2726
آره عزیزم‌ پنیر خیلی مهمه من دیگه از کش پیتزا تو خونه ناامید شده بودم تااین که بامطهر آشنا شدم😎😎 ...

عزیزم از کجا میخری فروشگاه های کوروش اینا دارن رو بسته بندی نوشته پنیر مطهر؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیلی جالبه کل تاپیکاتم در مورد قر و فرته اونوقت کسی که پول نداره قرطی بازی های شما رو احیانا هوس نم ...

من کجاکل تاپیکام واسه قروفرمه😳اصلاهم اینطوری نیس من بعضی وقتادرموردابعضی چیزانظرمی خوام که چیزای کلیه قرطی بازی نیس😒

یه چیزی میشه دیگه!!!غصه هاتوبس کن...
درسته تو مملکتمون همه ندار شدن ولی دیگه اینقدا هم فیلم هندی درآوردن مسخرس این عکسا تو معرض دید عموم ...

تومملکت همه نه ندارنشدن من یه عده روگفتم فقط کسیم فیلم هندی درنیاورده من نمی دونستم کسی که یه ذره به فکریه عده باشه میشه خشکه

2728
خیلی جالبه کل تاپیکاتم در مورد قر و فرته اونوقت کسی که پول نداره قرطی بازی های شما رو احیانا هوس نم ...

کسیم جانمازاب نکشیدمن اصلااهل این کارانیستم

عزیزم از کجا میخری فروشگاه های کوروش اینا دارن رو بسته بندی نوشته پنیر مطهر؟؟

نه تو کوروش تا بحال ندیدم

هایپر استار داره من از اونجاهم گرفتم

ولی خب اونجا هم دوره من تازگیا شوهرم از این مغازه هایی که وسایل ساندویچ میفروشن میگیره

آره عزیزم مارکش مطهره خیلی معروفه جزو بهتریناس

ولی بسته بندیشو بگیر نه بازشو 

بازش ممکنه قاطی داشته باشه

دستورشو میشه بگی🌹🌹

یک تکه سینه مرغ رو آبپز کردم پیاز و قارچ و هویج سرخ کردم با هم قاطی کردم توش فلفل سیاه و پودرسیر و تخم گشنیز زدم آخر زیرش که خاموش کردی توش یه قاشق روسس مایونز بزن.خمیرشم ۱لیوان شیر ولرم رو با یه قاشق چای خوری شکر و یه قاشق مرباخوری مایه خمیر مخلوط کن .پنج دقیقه بمونه یدونه تخم مرغ و یک قاشق چای خوری نمک و ۳قاشق روغن اضافه کن قاطی کن ۳_۴لیوان آرد رو کم کم اضافه کن تا بدست نچسبه .۱ساعت استراحت بده خمیرتو

https://t.me/joinchat/B31NMlh_tp3sfS8RzalHBAفروش صمغ عربی اصل با آموزش استفاده برای خریداران محترم