2733
2739
عنوان

مادرشوهرم چه رو اعصابه خدااااااااااا

| مشاهده متن کامل بحث + 1033 بازدید | 73 پست
یه لحظه خودتو بزار جای اون ، فکر کن صب رفتی خونه پسرت ، بعد ببینی پسرت داره چایی اماده میکنه عروست خ ...

مطم/نم همین خانم که انقدر از مادر شوهرش حرصش گرفته پس فردا ببینه پسرش داره حمالی زنش رو میکنه ناراحت میشه

میگه چرا زنه خودش نکنه؟؟ 

اسرائیل باید از صفحه ی روزگار محو شود

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منتفرم از مقایسه کردناشون دخترشون تاج سرشونه ولی یه ذره هم برا من احترام قائل نیستن

هه برای منم میگه داماد برای دخترم همه چی بخره و تو دهن خونوادش بزنه.. اما پسرم برای عروسم ی ادامس خرسی هم نخره😛

همونطور با بقیه رفتار کنید که دلتون میخواد با خودتون رفتار شه، هممون تو یه متر قبر میخوابیم
2728
 برات مهم نباشه من ی بار ب همسر گفتم برو برام بالشت بیار مامانش گفت وا پسرم سر کار خسته شده خود ...

یه بار مادرشوهر منم بهم گفت پاشو برا شوهرت پتو بیار بکش روش، گفتم مادری دیگه خودت بکش چرا از من مایه میزاری😁بعدم همه خندیدن گفتم والا هرموقع سرما میخوره دستور میدی براش چای پونه دم کنم ۶ساله ندیدم مثل یه مادر یه چای پونه جلوش بزاری... بیچاره کپ کرد ولی یاد گرفت دیگه بچشو پیش من نازکش نکنه ایششش

هه برای منم میگه داماد برای دخترم همه چی بخره و تو دهن خونوادش بزنه.. اما پسرم برای عروسم ی ادامس خر ...

وای وای

الهی هرچی مادر شوهره که بین دختر و عروسش فرق میزاره به زمین گرم بخوره

همه جور تیکه ایی به من میندازه ولی اگه دامادش از گل نازکتر به دخترش بگه جرررش میده

به پسرشم یاد میده که باهام دعوا کنه و باهام بد حرف بزنه!

نگو 

اون سری مادر شوهرم زنگ زد گفت نمی‌آین  اینجا ( شهرستان دیگه هستن اونا) گفتم با وضعیت کرونا فعلا نه نمیشه بیایم، نمیدونم چیکارکنم حوصلم سر رفته طاقت ندارم دیگه خسته شدیم از تو خونه موندن 

بعد اون گفت الهی مادر زهرا بمیره، زهرا زیاد طاقت نداره  

زهرا خواهر شوهرمه، همسایه ایم 😒😒

چرا اینقد فرق میزارن بین دختر و عروس،،، منم شوهرم زیاد کمکم میکنه هوامو داره،، اونا بش میگن زن ذلیلی یا هی طعنه میزنن 

بدم میاد ازشون 😬😬😬

خدایا زندگیمو برام حفظ کن🙏❤️
2740
نگو  اون سری مادر شوهرم زنگ زد گفت نمی‌آین  اینجا ( شهرستان دیگه هستن اونا) گفتم با وضعیت ...

بخدا برا ما هم همینه حرص نخور😛

همونطور با بقیه رفتار کنید که دلتون میخواد با خودتون رفتار شه، هممون تو یه متر قبر میخوابیم
نه بابا از اون انتراس اومده بود سرک بکشه

😂😂😂دیونس دیگه

همشون فکر میکنن عروس پسرشونو اسیری اورده

مطم/نم همین خانم که انقدر از مادر شوهرش حرصش گرفته پس فردا ببینه پسرش داره حمالی زنش رو میکنه ناراحت ...

بخدا قسم من دیشب ساعت دوازده شب پریود شدم تا ساعت دو مثل مار به خودم میپیچیدم از درد ساعت دو نیم خوابم برد صبح که شوهرم بیدار شد متوجه شدم پتو رو کشید روم گفت تو بخواب کاری باهات ندارم دیشب دیر خوابیدی.اصلا درک نداره خب حتما دلیلی داره که خوابه وگرنه امکان نداره من بعد از شوهرم بیدارشم امکان.نداره