2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بله عزيزم رو لايه اخر لازانيا بشامل ميريزم

من یه بار سس بشامل خوردم یه جایی خیلی  بد بود از اون موقع مونده تو ذهنم الان 8 ساله ازدواج کردیم ولی لازانيا درست نکردم از ترسم همش می ترسم مزه ش بد بشه 😯

2728
اره شیشه ای که تمیزه..تازه شیشه روهم میشورم با مایع

خودتون چرادرست نمیکنین خیارشورتوخونه .خیلی هم آسونه 

دخواست دوستی قبول نمیکنم چون نمیشه تشخیص داداینجاکی خانمِ وکی آقا....آقایونی که امضا منودیدین وفادارباشین به خانوماتون .اونی که  توسختی هاومشگلات کنارتون میمونه همون خانم تونه نه کسی دیگه... پس به فکر خوشبختی خانومت باش نه دوستی بازن ها ..
وااای چقد پیتزا...چجوری اینهمه درست کردید؟؟خیلی سخته چندبار بزاری تو فر

شب یلدا بود و مهمون داشتیم دقیقا خیلی سخت بود درست کردنش من و خواهرم درست کردیم  سرخ کردن موادش رو خواهرم انجام داد مسولیت فر هم با من بود 

2740

این عکسارو همجا میزارم😂

روزی که دختردار بشمبه دخترم میگم منتظر نباش کسی خوشبختت کنه،خودت برو دنبال خوشبختی...بهش میگم دخترم تو قراره روزی مستقل بشی...من نمیخوام بهش بگم که آخرین مرحله موفقیت یک دختر توو مملکتمونعروس شدنو خونه بخت رفتنه!!!نمیخوام دم به دیقه تو گوشش بخونمقراره روزی مادر بشی...بهش میگم عروسکم تو قراره انسان موفقی بشی و تو این راه نیازی نداری که عروس بشی،احتیاجی نداری مردی با اسبی سفید و این چرت و پرتا بیاد دنبالت!مشکل ما اینه که تو گوش بچه هامون از کودکی هی میخونیم؛هی تکرار میکنیم که نهایتا یکی میاد میگیرتت!«باور کنید موفقیت یک بانو در گرویعروس شدن و مادر

😍

روزی که دختردار بشمبه دخترم میگم منتظر نباش کسی خوشبختت کنه،خودت برو دنبال خوشبختی...بهش میگم دخترم تو قراره روزی مستقل بشی...من نمیخوام بهش بگم که آخرین مرحله موفقیت یک دختر توو مملکتمونعروس شدنو خونه بخت رفتنه!!!نمیخوام دم به دیقه تو گوشش بخونمقراره روزی مادر بشی...بهش میگم عروسکم تو قراره انسان موفقی بشی و تو این راه نیازی نداری که عروس بشی،احتیاجی نداری مردی با اسبی سفید و این چرت و پرتا بیاد دنبالت!مشکل ما اینه که تو گوش بچه هامون از کودکی هی میخونیم؛هی تکرار میکنیم که نهایتا یکی میاد میگیرتت!«باور کنید موفقیت یک بانو در گرویعروس شدن و مادر
ماله من میسوزه...توی همون دیگ که میخوای خورشتو درست کنی سبزی رو سرخ میکنی یا جداگانه توی تابه؟؟

نه توی تابه 

وقتی داره کمی سیاه میشه سوخته نیست 

البته نباید بذاری روغنش کم شه باید روغن اضافه کنی

رزیدنت پرتلاش جراحی زنان و زایمان👌🏻💪🏻💪🏻💪🏻😎
وای استارتر اون مرغه؟؟ چجوری درستش کردی خیلی دوس دارمممم😍😍😍 بگو بگو😀

اره عزیزم ببین بهتره سینه مرغ باشه بصورت نوارای باریک برشش بزن بعد با نمک و ادویه مخلوطش کن بعد بزن تو ارد گندم یا سفید بعد تخم مرغ و دراخر ارد سوخاری وبعد سرخش کن..با شعله ملایم که خوب بپزه..خیلی راحته زود اماده میشه

😊

این عکسارو همجا میزارم😂

اولویه ست؟😍😍

گروه آبی💙💙💙وزن شروع۶۶✌وزن هفته بعد۶۳/700👈وزن ۵بهمن۶۳👈وزن ۱۲بهمن۶۲/۳۰۰👈وزن هدف۵۵💪قد۱۵۶👊هدف اول۶۰👈هدف اخر۵۵😉۲کیلوو۳۰۰گرم مونده تاسبزشدنم💪🏻💪🏻🤸‍♀️🤸‍♀️💃💃من مطمئنم به وزن ایده آلم خواهم رسید😍😭              خواستن توانستن است🥰😉                                                                                                                                                چشم برهم زدنی مردکوچک من👦بزرگ مردی میشود👨‍💼که برای نگریستن به چهره ماه مردانه اش بایدسربالاکنم😍