چه بخوایم چه نخوایم مردا همینجورین. چکار کنیم. باید خودت مواظب زندگیت باشی. زندگی وشوهرتو دو دستی بچسب

به حرف هیچ کس گوش نمیده ولی شوهرم ادم منطقی هست خیلی میدونه با ادما چطور رفتار کنه

باشه بزار خوب بمونه قاطی مسائل ابجیت نکنش،،،اصلا نگو ک بهش اعتماد نداری بگو نمیخوام خودتو خسته کنی ممنون میدونم ک نیتت خیره،، ابجیت چون تنهاس زود وابسته میشه ها از ما گفتن

شعور سطوح مختلفی دارد، بالاترین سطح آن نادیده گرفتن بیشعورهاست

داری زندگیتو فدای زندگی خواهرت میکنی

به بابات بگو به شوهرت بگه نمیخواد کمکش کنه ما خودمون هستیم برای کمک کردن بهش

خواهرت لجبازه خودش باید ضربه بخوره تا سر به راه شه نه اینکه تو زندگیتو خراب کنی که اون اشتباه نره

اگه میشه یه صلوات برای شادی روح پدرم بفرستید. تازه از پیشمون رفته😭