2737
2739
عنوان

شوهرم.....

| مشاهده متن کامل بحث + 2124 بازدید | 139 پست
خوبه که دیگه قبولش نداری. حیف از اون اعتماد شما...

چون عاشق من شده بود 

وبخاطر رسیدن بهم خیلی بد بختی کشید 

خیلی بهش اعتماد داشتم 

هیچ وقت فکر نمیکردم از اعتماد سو استفاده کنه 

اما کرد 

اونم نه یک بار چندین بار 😔😔

همانقدر که زن را باید فهمید،مرد را هم باید درک کرد...همانقدر که باید قربان صدقه زن رفت،باید فدای خستگی های مرد هم شدخلاصه مرد و زن نداردبه نقطه ی ما شدن که رسیدی،بهترین باش..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم یه چیزی بگم ببخشیدا ولی دلم طاقت نیورد نگم

عزیزدلم خواهر شما هررررررچقدر هم خواهر خوبی باشه همسر شما هرررررچقدررررر هم همسر خوبی باشه این رابطه بینشون میشه عادت میشه ببخشید خیانت هر چقدررررررررر روشن فکر هم باشی بالاخره یه جای کار میلنگه 

اگه زندگیتو دوست داری این رابطه رو قطعه قطع کن چون ناخوداگاه یه رابطه عاطفی بین دوتاشون پیش میاد بالاخره میشه تنوع میشه خودت اجازه دادی میشه من مرد هستم تو منو درک نمیکنی میشه خواهرت تنهاست میشم آقابالاسر واسش میشه دوتاتونم باهم میخوام تو ناراحتی میتونی بری دقیقا این اتفاق با یکم تفاوت واسه نزدیکترین دوستم پیش اومد و الآن متاسفانه جداشده خواهرش تو خونه ی اون خانوم خونه شده نمیخوام بترسونمت ولی اینجا الآن بترس نزار زندگیت از هم بپاشه شده با خواهرت قطع رابطه کن ولی اگه زندگیتو دوست داری تو رو خدا مواظب باش

ودر آخر باآرزوی بهترینا برات❤

تیکر کنکوره میشه واسه قبولیم دعا کنید                دوستم میشه لطفا یه صلوات مهمونم کنی از صلوات های شما کلی نتیجه دیدم مرسی❤
2731
عزیزم یه چیزی بگم ببخشیدا ولی دلم طاقت نیورد نگم عزیزدلم خواهر شما هررررررچقدر هم خواهر خوبی باشه ه ...

دقیقا موافقم 

من که از اول خبر نداشتم وبا هماهنگی من نبود 

بعد از دوهفته فهمیدم 

بازم هم به جای باریک کشید 

هم زبون شوهرم وخانوادش دراز بود

مادر شوهرم میگفت مرد که بدش نمیاد تنوع طلبه 

دختر خواهرتو نباید زنگ میزده نباید به خالش خیانت میکرده 

اون نمک خورده نمکدون شکسته 

این مقصر نیست 

همانقدر که زن را باید فهمید،مرد را هم باید درک کرد...همانقدر که باید قربان صدقه زن رفت،باید فدای خستگی های مرد هم شدخلاصه مرد و زن نداردبه نقطه ی ما شدن که رسیدی،بهترین باش..