2733
2739

سلام خانوما خواهشا گزارش نزنید سربسته بهم بگید چیکار کنم همسر من مرد خیلی خوبیه خیلی همو دوس داریم زندگیه خوب و آرومی داریم اما یه مشکلی هس که من بعد اینکه اومدیم سر خونه زندگیمون متوجه شدم هردو سه ماه یبار میره تو سایتهایی که فیلمای بد هست😭من تو تاریخچه گوگلش دیدم دوبار به روش اوردم یبار گف من سرچ نکردم گوشیش دست همکارش بوده و گف بنظرت اگه من چیزی واسه قایم کردن داشته باشم گوشیمو همینجوری میزارم جلو چشمت رمزم که نداره و فلان دفعه دومم یه فاجعه ای به پا شد که نگو نپرس طوری که زنگ زد رفیقش و باهاش دعواش شد تا چندشب پیش باز دیدم و واقعا خرد شدم عصابم ریخت بهم😭نمیدونسم چیکار کنم بدون اینکه از صفحه بیام بیرون گوشیو گذاشم کنار بعدش خودش دید و به روی خودشم نیاورد نمیدونم چیکار کنم اخه اگه خودش نگاه میکنه برای چی؟؟؟ما که رابطمون خوبه خودمم خدایی هیکل و بدن زشتی ندارم😭اما واقعا به اون زنای تو فیلما حسودیم میشه خب اونا فرقشون با ما خیلیه بنظرتون چیکار کنم؟😭

و اما پائیز با تـو رنگِ دیگری گرفت🧡🍁🍂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

گوشیشو بگیر ی گوشی میخی بده دستش

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻
2731

شاید تو از نظر خودت هیکلت خوبه !

اگه کمر باریک داری و سینه بزرگ و خوش فرم 

با با..سن خوب بدون هیکلت خوبه!

چون از لحاظ جنسی مردا فقط با این هیکلا ارضا میشن 

بعدم اینکه شاید از مدل رابطه جنسی برقرار کردنشون خوشش میاد 

2740

مردا ک اره همشون همیینن ولی مطمئن باش ی نقصی هست تو رابطتون ک رفته سمت اون چیز جای اینکه با تو رابطه برقرار کنه ...حتما تکراری شدی براش ..یا تو رابطه تون رفتار تکراری رو انجام میدی

اخه چرا😭میترسم زندگیم خراب شه😭

نه بابا نترس برات عادی میشه  من اول زندگی ساده بودم الکی ناراحت میشدم الان بعد گذشت زمان آدم شده خودش نمیره

بزرگترین سرمایه زندگی مشترک اعتماد است