2733
2734
عنوان

خانوما تورو خدا یه لحظه بیاین😭😭😭کمکم کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 416 بازدید | 88 پست
اخه اون مرد مگه اندام خودشم مثل همون تو فیلم هست حتی قدرت رابطش.

اون مرده رو نمیبینه زنه رو نگاه میکنه میگه پس این وقتی اینجور با این زن رابطه برقرار میکنه من چرا نکنم !

اون ک هیکل مرده رو نمیبینه چون با مرد هم ار.ضا نمیشه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

جلوت راحت میگه هیکل فلان زنه قشنگه ؟!  یا میگه فلان رابطه ک زنه با مرده داشتو میخوام ! فک نکن ...

نه ولی از هیکل خودم تعریف میده...میگه میخوام با فلان پوزیشن برنامه بریم

و اما پائیز با تـو رنگِ دیگری گرفت🧡🍁🍂
ما خودمون خیلی رابطه داریم نمیدونم مشکل از چیه واقعا😭من خیلی اهمیت میدم به همه چی کاش حداقل واسه کی ...

خوب به نظرم خیلی رابطه داشتن فکر کنم آدمو واسه طرف تکراری کنه. یکم تشنش کن بزار واسه بودن باهات حریث بشه

2731
اگه مثلا علایقش رابطه از مقعد باشه چی باید انجام بده

اون چیزی ک میخوادو باید توصیح بده و حتی باهم فیلم اموزشی ببینن ....اکثرا طلاقا جهت برطرف نکردن نیاز جنسیه! همه میگن خب ارضا شد تموم ولی فقط این نیس باید اون خلا جنسیه از بین بره

اگه مثلا علایقش رابطه از مقعد باشه چی باید انجام بده

اتفاقا اصلا تن به رابطه از پشت نمیده حتی چندباری من ازش خواستم اما میگه نه مریض میشی

نه ولی از هیکل خودم تعریف میده...میگه میخوام با فلان پوزیشن برنامه بریم

تو یه کم فیلم ببین بعد سعی کن هر بار تو رابطه متونوع بشی براش یه بار موهاتو ببند یه بار موهاتو خیس کن ژل بزن یه بار شامپو بدن فلان بو بزن ..با عشوه راه برو یا حالشو هی بپر س..

.بعدم هر بار که رابطه میخواد تو قبول میکنی؟

2738
تو یه کم فیلم ببین بعد سعی کن هر بار تو رابطه متونوع بشی براش یه بار موهاتو ببند یه بار موهاتو خیس ک ...

اره😭خودمم زیاد میرم سمتش😭

بعد ببخشید اینجوری میگم اصلا بعضی از مردها از دیدن این چیزها لذت میبرن و از انجامش کلا مردهای ح ش ر ب اینجورین اصلا سیری ندارن همش افکارشون و کارهاشون خلاصه میشه به این چیزها. حالا من گفتم تشنش کن تا حریص بشه برا رابطه باهات اما اگر مردت ح ش ر ی باشه کلا همیشه حریصه عزیزم کاریشم نمیشه کرد باید باهاش راه بیای

اره😭خودمم زیاد میرم سمتش😭

همینه ...یه مدت نه بیار ...ولی لباس س...سی بپوش 

یعنی گرسنش کن اما غذا نده بهش 

ببین تو اگه دو روز غذا نخوری روز بعد نون پنیرم بهت بدن بخوری انگار کباب بوده !!! 

یه همچین چیزیه 

بعد ببخشید اینجوری میگم اصلا بعضی از مردها از دیدن این چیزها لذت میبرن و از انجامش کلا مردهای ح ش ر ...

نه اونجوریام نیس میشه گف من خیلی داغ ترم

2706