2726

ما خونمون کنار خونه مادرشوهرمه.صبح من خواب بودم متوجه شدم ایفون زنگ خورد شوهرم ایفونو زد مادرشوهرم اومد پشت در ورودی در زد شوهرم گفت بیا تو بعد درو باز کرد نیومد تو.شوهرم داشت چایی اماده میکرد مادرش برامون نون اورده بود.بعد یهو به شوهرم گفت زنت کو شوهرم گفت خوابه..بعد با یه لحنیی گفت جای زنو مرد عوض شده نون و گذاشتو رفت😐چقد ناراحت شدمـ.بیدار شدم به روی شوهرم نیاوردم چون مادرش نفهمه فضوله.شوهرم طفلک خوبه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

بجز خب چیزی به ذهنم نمیرسه:)

#❤✨...لحظهـ دیدنت انگار که یک حادثه بود🍃.حیف چشمان تو این حادثه را دوست نداشت🍃سیب را چیدم در دلهره ی دستانم🍎🍭سیب را دید ولی دلهره را دوست نداشت🍎👋.تا ۳بس بود که بشمارد در دام افتد✌💜گفت یک گفت دو افسوس سه را دوست نداشت💔منو تو خط موازی؟؟😒نرسیدن؟؟😒هرررگز!☺❤دلم این قائده هندسه را دوست نداست💔درس منطق نده دیگه تو به این عاشق که❤✨از همان کودکی اش مدرسه را دوست نداشت❤💛✨.•|•خیلی دوست دارم تو نی نی سایت دوستای زیادی داشته باشم اگه دوست داری بهم درخواست دوستی بده دوست خوبی هستدما😊❤ 

ولش کن اصلا خانواده شوهرمنم یه بار اینجوری گفتن من به هیچی حسابشون کردم شوهرم بچمونو شست اینوگفتن...

خدایا مراقب ویهان وماکانم و همسر عزیزم باش  قربون دوتا پسر تپلم برم من..اگه جواب بی ادبیتو نمیدم یعنی در حد من نیستی پس انقدر خودتو خاروخفیف نکن و زور نزن 
2706