2733
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دقیقااااا اما ربطی ب جنسییت نداره من سر پسرم همش زیر سروم بودم الانم همونم 

انشالله که به سلامتی نینیتو بگیری بغلت

روزی ک رفتم سونو، دکتر ک بهم گفت دخملی،انقد ازخوشحالی جیغ زدم،کم مونده بود ازش کتکرو بخورم،دورسرت بگردم سالم بدنیا بیا،بخاطرت همه ی دردای عالمو تحمل میکنم ک فقط بغلت کنم ،ببوسمت،عطر تنتو باتمام وجود بفرستم تو ریه هام😍😁قربونت بشم نانازم😍🥰🤩😘
2731
2740
ممنون عزیزم ببینم سونو چی میگه فسقلی ک فعلا هممونو گذاشته سرکار الان ۱۳ هفتم ب نظرت برم جای دقیق میت ...

چه عجله ای داری صبرکن منم خیلی کنجاو هستم یه پیج تو اینستا هستش از روی عکس زن و مرد میگه بچه چیه همه هم ازش تعریف کردن ۲۵ میگیره من دوس دارم بپرسم نظرشما چی

چه عجله ای داری صبرکن منم خیلی کنجاو هستم یه پیج تو اینستا هستش از روی عکس زن و مرد میگه بچه چیه همه ...

خیلی کنجکاوم بدونم😂اخه سونو ان تی دودلم کرد گفت دختره بعد گفت پسره میخوام زود بدونم کدومشه،والا اولین باره میشنوم پیجشون چیه؟ خود دکتر گاهی از رو سونو نمیونه تشخیص بده بعد از قیافه زن و مرد اخه😂😂😂 بعدم کلا دوتا نظر داره دگ یا دختره یا پسر پنجاه درصد میتونه درست دربیاد پنجاه درصد غلط ولی خب سلیقه ایه دگ اگ رضایت زیاد داره دوس داری امتحان کن ،من ک دوباره میرم سونو چون لباس خورد خورد براش میخریم میخوام طبق جنسیت باشه چنددستم گرفتم اسپورته اگ بگه دختره ببرم عوض کنم توری و نازشو بخرم😍😍😍 حالا ببینم کی دکترم میگه برم قبل آنومالی

خیلی کنجکاوم بدونم😂اخه سونو ان تی دودلم کرد گفت دختره بعد گفت پسره میخوام زود بدونم کدومشه،والا اول ...

عزیزم هرچی هس سالم باشه اگه اینستاگرام داری بزن ندا عطارزاده میاد واست

2706