2737
2739
من با خواستگار قبلی ازدوج می کنم ک اصلا پای شوهرم ب خونمون باز نشه چ برسه ازدواج باهاش😐 خواستگار ق ...

عزیزززم. میفهممتون. امیدوارم عاقبت بخیر بشی. و خوشبختی بیاد سراغت.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تو یه کانال رواشناسی هستم ک ویس گذاشت گفت اگر لز زندگی و همسرت سیر شدی زده شدی بفکر طلاقی

ب این فکر کن روزی میخاستی خمسرت باشه یه روز میخاستی ازدواج کنی و حسرت دوستاتو میخوردی ک ازدواج کردن و....

ب این دید نگاه کنید زندگی فرق میکنه

حالا مسئله اعتیاد و دست بزن بدون دلیل و خیانت ک جداست

بعصیا ب یه بحث کوچیک بخاطر خانواده شوهر و مسایل الکی میخان طلاق بگیرن

همه بلاخره با همسرشون بحث رو دارن یکی کمتر یکی بیشتر.بلاخره باید خودمون کنترل کنیم 

دوستم برای خونه دارشدنم یه صلوات میفرستی❤️   همراه چالش بهاری فیت شو وزن الان۷۹      👈هدف اول ۷۵     👈هدف دوم ۷۰   👈 هدف سوم ۶۵   👈هدف آخر ۵۵ 💪 
2728
2738

منننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننن     نه اینکه شوهرمو دوست نداشته باشم ن اتفاقن دوسش دارم     ولی تا جون دارم خاندانشو دوس ندارم و تا حتی یه بچه شونم میبینم نفس تنگی میگیرم"       کاش میشودبرگشت به گذشته.......

شوهر منم بی مسئولیته.انگار نه انگار زن داره فقط چسبیده ب ننه و باباش.هرچی اونا بگن گوش میده منکه می ...

الهی عزیزم. شوهر منم همینطوره. چه شب‌هایی که باحال خودم و انتخابم گریه نکردم. خیلی خواستگار داشتم خدایی، اما دلم باهاشون نبود. ایشون هم دانشکده ایم بود مثلااااا عاشقم شد و بعدمنم عاشق شدم. ای بسوزه پدر عشق. هیچ شناختی نداشتم جز نجابت و خوستیپیش و مهربونی اونموقعش. که همین چشامو کور کرد . 

الان دوستم داره ولی بروز نمی‌ده کلا خوانوادگی سرد هستن برعکس من خیلی گرم و عاطفی. 

اخلاقش گاهی تنده . بینهایت مغروره. همیشه میگم خدایا من بزور نخاستمش چرا این شد عاقبتم که ماهی ۲۰ شب با گریه بخوابم