2733
2734
عنوان

شوهرم.....

| مشاهده متن کامل بحث + 2124 بازدید | 139 پست

وا یعنی چی مرد دیگه ای جز من نباشه چه حرفا ۰۰۰۰۰

دلم ز هرچه به غیر از تو بود خالی مانددر این سرا تو بمان ای که ماندگار تویی                                                  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تجربه میگه زندگیه خواهرت هیییییییچ ارتباطی به همسر شما ندارهههههه شما هم فقط میتونی گاهی اوقات باهاش حرف بزنی تمام همسر شما خودش زندگی داره زندگیه خودشو بکنه یعنی چی که به خواهرت بگه مرد زندگیت من باشم کم کم با بیمحلی دعوا یا هر چیه دیگه رابطشوت با هم باید کلا کات بشه تماااااااااام

خدایا اگر یک روز به مرگم مانده بود مردی را کنارم بگذار تا فقط یک شب در اغوشش بخوابم نه برای غریزه ام که از اغوش بکرو مردانه اش حس امنیت و ارامش را فقط برای یک شب هم که شده تجربه کنم خدایا مرا ارزو به دل از این دنیا نبر اما در پایان باز هم راضیم به رضایه تو 
2731
من بهش اطمینان دارم احساس میکنم اشتباه کردم گفتم اخه تو این ۷ سال چیزی ندیدم واقعا مرد خوبیه

همه چی از همین جاها شرو میشه. یهو دیدی بهم وابسته شون. میدونم شوهرت هم همچین چیزی نمیخواد. ولی وابسته بشن بهم عادت کنن کار ازکار میگذره یهو دیدی گفت خواهرتو میگیرم . بنظرم مسکل خواهرتو یجور دیگه حل کن. از من گفتن بود

2738
چرا تو قبول کردی که شوهرت کمک خواهرت باشه؟اصن مسخره س این حرف که تو زندجیت هیچ مرد دیگه غی نباشه جز ...

شوهرم اینو گفته که باز کسی نیاد تو زندگیش تا سو استفاده کنه ازش یعنی من کمکت میکنم تا زمانی که به ثبات برسی‌.و ازدواج معقولانه کنی

💖

چی بگم.ناراحت نشی .دوستم کارمند دادسرا هست .بعضی موقعها چیزهایی ازش میشنوم .که به هیچ کس اعتماد ندارم.حالا همه اینها به کنار وقتی شما دوست نداری شوهرت نظر شما باید براش مهم باشه .یعنی چی به خواهرت گفته مرد تو زندگیش فعلا اونه .همه چی دست خودته اگر حساسی واکنش نشون بده 

گاهی مرگ،فقط جدا شدن روح از بدن نیست                                           دختر باشی و                                                                پدر برود                                                             تو برای همیشه مُردی...
من بهش اطمینان دارم احساس میکنم اشتباه کردم گفتم اخه تو این ۷ سال چیزی ندیدم واقعا مرد خوبیه

اشتباه رو وقتی کردی ک اجازه دادی زورو بازی دراره

شعور سطوح مختلفی دارد، بالاترین سطح آن نادیده گرفتن بیشعورهاست

حق داری عزیزم هرکس دیگه ایم بود جای تو ناراحت میشد 

اگه خواهرت ادم منطقی ایه باهاش صحبت کن ک خوشت نمیاد حدااقل اون رعایت کنه 

به نظر من از اول نباید شوهرتو وارد جریان خواهرت میکردی

👑والا الان خوشگل زیادشده قدیما دوسه نفربیشتر نبودیم😎😌      به لطف خدا و شهید ابراهیم هادی   من عروس سال 1400 هستم😍👑❤
شوهرم اینو گفته که باز کسی نیاد تو زندگیش تا سو استفاده کنه ازش یعنی من کمکت میکنم تا زمانی که به ثب ...

عزیزم اینقدر کار شوهرتو توجیح نکن

مرد بوده ک عالی بهترین 

اما بلند شده با دختر خواهر زنش رفته ماه عسل 

شوهرم اینو گفته که باز کسی نیاد تو زندگیش تا سو استفاده کنه ازش یعنی من کمکت میکنم تا زمانی که به ثب ...

دیگه وقتی میبینه تو ب این کار حس خوبی نداری باید بکشه کنار  میخواد ب قیمت شکستن دل تو حال خواهرت خوب باشه‌.؟  تو این زمونه استغفرلله که پدر ب دخترش رحم نمیکنه  شما اعتماد بی جا نداشته باش دیگه

2706