2733
2739
عنوان

مادرشوهرم چه رو اعصابه خدااااااااااا

| مشاهده متن کامل بحث + 1033 بازدید | 73 پست

خب قدیما زنا اینجور نبودن مث ما اونام.مقایسه میکنن

اونا بیچاره ها افتاب نزده باید پا.میشدن کار واسه خودشون و چندتا بچه و حتی خانواده شوهر

با هرچه عشق نام تو را می توان نوشت...با هرچه رود نام تو را می توان سرود...بیم از حصار نیست که هر قفل کهنه را...با چشم های روشن تو می توان گشود

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بخدا همشون همینن

آره

دلم میخاد همونجور که با دخترش رفتار کنه با منم رفتار کنه

دیشب به شوخی یه ضربه به پای شوهرم زدم شوهرمم شوخی گفت شکست پام خواست بیوفته دنبالم که منو قلقلک بده.مادر شوهرم نفرینم کرد که زدم به پای پسرش گفت خدا لعنتت کنه که پای پسرم شکست!!.خیلی ناراحت شدم خیلی😔

آره دلم میخاد همونجور که با دخترش رفتار کنه با منم رفتار کنه دیشب به شوخی یه ضربه به پای شوهرم زدم ...

یا خدااااا مادرشوهرمن اینا رو بگه شوهرم برخورد میکنه.عزیزم جلو اونا خیلی شوخی نکن فداتشم

2728

برات مهم نباشه من ی بار ب همسر گفتم برو برام بالشت بیار مامانش گفت وا پسرم سر کار خسته شده خودت باید پاشی منم همونجا رو زمین خوابیدم  😃😑😶 بعد همسر دید من پانمیشم رفت برام اورد کلا فضولن

مردم این شهر به مرگ غریبی مرده بودند

آخ خواهر منم همین مشکل ودارم دوتا بچه کوچک دارم تا 4صبح بیدارن باردار هم هستم آنوقت اونا توقع دارند بلند شم سرصبح برا پسرشون صبحانه هم آماده کنم 

از یه جایی به بعد اگر نری خری  
2738
آره دلم میخاد همونجور که با دخترش رفتار کنه با منم رفتار کنه دیشب به شوخی یه ضربه به پای شوهرم زدم ...

بعضیا بی ادبن .. خودت ناراحت نکن پدرشوهر منم همینه  

همونطور با بقیه رفتار کنید که دلتون میخواد با خودتون رفتار شه، هممون تو یه متر قبر میخوابیم

زندگی کردن نزدیک مادر شوهر

توی یک ساختمون باهاش

توی یک خونه

اشتباه محظه

اون نون بخوره تو سرش

با همین انتربازی ها به زندگی بچه هاشون گند می زنن

اگه دور بودید که نمیومد نون بیاره و حرف مفت بزنه

این پروفایل توسط چند نفر استفاده می شود

دوستان لطف میکنید برا تاپیک بدنسازم گزارش بزنید 

زومبا کار میکنم 🤸‍♀️ همه جور رقصی بلدم 💃 کیک پزیم عالیه 🎂 خیاط آیندم  👗 زبان بدن بلدم 👀👅  اشپزیم زبانزد👩‍🍳و خونه داریم و همسرداریم در جه یک🧚‍♀️ پر از انرژی مثبت ،پر از شادی ، همیشه خنده رو لبامه  و میخندم ،تو خونمون همیشه با صدای بلند اهنگ های رقصی و شاد میزارم 🎶📣 با شوهر جانم زندگیمون خوشه ، شادی ، خنده ،هیجان داریم . عاشق همیم هر چی بشه پشت همیم . هر دومون یه زوج بی نظیریم عاشقتم چش رنگی 💚 💑💑 تا حالا به هر چی خواستم رسیدم چون تو کنارم بودی ن جلوم 😉😍 هردومون عاشق موتور سنگینیم 🏍 😘😃😄 من کنارت ارامش و آسایش دارم ☺️🙂 من خوشبختم خوشبخت 😄😀😍❤🧘‍♀️
وقتي ديديش بگو شوهرم ميگه تو فققققط بخواب عشق ميكنم خوابي نگات ميكنم اب تو دلت تكون نخوره خودم كارار ...

دقیقا خواهر من به مادرشوهرش اینا گفته بود شوهرم صبح پتو رو میکشه روم میگه بخواب تا ۱۲😂😂😂 آی سوخته بودن

2706