2733
2739
عنوان

شوهرم بیان راهنماییم کنید 😞

389 بازدید | 27 پست

خانما من چند ساله نامزد کردم قرار بود عید عروسی باشه کرونا اومد همه چی بهم ریخت حالا من ب شوهرم میگم بیا در حد مهمونی فامیلای درجه یکو دعوت کنیم بریم سر زندگیمون از کجا معلوم تا خردا تموم شد شوهرم میگه نه همون خردا میگیریم دوست اشنا مهمون همه میان عروسی فقط ی باره صب میکنیم ولی من میگم اگه صب کنیم نکنه وضع از این بدتر بشه که صد درد صد میشه ممکنه تا ی سالم کرونا ادامه داشته باشه  الان باهاش بحث کردم سه روزه قهمرم نه جواب تلفنشو میدم نه پیامش بهشم گفتم حق نداری پاتو تو خونه ما بزاری چند ساله منو نگه داشتی حالا ب مهمونی هم راضی نیست ب قهرم ادامه بدم بنظرتون تا ب اشتباهش پی ببره یا ی جوری گولش بزنم چیکار کنم بخدا حرفای من منطقیه ولی شوهرم نه از کجامعلوم خرداد تونستیم بگیریم واقعا دیگه نمیشه صب کرد ی راحل جلو پام بزارید اینم بگم خونواده من میگن خرداد با خونواده شوهرم من خودم تنهام چیکار کنم من مطمعنم خردا نمیشه با این وضع اگه بشه بعد محرم صفر شایدم هیچ وقت نمیدونم خسته ام دیگه 

تیکر بارداریم نیست .خدایا یه بچه سالم و صالح بزار تو دلم 😘

اتفاقا شوهرت باید استقبال کنه که

بهترین کارو میکنی یه مهمونی ساده بگیر برو سر زندگیت معلوم نیست آینده چه اتفافی بیوفته

خدایا هزارمرتبه شکر❤خدایا من روتو خیلی حساب باز کردم🧚‍ باز دم غریبه ها گرم، مارو رنگ کردن ولی نفروختن💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اتفاقا شوهرت باید استقبال کنه که بهترین کارو میکنی یه مهمونی ساده بگیر برو سر زندگیت معلوم نیست آین ...

اره گلم منم همینو میگم ولی میگه نه نمیشه مراسم درست حسابی بگیریم دوست اشنا همه بیان نمیشه با دونفر نمیدونم دیگه چیکار کنم خونوادشم مخالفت میکنن 

2740

تو که صبر کردی. این دوماه هم روش. 

در ضمن الان مهمونی هم خطرناکه

مهربان باشیم. با خودمان با پرندگان حیوانات با گلها و درختان با زمین با سالخوردگان و کودکان دنیا زیباتر میشود

همسرتوبگوبیادپیش خونوادت سرصحبتوبازکن بگو که من تامثلا 10خردادصبر میکنم اگه وضع همین بود دیگه محرم وصفروفلانوصبرنمیکنیم همون خردادمیریم خونمون 

💞گل پـــونه خودش میدونه اگه بره دنیام یه زندونه ،واسه همه بی قراریام میدونه دواودرمونه.... 

خب عزیزم یه بار تو زندگیت عروسی میگیری دیگ 

اونم حق داره بخواد یه جشن خوب بگیره یکم صبر کنید شاید اوضاع بهتر شد

👑والا الان خوشگل زیادشده قدیما دوسه نفربیشتر نبودیم😎😌      به لطف خدا و شهید ابراهیم هادی   من عروس سال 1400 هستم😍👑❤
عزیزم حرف تو کاملا منطقیه ولی ارزش!بحث و دعوا نداره تو که اینهمه صبر کردی یک ماه هم روش تا خرداد صبر ...

خردا بدتر میشه تا اخبارم گفت روحانی شاید تا ی سال ادامه داشته باشه بخدا دیگه خسته شدم 

شرایط واقعا سخته

شماک دلتون نمیخواد یه نفر ناقل تو اطرافیان باشه ودور از جون عزیزاتون براشون مشکل پیش بیاد

یه نفر ممکنه هیچ علائمی نداشته باشه اما ناقل باشه

عقل ومنطق صبر میطلبه

منم عقدم سختمه اما مامان بزرگ وبابا بزرگ وخانوادمو به یه سال موندن ترجیحومیدم