2752
2734
عنوان

خانوما تورو خدا یه لحظه بیاین😭😭😭کمکم کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 416 بازدید | 88 پست

فقط اینو میدونم فیلم بد اعتیاد آوره ولی نمیدونم چجوری باید ترکش کرد

ممکنه خودش هم دلش نخواد ببینه ولی وسوسه میشه و نمیتونه خودش رو نگه داره

و شاید تحریک نمیشه و برای اینکه کیفیت رابطه ش با شما خوب باشه و خوب تحریک بشه فیلم میبینه

ولی در هر صورت اشتباهه 

👼🏻من همه دغدغه ام دیدن لبخند تو است👼🏻N👼🏻                         خدایا شکرت🤲❤                                                               خود ماه انقدر ماه نی که تو انقدر ماهی👼🏻⚪                            میخوام که جون من بشه قسم حرف راستت/انقدِ عاشقم بشی که قلب دنیا واسته👼🏻💙           
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مردا ک اره همشون همیینن ولی مطمئن باش ی نقصی هست تو رابطتون ک رفته سمت اون چیز جای اینکه با تو رابطه ...

ببینید هیچ نقصی تو رابطه نیست.شهوتش بهش غلبه کرده.خانمی این یه جورایی طبیعیه حالا شما متوجه شدی یکی نشده.این حس تنوع طلبی هست

2731
شاید تو از نظر خودت هیکلت خوبه ! اگه کمر باریک داری و سینه بزرگ و خوش فرم  با با..سن خوب بدون ...

باسن و سینهام درشته اما کمرم اونقدر باریک نیس اما شکم ندارم بخدا😭اخه هنوز کم سنم زایمانم نداشتم

و اما پائیز با تـو رنگِ دیگری گرفت🧡🍁🍂
فقط اینو میدونم فیلم بد اعتیاد آوره ولی نمیدونم چجوری باید ترکش کرد ممکنه خودش هم دلش میخواد ببینه ...

مردا بیستر س ک س دهانی دوست دارن واسه همون میرن سراغ اون فیلما

عزیزم شاید میلشو با دیدن این چیزها زیاد میکنه. آخه این فیلمها ساختشون واسه کسایی که واقعا بیمار جنسی هستن و اصلا میل به انجام رابطه ندارن واسه خودش یه دارو و درمان هست. ببین شما میلت نرماله و نیازی به این فیلمها نداری چه بسا آدم هایی هستن که با دیدن این فیلمها یکم میل پیدا میکنن وگرنه در حالت عادی واقعا بی میلن و زندگیاشون از هم میپاشه

ببینید هیچ نقصی تو رابطه نیست.شهوتش بهش غلبه کرده.خانمی این یه جورایی طبیعیه حالا شما متوجه شدی یکی ...

وقتی علایق همو نپرسن تو رابطه اون طرف چیز دیگه بخوادو شما رابطه رو جور دیگه برقرار کنی شاید ارضای جنسی بشن اما همیشه مرد یه حس خلا داره که وای اون زنه اون هیکل فلانجور رابزه برقرار کرد ...اما خودش میبینه با زنش رابطش اینجور ک میخواد برقرار نمیشه

باسن و سینهام درشته اما کمرم اونقدر باریک نیس اما شکم ندارم بخدا😭اخه هنوز کم سنم زایمانم نداشتم

به خاطر همونه پس ...سعی کن خودت هم فیلم ببینی برای یاد گرفتن حرکاتی ک تو فیلما میکنن 

مردا ک اره همشون همیینن ولی مطمئن باش ی نقصی هست تو رابطتون ک رفته سمت اون چیز جای اینکه با تو رابطه ...

چیزی باشه بهم میگه کلا خیلی باهم راحتیم جفتمون راحت همه چیو مطرح میکنیم😭

چیزی باشه بهم میگه کلا خیلی باهم راحتیم جفتمون راحت همه چیو مطرح میکنیم😭

جلوت راحت میگه هیکل فلان زنه قشنگه ؟! 

یا میگه فلان رابطه ک زنه با مرده داشتو میخوام !

فک نکنم اگه اینو بگه سر ب تنش بزاری

وقتی علایق همو نپرسن تو رابطه اون طرف چیز دیگه بخوادو شما رابطه رو جور دیگه برقرار کنی شاید ارضای جن ...

اخه اون مرد مگه اندام خودشم مثل همون تو فیلم هست حتی قدرت رابطش.

عزیزم شاید میلشو با دیدن این چیزها زیاد میکنه. آخه این فیلمها ساختشون واسه کسایی که واقعا بیمار جنسی ...

ما خودمون خیلی رابطه داریم نمیدونم مشکل از چیه واقعا😭من خیلی اهمیت میدم به همه چی کاش حداقل واسه کیفیت روابطمون انقدر خودمو به در و دیوار نمیزدم اونموقع انقدر نمیسوختم😭😭😭

مردا بیستر س ک س دهانی دوست دارن واسه همون میرن سراغ اون فیلما

من کاری نیس که براش نکرده باشم😭خدا منو از رو زمین ورداره راحت بشم😭

2706