2752
2734
عنوان

سرماخوردگی یا ویروس جدید

762 بازدید | 36 پست

پسرم از این ویروس،جدبدا گرفته که گلوش درد میکنه و سرفه و تب میکنه

دکتر دو روز پشت سرهم سرم و تو سرمش سفتریاکسون و استامینوفن زد 

سرفش بهتر شده

ولی هر از گاهی سرش گرم میشه تا ۳۷.۶ گرم میشه 

بهش ایبو پروفن میدم بنظرتون آزیترو هم بدم؟؟؟

هر چی دکتر گفته بهش بده

الکی آنتی بیوتیک نده بدنش ضعیف میشه

ضمن اینکه خیلی وقته هر کسی مریض شده با همین علائم بوده و همین کروناییه که حالا میگن تازه پیدا شده توی کشور. یا دروغ میگن یا اصلا آزمایش نگرفته بودن. 

جاریم که پرستاره چندماه پیش گفت هرچی نمونه میگرفتیم میفرستادیم مثبت میشد. بعدش گفتن دیگه نمونه نگیرین. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
الانم کلی ضعیف شده حال نداره پا شه خیلی مریضیه بدیه

آره مریضیش خیلی باعث ضعف میشه. هردوتا پسرم که درگیر شدن به شدت بی‌حال بودن. پسر بزرگم با تب شدید بود. کوچیکه تبش زیاد شدید نبود ولی گلودرد و گوش‌درد شدید. به خصوص کوچیکه یه بند گریه میکرد از گوش‌درد. یه هفته درگیر بودن هرکدوم. 

خودم وقتی گرفتم یه شب لرز شدید داشتم. یه روز هم بی‌حالی و ضعف شدید. ولی کلا 2 روز نشد دوره بیماریم. 

بچه‌ها خیلی شدید میگیرن چون بدنشون ضعیفه. 

[QUOTE=329101475]آره مریضیش خیلی باعث ضعف میشه. هردوتا پسرم که درگیر شدن به شدت بی‌حال بودن. پسر بزرگم با تب شدید بود ...[/QUOT من فقط از تب میترسم ،فقط کاش دمای بدنش زودتر به حالت طبیعی برگرده

[QUOTE=329101475]آره مریضیش خیلی باعث ضعف میشه. هردوتا پسرم که درگیر شدن به شدت بی‌حال بودن. پسر بزر ...

آره منم از تب وحشت دارم

خودم بچه که بودم به خاطر تب تشنج کردم. چون میگن ارث تاثیر داره روی این قضیه واقعا از تب میترسم. 

هر چی دکتر گفته بهش بده الکی آنتی بیوتیک نده بدنش ضعیف میشه ضمن اینکه خیلی وقته هر کسی مریض شده با ...

منم ازدی ماه ۱۴۰۲ گرفتم علائمم اول گلودرد بعدسرفه خشک واسهال وتهوع وبیحالی وبی اشتهایی ودل ضعفه همون کروناست ؟هنوز سرفه وتهوع رودارم همون کروناست ؟

2706