2733
2734
خیلی ساده ام  باشه عکس میدم حتما

شما  کیش  بودین  یا قشم   درسته؟؟ 

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کیش 

😘  خدا روشکر که خوشبختی  الان  ..  هر وقت عکس گزاشتی  منم لایک کن   یبار داستانتو بزار    گاها  سرنوشت دیگران  و  ادم میشنوه  امیدوار میشه به زندگی  

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔
2728
خیلی ساده ام  باشه عکس میدم حتما

پس خبرم کن گلم

تو را به جای همه ی کسانی که نمی شناخته ام دوست میدارم                                            تورا به جای همه ی روزگارانی که نمی زیسته ام دوست میدارم                                            برای خاطر عطر نان گرم وبرفی که اب میشود و برای نخستین گناه                                           تورا به خاطر دوست داشتن دوست میدارم        تو را به جای تمام کسانی که دوست نمی دارم    دوست میدارم    
استاتر حان میخوای حدا بشی؟

سلام عزیز .... وقتی میخام تعریف کنم قلبم دردمیگیره دیگه

سالها خاسم جداشم، بخاطر انواع حرفای یاوه و فشارا و یکسری مسایل نشد

الانم توان و سلامت و زورشو ندارم

اما میپرسم تا بفهمم روز مبادا چیکارکنم....بعید نیس جداشم بالاخره....نمیدونم....

شوهرم۸ سال تمام مدت اذیتم کرد....الانکه میخام جداشم شده نادم و خوب و مخالف جدایی و خوب و اینا!! زندگی من دیوونه خونس،عین بقیه نیس ک خوب و بدش معلوم باشه!!! دعام کن خواهر ،جادو شدم جادو

سربازی هستم/که به کشتن وقت میروم/تا دوردستها/پرچم دشمن خانگی.....من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_مشغول فراگیری چهارمین رشته تحصیلیم هستم.من عاشق  کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس    
چرا كاربري شال گردن تركيد؟؟؟؟

اره چقد عجیب و حیف!!! اینم شانس ماس!!!

سربازی هستم/که به کشتن وقت میروم/تا دوردستها/پرچم دشمن خانگی.....من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_مشغول فراگیری چهارمین رشته تحصیلیم هستم.من عاشق  کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس    
2740
سلام عزیز .... وقتی میخام تعریف کنم قلبم دردمیگیره دیگه سالها خاسم جداشم، بخاطر انواع حرفای یاوه و ...

خیلی ناراحت شدم برات فکر نمیکردم انقد مشکل داشته باشی تو زندگیت تو همه ی تاپیکای دعا بودی چنتا از پستاتم ذخیره کردم فک کردم زندگی راحتی داری😢

مطمئنی جادو شدی؟

خیلی ناراحت شدم برات فکر نمیکردم انقد مشکل داشته باشی تو زندگیت تو همه ی تاپیکای دعا بودی چنتا از پس ...

تقریبا...

بازم الله اعلم

خودتو ناراحت من نکن مهربون

همینکه دعام کنی و یادت باشم بهترینه برام.... قربانت

تقریبا... بازم الله اعلم خودتو ناراحت من نکن مهربون همینکه دعام کنی و یادت باشم بهترینه برام.... ...

ان شاءالله بزودی زود مشکل حل بشه و دلت شاد بشه

میخوای بدونی طلسم شدی یا ن؟پدردوستم این کارو انجام میده

ان شاءالله بزودی زود مشکل حل بشه و دلت شاد بشه میخوای بدونی طلسم شدی یا ن؟پدردوستم این کارو انجام م ...

اره اما میخام اهل اجیرکردن جن اینا نباشه

چقد خوش شانس بادوتا بچه تونس با یک جنتلمن ازدواج کنه....  حالا من سالهاس بااینکه بچه ای ندارم ...

الان چی هنوز دوشیزه ای کسی که جرات نداره محکوم به اینجور زندگیه منم هر بلائی فکر کنی سرم اومده نه حمایت دارم نه جرات از خودم حالم بهم میخوره

روزگاری شهر ما ویران نبود/دین فروشی اینقدر ارزان نبود/صحبت از موسیقی عرفان بود/هیچ صوتی بهتر از قرآن نبود/دختران را بی حجابی ننگ بود/رنگ چادر بهتر از هر رنگ بود/دختر با حجب و حیا ، قرتی نبود/خانه فرهنگ ، کنسرتی نبود/مرجعیت مظهر تکریم بود/حکم او عالمی را تسلیم بود/یک سخن بود و هزاران مشتری/آن هم از لوث قرائت ها بری/وای که در سالهای سیاهه دوهزار/کار فرهنگی شده پخش نوار/ذهن صاف نوجوانان محل/پر شده از فیلم های مبتذل/پشت پا بر دین زدن آزادگیست/حرف حق گفتن عقب افتادگیست/آخر ای پرده نشین فاطمه/تو برس بر داد دین فاطمه/بی تو منکر ها همه معروف شد/کینه توزی با ولی مکشوف شد/در به روی رشوه گیران باز شد / دشمنی با نائبش آغاز شد/بی تو دلهامان به جان آمد بیا/کاردها بر استخوان آمد بیا...
چون شجاع بود  یعنی شجاع بودم

اره دقیقا احسنت میشه دلیل جداییتون رو بدونم و اینکه چجور جراتشو بدست آوردید 

روزگاری شهر ما ویران نبود/دین فروشی اینقدر ارزان نبود/صحبت از موسیقی عرفان بود/هیچ صوتی بهتر از قرآن نبود/دختران را بی حجابی ننگ بود/رنگ چادر بهتر از هر رنگ بود/دختر با حجب و حیا ، قرتی نبود/خانه فرهنگ ، کنسرتی نبود/مرجعیت مظهر تکریم بود/حکم او عالمی را تسلیم بود/یک سخن بود و هزاران مشتری/آن هم از لوث قرائت ها بری/وای که در سالهای سیاهه دوهزار/کار فرهنگی شده پخش نوار/ذهن صاف نوجوانان محل/پر شده از فیلم های مبتذل/پشت پا بر دین زدن آزادگیست/حرف حق گفتن عقب افتادگیست/آخر ای پرده نشین فاطمه/تو برس بر داد دین فاطمه/بی تو منکر ها همه معروف شد/کینه توزی با ولی مکشوف شد/در به روی رشوه گیران باز شد / دشمنی با نائبش آغاز شد/بی تو دلهامان به جان آمد بیا/کاردها بر استخوان آمد بیا...
2706