2733
2734

سلام من تازه وارد نی نی سایت شدم 

من با یه اقایی مدت طولانی دوستم ورابطمون جدیه و خانواده هامون در جریانن من قبل از ایشون با پسر حرف میزدم به عنوان دوست معمولی که از وقتی اومد تو زندگیم من قید اون دوسه تا دوستمو زدم امروز بعد چند سال یکی از اون پسرا پی ام داد و حال منو پرسید منم جواب دادم و کلا ۴تا پی ام رد و بدل شد و تموم از ۱۲ ظهر تا همین الان ما داریم بحث میکنیم کلا ادمیه که همه چیو بزرگ جلوه میده و از کاه کوه میسازه 

تعداد رای : 7
نظرسنجی
۱
3
42%
۲
4
57%

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

بقیه خصوصیاتشو نگفتی صرفا بخاطر همچین چیزی نمیشه گفت باهاش ادامه ندی یا ادامه بدی چون اینم که گفتی تا حدودی حق داشته مردا حساسن خوششون نمیاد کسی که میخوان به کس دیگه حتی در حد معمولی پیام بده

2731

خیلی مرد خوبیه ۳سال منتظرم بود و به منو خانوادم ثابت کرده که دوسم داره اما بعضی وقتا خیلی زبونش تلخ میشه و دائم بهونه گیری میکنه این مدتم همو ندیدیم بعضی وقتا مثل یه پسر ۳سالع میشه درحالی که ۲۶ سالشه

مهربونه اخلاقش خوبه فقط وقتی ناراحتع زبون تلخ میشه بهم اهمیت میده و کلا اوکیه فقط غیرت بیش از حدش منو عذاب میده ایشون بعضی وقتا بخاطر مادرش به دختر همسایه پی ام میده رابطه نزدیکی باهم دارن با دختر خالش خیلی اوکیه ولی اجازه نمیده من با پسر داییم و پسر خالم و کلا با پسر جماعت حرف بزنم درصورتی که من ازادش گذاشتم از محدودیت متنفرم تو خانواده خودمون هیچوقت محدود نبودم

بقیه خصوصیاتشو نگفتی صرفا بخاطر همچین چیزی نمیشه گفت باهاش ادامه ندی یا ادامه بدی چون اینم که گفتی ت ...

اره ولی اگه من بودم میگفتم عزیزدلم میدونم دوستته اما لطفا سعی کن چتت زود تموم شه اما اون بخاطر یه چت خیلی معمولی حرف جداییم زد البته میدونم از ته دلش نیست

اره ولی اگه من بودم میگفتم عزیزدلم میدونم دوستته اما لطفا سعی کن چتت زود تموم شه اما اون بخاطر یه چت ...

بازم حق داره هرکس عکس العملش با دیگری فرق داره بعلاوه شما الان تو موقعیت حساس رابطه هستی نباید باعث دلزدگی طرف بشی پس بهتره بهش حق بدی و بگی میدونم احساساتو درک میکنم حق داشتی من نباید اینکارو میکردم

2740