2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من با خواستگار قبلی ازدوج می کنم ک اصلا پای شوهرم ب خونمون باز نشه چ برسه ازدواج باهاش😐

خواستگار قبلی هم عشق زندگیم و بچگیم بود ک حضورا و کتبا و با واسطه و بی واسطه ازم خواستگاری کرد و چون سنش کم بود گذاشته بودیم یکم زمان بگذره بعد یهویی خواستگاری و عقد ک سوسه اومدن و توطئه کردن خانوادش و خانواده ی منم لج کردن گفتن دختر نمیدیم و منو دادن دست این شوهر بیشور و بی اخلاق و خسیس

فقط خدا بهم رحم کنه و عاقبتمون رو بخیر کنه با این

الهی عظم البلاء''..خدایاگرفتاری بزرگ شد..".وانت المستعان...وتویاری دهنده ای...🌸خدایا منم مادر بشم ب زودی...منتظرم نزار🌸تویی ک الان داری امضام رو میخونی...✅برا حاجتم یدونه صلوات میفرستی؟ممنون💜
2728
2738

منم همینطور . دوسش دارم . درسته ایده الی وجود نداره اما مناسب هم نیستیم ‌‌ من از سرش واقعا زیادم مسولیت پذیر نیست بار زندگی رو دوش خودمه خیلی خسته جسمی و روحی میشم. و بدتر اینکه علیرغم دوس داشتنم محبتشو بروز نمی‌ده اصلا منم آدم احساسی خیلی اذیت میشم. هردو شاغلیم اما اون پولش خرج خودش و دوستاشه پول من خرج خونه و بچم.

چرا

کم سن بودم عقل نداشتم حول برم داشت نکنه تا ابد مجرد بمونم یکسیو گرفتم که از خودم پایینتر بود.اطرافیانم سکوت کردن همینکه باهاش رفتم زیر یه سقف طعنه کنایه ها که تو برتری شروع شد

وزن 86-83-80-79-77-76-72-70-69وزن هدف55
من با خواستگار قبلی ازدوج می کنم ک اصلا پای شوهرم ب خونمون باز نشه چ برسه ازدواج باهاش😐 خواستگار ق ...

خدا کمکت کنه اگه از زندگی باهاش مطمئن نیستی بچه نیار یه نفر دیگه رو بدبخت نکن

منم همینطور . دوسش دارم . درسته ایده الی وجود نداره اما مناسب هم نیستیم ‌‌ من از سرش واقعا زیادم مسو ...

شوهر منم بی مسئولیته.انگار نه انگار زن داره فقط چسبیده ب ننه و باباش.هرچی اونا بگن گوش میده

منکه میخام ازش جدا شم