2733
2739
عنوان

شوهرم.....

| مشاهده متن کامل بحث + 2124 بازدید | 139 پست

آقا امیرالمومنین فرمودن:

همه ی محبتتو نثار کن ،نه همه ی اعتمادت رو!!!!

این وسط شیطون بیکار ننشسته،روابط محرم نامحرمی باید حفظ شه

♦️انتخابات ،‌هم حق ملت است، هم یک  فکر می‌کنی مجازیه، حرفی زدیو در رفتی؟! نه جانم حسابرسی بزرگتر در پیش داریم!    علامه طباطبایی( از اولیای الهی و از شاگردان آیت‌الله قاضی )فرمودند:این انقلاب متصل به ظهور امام مهدی علیه السلام خواهد شد... «اِنَّ الْحُسین مِصباحُ الْهُدی وَ سَفینَهُ الْنِّجاة» ،،،پیامبر عزیزمون فرمودن:وَلَايَةُ عَلِيِّ بْنِ أَبِي طَالِبٍ حِصْنِي فَمَنْ دَخَلَ حِصْنِي أَمِنَ مِنْ عَذَابِي   اطاعت از ولایت فقیه آزمون قبل از ظهور است...((یا الله یا رحمن یارحیم،یامقلب القلوب ثبت قلوبنا علی دینک 🤲))...اللهم عجل لولیک الفرج 🤲

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

با تو جه به اخلاق خواهرت ک حرف گوش کن نیس و دوبارم سر خود صیغه شده و با توجه ب سستی مردا هیچ بعید نیست ک کار دستت بدن ،،مگه برادر یا پدر ندارید ک شوهر تو بخواد خواهرتو جمع کنه اخه

شعور سطوح مختلفی دارد، بالاترین سطح آن نادیده گرفتن بیشعورهاست

عزیزم وقتی توی جمع رابطه نشستنشون انقد نزدیک میشه ممکنه توی خلوت هم این اتفاق بیفته و وقتی توی خلوت این رخ بده آدمیزاده و امکان خطا داره حتی اگر شوهرت فرشته ی پاکی هم باشه.

2731
دیگه وقتی میبینه تو ب این کار حس خوبی نداری باید بکشه کنار  میخواد ب قیمت شکستن دل تو حال خواهر ...

نه مطمئنم شوهرم ایهجوری نیست و من نسبت به سوهرم خیلی حساسم و از دیشب همش حس میکنم تمام کارایی که کرده برام با این حرف زدنم بی ارزش کردم من تا حالا هیچ چیز ازش ندیدم و واقعا مثل چشام بهش اعتماد دارم . دارم از عذاب وجدان میمیرم

💖

شوهرت که نمیتونه هم با تو ازدواج کنه هم با خواهرت!!!

خواهرتم فک نکنم راضی بشه گند بزنه تو زندگیت

پس الکی حساس نشو....

گروه نارنجی  🧡  وزن اولیه: 66  🧡  وزن هدف: 52                                                اقایون درخواست دوستی ندن سنگین ترن✌👍
2738
با تو جه به اخلاق خواهرت ک حرف گوش کن نیس و دوبارم سر خود صیغه شده و با توجه ب سستی مردا هیچ بعید نی ...

به حرف هیچ کس گوش نمیده ولی شوهرم ادم منطقی هست خیلی میدونه با ادما چطور رفتار کنه

💖
نه مطمئنم شوهرم ایهجوری نیست و من نسبت به سوهرم خیلی حساسم و از دیشب همش حس میکنم تمام کارایی که کرد ...

خب عزیزم حرفیه که زدی منم به شوهرم اعتماد دارم ولی حواست باشه. حصرت یوسف ک نیس

من بهش اطمینان دارم احساس میکنم اشتباه کردم گفتم اخه تو این ۷ سال چیزی ندیدم واقعا مرد خوبیه

همه مردها از اول که هرز نمی پرن بعد چند سال احساس متفاوت دارن

حواست باشه منم شوهرم بعد ۱۰ سال زندگی بهم خیانت کرد قبلش عاشق و معشوق بودیم جوری که همه پسوردهامون اسم همدیگه بود

نمیدونم چرا منم حسم بد شد

خدایا تو فقط نظر کنی به من کافیه 🌈❤️. یه دختر دارم شاه نداره 🩷🩷💖 👧🏻.   سپاس یزدان دختر ایرانیم ،از نژاد تیره ساسانی ام ، به کوروش به آرش به جمشید قسم ، به نقش و نگار تخت جمشید قسم ، یگانه پرستم ، اهورایی ام ، ز بد گوره های جهان عاری ام ،به کردار و پندار نیکومندم ، شاه ایران دختر کوروش منم 
نه مطمئنم شوهرم ایهجوری نیست و من نسبت به سوهرم خیلی حساسم و از دیشب همش حس میکنم تمام کارایی که کرد ...

انگار همه دارن واسه خودشون قصه لیلی و مجنون میگن عزیزم😐 خب اگه اینجوریه یه عذرخواهی بکن از شوهرت و اجازه بده با همین حس عذاب وجدانی که به شما منتقل کرده پیش بره

کج کلاه خان یارمه